Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sierpniowy zlot IPON!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
285 odpowiedzi w tym temacie

#261 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 24 sierpień 2008 - 18:34

Już jestem :) Kochani ten zlot był cudowny, każdy z was wnosi coś niepowtarzalnego w klimat zlotu.Ale niestety za krótko był. Chcalbym podziękować wam za te 3 dni i dozobaczenia na Następnym zlocie :D
  • 0

#262 Dominia

Dominia

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 24 sierpień 2008 - 18:57

No i jeszcze my wsadzimy swoje trzy grosze :)
Dotarłyśmy do domku, zmęczone ale szczęśliwe. Tak jak India ma w opisie gg "Powrót do rzeczywistości".
Chciałabym serdecznie podziękować w imieniu swoim i Indii za cudowny zlocik. Szkoda tylko, że tak szybko wszystko minęło...
Ale nie ma co się martwić, chwila moment i będzie zapewne kolejny zlot :)

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich zlotowiczów :) Buziaki :*
  • 0
"Mors malum non est, sola ius aequum generis humani"

#263 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 24 sierpień 2008 - 18:58

Przybyłem z powrotem do Pyrlandii, do Czapurkowa :).....dzięki Rapkar za podwózkę do domu. Podróż minęła szybko i fajnie.
W końcu dojechałem na zlot i Was poznałem. Było SUPER :D

Oczywiście podziękowania dla domku nr 20, dla osób które tam mieszkały, często gościły lub prawie mieszkały [...i teraz zastanawiają się kto, jest kto] :D

Za dobrą zabawę ODPOWIADAJĄ:!
Diablica2005 - za to, że BYŁAŚ w Dzierżąznej ze mną, a z tymi humorkami przesadzasz. To Twoja wersja, wg mnie nic nadzwyczajnego w tym względzie się nie wydarzyło :* .. SZAAAAALONA!!!
Anamika, Solana, Werta, Edyta, Ula, Zuza, Gosia, Tesia, Monika, Domina, no i oczywiście Estelka - zamieszkałe lub prawie w nr 20

Wszystkich innych, których pominąłem nie znaczy, że nie pamiętam, chociaż jako powód mógłbym wymienić moją dolegliwość.....której nazwy nie pamiętam :P
PAMIĘTAM I RÓWNIEŻ JESTEM WDZIĘCZNY

Dziękuje WSZYSTKIM, bo dzięki Wam było jak było, czyli SUPEROWO

POZDRAWIAM
  • 0
Bartosz

#264 magdan10

magdan10

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 452 postów

Napisano 24 sierpień 2008 - 19:37

Kochani to wspaniale, że dobrze się bawiliście.
  • 0
Jeżeli nie możesz mieć tego, co najlepsze, zrób użytek z tego co masz

#265 AnAmika

AnAmika

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 24 sierpień 2008 - 20:34

Kochane Iponki,
znowu dzięki Wam podładowałam swoje akumulatorki - muszą na długo wystarczyć...

zlot jak zwykle udany i jak zwykle - zbyt krótki....

dobra organizacja i super towarzystwo - zwłaszcza w słynnym już domku numer 20 :)
DZIĘKI !
do zobaczenia! :)
  • 0
Nawet jeśli nie możesz kontrolować tego, co Ci się przytrafia, możesz kontrolować to, co z tym zrobisz

#266 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 24 sierpień 2008 - 20:53

A wiec i moja kolej..jako mieszkanka domku nr 20 :) uznaje wszem i wobec że kto u nas nie był, niech żałuje :P nasz domek był the best...nie to żebym sie czuła zdemoralizowana dziewczynki, ale ekipa była bardzo fajna. Ogółowi tez nic nie brakowało..poza tym,że nie wszyscy chcieli nas wycałować hmmm...następnym razem poprosimy o domek w centrum, żeby już każdy wpadł.. :P
Było naprawdę bardzo fajnie...jak zawsze można sie poczuć dowartościowanym, dzięki niektórym osobnikom
  • 0

#267 Ewalina

Ewalina

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 24 sierpień 2008 - 21:12

Kochani,
króciutko, dołączam się do wszystkich przesłanych podziękowań. Było naprawdę super!!! Zapraszam do obejrzenia kilku NASZYCH FOTEK z DZIERŻĄZNEJ:

http://ipon.h2o.x.pl/

Jeśli ktoś chciałby dodatkowo dorzucić swoje fotki, proszę je przesłać na adres:
zlocik@h2o.x.pl
Pozdrawiam. Ewalina
  • 0

#268 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 24 sierpień 2008 - 21:22

Super fotki :)
Swoją drogą na jednym Claire wygląda jakby frunęła..:)))))
Naprawdę powinna to opatentować-kasa mogłaby być całkiem niezła ;)
Chciałabym podziękować wszystkim za zabawę jak zwykle przednią:)))
Ewie,Piotrkowi za "kociołek", kawę robioną "inaczej" a kładce przed ich domkiem
za to,że nie fiknęła.Basi-Olimpii dzięjkuję za pokrzepiającą rozmowę-przydała się.
Claire za jej pogodę ducha,Kurczakom w tercecie za domową atmosferę :).
Arturowi...to na privie ;)
Kochani,dziękuję za wszystko,ciepło,towarzystwo i tą atmosferę nieporównywalną z niczym innym.
:*


  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#269 elea

elea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 04:35

Moi drodzy iponkowie i Ja cos powiem o tym zlocie ,że witania i poznawanie nowych oraz znanych mi iponków jest cudowne ale gożej jest sie żegnać i znów wracać do rzeczywistościi i byc z Wami tylko tu na czacie .Co do zlotu było jak zwykle super.Ciesze sie strasznie ze był Ajax Kaziu oraz Luska52 Halinka pragne Wam podziękowac zescie dotarli na zlot Zuzi podziękowac za transport ze mna w obie strony .Waldusiowi daffiemu oraz Bolusiowi noi oczywiście Jacusiowi za wspaniałą organizacje zlotowa wspaniałą orkiestre ogniska noi za wszystko dziekuje !!!!!!:D
Kochani ale powiem Wam jedno że na wszystkich zlotach jest superowsko Dani Tobie również dziekuje za wspaniałą opieke noi dzieki wszystkim nowym i starym iponkom za wspaniałą atmosfere było superowsko dzieki !!!! Boguniu a Tobie dzięki żeś Nas odwiedziła duża buśka !!!!!!

Więc do następnego zlotu no ale cóż za Wami znów trza tęsknić już !!! :D:D:D
  • 0

#270 bogda48

bogda48

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 10:08

Kochani,ja byłam tylko w odwiedzinach z bratankiem i bratanicą,muszę podzielić się z Wami wrażeniami,było superrr Bratanek jest bardzo zadowolony i już pyta czy zabiorę go na następny zlocik Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom zlotu za gościnę Jednym słowem jesteście cudowni
  • 0

#271 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 11:25

Faktycznie Aga ta fotka jest niezła. Nie wiem komu udało zrobić się to zdjęcie ale jak na nie patrze to śmiech mnie nie opuszcza ;)
Co do zlotu to chyba było widać, ze bawiłam się świetnie :lol: Mam nadzieję, że innym też się podobało.
Skutki uboczne: trzy kilo mniej, trochę siniaków i bolące łydki. Innych objawów na razie się nie dopatrzyłam :P
Wszystkim dziękuje za wspólną zabawę. Mam nadzieję, że niebawem znów się spotkamy. Buziaczki. Kasia
  • 0

#272 dadi:)

dadi:)

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 12:55

Ja również chciałam podziękować wszystkim za wspaniałą zabawę i doborowe towarzystwo ;)
miło było znowu zobaczyć wasze roześmiane buźki i poznać nowe, między innymi: Ajaxa, Tolka, Przema, Darka i wiele innych iponków.
Wyszalałam się chociaż trwało to zbyt krótko, ale może i lepiej, bo tak na dłuższą mete chyba nie dałabym rady ;) hihi dużo by można pisać o zlocie co sie działo, co było świetne, kto co zrobił... ale po co jak wszyscy doskonale wiedzą, można by to napisać w jednym słowie, że było CUDOWNIE i oczekiwać na kolejny zlocik, bo każdy następny jest jeszcze bardziej ekscytujący... i tak od 6 lat :P
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i już tęsknie za wami Wariatami ;)
Dadi
  • 0
Kazdy bezsens ma swój sens bo bez sensu nie ma sensu...

#273 Malina

Malina

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 14:21

Podziękowań było już wiele i nie będę się wysilać na coś extra,ale mojego uśmiechu,zadowolenia i radości - nie zamierzam ukrywać!
Już wcześniej chciałam spotkać się z Wami,ale "coś" stawało na przeszkodzie,a tym razem się udało ! i cieszę się BARDZO !
To był mój pierwszy raz,dlatego wybaczcie, proszę, moją nieznajomość iponowych zwyczajów.
Nie miałam też okazji poznać wszystkich...no cóż,było za krótko,ale przecież będzie jeszcze okazja !
BYŁO WSPANIALE !
  • 0
Życie to coś, co upływa, kiedy jesteśmy zajęci snuciem planów na przyszłość.

#274 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 25 sierpień 2008 - 19:26

[b]Super fotki :)
Swoją drogą na jednym Claire wygląda jakby frunęła..:)))))
Naprawdę powinna to opatentować-kasa mogłaby być całkiem niezła ;)
Chciałabym podziękować wszystkim za zabawę jak zwykle przednią:)))
Ewie,Piotrkowi za "kociołek", kawę robioną "inaczej" a kładce przed ich domkiem

Mała Ja sie dziwię że ty z tej kładki ze śmiechu nie zleciałaś :lol:
a jeśli chodzi o aprowizacje w domku nr 11 podziękowania nalezą sie wyłącznie Ewie to ona wszystko z Płocka taszczyła :) a ja nie wdzięczny mało jem :)

Dodano pon 25 sie 20:43:10 2008 :
Dodano pon 25 sie 20:42:20 2008 :

Kochani,
króciutko, dołączam się do wszystkich przesłanych podziękowań. Było naprawdę super!!! Zapraszam do obejrzenia kilku NASZYCH FOTEK z DZIERŻĄZNEJ:

http://ipon.h2o.x.pl/

Jeśli ktoś chciałby dodatkowo dorzucić swoje fotki, proszę je przesłać na adres:
zlocik@h2o.x.pl

Ewa jesli chodzi o to zdjęcie tu to jak wiadomo każdy facet to małpa i nie których czasem bierze jak widzą drabinki :)
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#275 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 26 sierpień 2008 - 08:47

Było naprawdę super!!!!!! Dziękujemy bardzo wszystkim! Dziękujemy bardzo także Monice od Zuzi (happy) za czułą i anielsko- cierpliwą opiekę nad naszą Julcią :* :).Na pewno nie zdążyliśmy poznać wszystkich nowych iponków... ale spotkamy się jeszcze nie raz.Pozdrawiamy cieplutko.
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#276 Ewalina

Ewalina

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 22:27

[b]Super fotki :)
Swoją drogą na jednym Claire wygląda jakby frunęła..:)))))
Naprawdę powinna to opatentować-kasa mogłaby być całkiem niezła ;)
Chciałabym podziękować wszystkim za zabawę jak zwykle przednią:)))
Ewie,Piotrkowi za "kociołek", kawę robioną "inaczej" a kładce przed ich domkiem

Mała Ja sie dziwię że ty z tej kładki ze śmiechu nie zleciałaś :lol:
a jeśli chodzi o aprowizacje w domku nr 11 podziękowania nalezą sie wyłącznie Ewie to ona wszystko z Płocka taszczyła :) a ja nie wdzięczny mało jem :)

Dodano pon 25 sie 20:43:10 2008 :
Dodano pon 25 sie 20:42:20 2008 :

Kochani,
króciutko, dołączam się do wszystkich przesłanych podziękowań. Było naprawdę super!!! Zapraszam do obejrzenia kilku NASZYCH FOTEK z DZIERŻĄZNEJ:

http://ipon.h2o.x.pl/

Jeśli ktoś chciałby dodatkowo dorzucić swoje fotki, proszę je przesłać na adres:
zlocik@h2o.x.pl

Ewa jesli chodzi o to zdjęcie tu to jak wiadomo każdy facet to małpa i nie których czasem bierze jak widzą drabinki :)

Aguś, cudownie było widzieć Cię tak rozpromienioną i szczęśliwą. Dzięki za lawinę śmiechu, świetny humor i czas spędzony z Wami. Z Arturem tworzycie wspaniałą parę.
Piotr, bez przesady. A to, że jesteś niejadek, to fakt.

Dodano wto 26 sie 23:29:31 2008 :
Dodano wto 26 sie 23:29:14 2008 :

Faktycznie Aga ta fotka jest niezła. Nie wiem komu udało zrobić się to zdjęcie ale jak na nie patrze to śmiech mnie nie opuszcza ;)
Co do zlotu to chyba było widać, ze bawiłam się świetnie :lol: Mam nadzieję, że innym też się podobało.
Skutki uboczne: trzy kilo mniej, trochę siniaków i bolące łydki. Innych objawów na razie się nie dopatrzyłam :P
Wszystkim dziękuje za wspólną zabawę. Mam nadzieję, że niebawem znów się spotkamy. Buziaczki. Kasia

Kasiu, w roli fotografa (i nie tylko) polecam się na przyszłość. ;)
  • 0

#277 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 27 sierpień 2008 - 20:23

Kochani było wspaniale - dziękuję !!!
  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#278 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 27 sierpień 2008 - 21:41

[b]Super fotki :)
Swoją drogą na jednym Claire wygląda jakby frunęła..:)))))
Naprawdę powinna to opatentować-kasa mogłaby być całkiem niezła ;)
Chciałabym podziękować wszystkim za zabawę jak zwykle przednią:)))
Ewie,Piotrkowi za "kociołek", kawę robioną "inaczej" a kładce przed ich domkiem

Mała Ja sie dziwię że ty z tej kładki ze śmiechu nie zleciałaś :lol:
a jeśli chodzi o aprowizacje w domku nr 11 podziękowania nalezą sie wyłącznie Ewie to ona wszystko z Płocka taszczyła :) a ja nie wdzięczny mało jem :)

Dodano pon 25 sie 20:43:10 2008 :
Dodano pon 25 sie 20:42:20 2008 :

Kochani,
króciutko, dołączam się do wszystkich przesłanych podziękowań. Było naprawdę super!!! Zapraszam do obejrzenia kilku NASZYCH FOTEK z DZIERŻĄZNEJ:

http://ipon.h2o.x.pl/

Jeśli ktoś chciałby dodatkowo dorzucić swoje fotki, proszę je przesłać na adres:
zlocik@h2o.x.pl

Ewa jesli chodzi o to zdjęcie tu to jak wiadomo każdy facet to małpa i nie których czasem bierze jak widzą drabinki :)

Aguś, cudownie było widzieć Cię tak rozpromienioną i szczęśliwą. Dzięki za lawinę śmiechu, świetny humor i czas spędzony z Wami. Z Arturem tworzycie wspaniałą parę.

Ewuś dziękujemy :)
Coś mi Artur zresztą mówił, że na następny zlot z chęcią się pisze :)))
Więc do zobaczyska w realu :)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#279 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 27 sierpień 2008 - 22:30

Ja wam również dziękuje za tak liczne przybycie i mam nadzieje ze wybaczycie nam wszystkie niedociągnięcia , a zapamiętacie tylko to, co było dla was mile i fajne :)
  • 0

#280 elea

elea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 28 sierpień 2008 - 14:05

[quote name='DaFFy]Ja wam również dziękuje za tak liczne przybycie i mam nadzieje ze wybaczycie nam wszystkie niedociągnięcia ' date=' a zapamiętacie tylko to, co było dla was mile i fajne :)[/quote']
Waldus nie było żadnych niedociągnięć było poprostu super jak zwykle wspaniała atmosfera noi wspaniała organizacja DZIEKUJEMY WAM !!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych