Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nadzieja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 01 lipiec 2003 - 00:01

- Płacz, płacz smutku..- wyszeptała czule - Musisz teraz odpocząć, żeby potem znowu nabrać sił. Ale nie powinieneś już dalej wędrować sam. Będę Ci zawsze towarzyszyć, a w moim towarzystwie zniechęcenie już nigdy Cię nie pokona.
Smutek nagle przestał płakać. Wyprostował się i ze zdumieniem spojrzał na swoją nową towarzyszkę.
- Ale ... ale kim Ty właściwie jesteś?
-Ja? - zapytała figlarnie staruszka uśmiechając się przy tym tak beztrosko, jak małe dziecko. Ja jestem NADZIEJA!


Pozwoliłam sobie skopiować fragment tekstu z działu Proza - przyłączam się do innych forumowiczów - ten tekst jest naprawdę piękny i wartościowy.
Bez nadziei życie straciłoby sens. Ale jak trudno mieć tę nadzieję, kiedy ból rozsadza kości, medycyna jest bezsilna i nawet wizualizacje przestają skutkować.
A jednak to nadzieja na lepsze jutro pozwala przetrwać. :lol: :lol:
Mnie pociesza myśl, że dolegliwości bólowe po kilku dniach samoistnie mijają :lol: przychodzą nie wiadomo skąd i tak samo przemijają :lol: kilka trudnych dni można przetrwać :lol:
Tylko niby drobiazg, jak uwierzyć, że wreszcie będzie dobrze - skoro cierpienia są coraz dotkliwsze?
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#2 Aneta_74

Aneta_74

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 24 listopad 2004 - 16:06

Nigdy nie nalezy tracic nadziei bo niewiadomo skad moze przyjsc pomoc....wierze w to pomimo dotkliwego cierpienia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych