Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

użądlenia pszczół lekiem na SM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ina30

Ina30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 30 czerwiec 2003 - 09:32

Wczoraj widziałam reportaż (nie z Polski) , w którym kobieta chora na SM opowiadała jak się wyleczyła. Zastosowała użądlenia pszczół i to podobno jej pomogło. Lekarz jednak przestrzegał przed zastosowaniem tej metody u alergików. Farmaceuci szukają na tej podstawie szczepionki.
Wprawdzie nie chce mi się w to wierzyć ale .....
Pozdrawiam.
Ina.
  • 0

#2 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 30 czerwiec 2003 - 23:40

Witaj Ino :D :-D :D

Też słyszałam o tej metodzie, trudno w nią uwierzyć. Niemniej jednak medycyna idzie do przodu, więc kto wie.... :-D Myślę, że zawsze można mieć nadzieję. :-D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#3 dolek

dolek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 12 lipiec 2004 - 14:28

czesc tez slyszalem o tej metodzie ja to sobie tak mysle ze natura da nam to co stracilismy... :-D
  • 0

#4 MonikaBacha

MonikaBacha

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 lipiec 2005 - 21:39

Również słyszałam o tej metodzie. Z tego co wiem to stosowana jest również w Polsce. Ale nieznam szczegółów i efektów tego leczenia.
  • 0

#5 malenstwo

malenstwo

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów

Napisano 21 lipiec 2005 - 22:13

Leczenie jadem pszczelim stosowane jest nie tylko w przypadkach SM, ale też i innych schorzeniach, np. chorób reumatycznych, chociaż.... znałam pszczelarza chorego na reumatyzm :)
Jedyne ryzyko, to alergia na jad pszczeli, może być wtedy bardzo niebezpieczne dla chorego. No i trzeba sie odważyć na te ukąszenia :) choć podobno nie boli.
  • 0

Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni swego życia! Wracaj do nich ilekroć w twym życiu wszystko zaczyna sie walić.


#6 malenstwo

malenstwo

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów

Napisano 28 lipiec 2005 - 18:43

Zainspirowana tym tematem poszperałam i znalazłam trochę informacji na ten temat. Można poczytać o tym w dziale medycyny niekonwencjonalnej jad pszczeli

pozdrawiam :)
  • 0

Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni swego życia! Wracaj do nich ilekroć w twym życiu wszystko zaczyna sie walić.


#7 Margot100

Margot100

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 maj 2008 - 21:47

W Kazimierzu jest lekarz który stosuje metode apiterapi (leczenia jadem pszczelim). Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę podać adres,podobno w stanach (USA) robi niesamowite postepy choruje na sm 5 lat . jestem w badaniach klinicznych swiatowej slawy prof. Selmaja w Łodzi . Ja osobiśćie nie miałam jeszcze okazji spróbowac metody leczenia jadem pszczelim . Margot
  • 0

#8 annakotula

annakotula

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 styczeń 2012 - 13:50

W Kazimierzu jest lekarz który stosuje metode apiterapi (leczenia jadem pszczelim). Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę podać adres,podobno w stanach (USA) robi niesamowite postepy choruje na sm 5 lat . jestem w badaniach klinicznych swiatowej slawy prof. Selmaja w Łodzi . Ja osobiśćie nie miałam jeszcze okazji spróbowac metody leczenia jadem pszczelim . Margot


Witam.Choruje od kwietnai.chciałabym się czegoś dowiedzić o tej metodzie.Jak możesz to napisz.
  • 0

#9 lila1

lila1

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 luty 2012 - 16:36


W Kazimierzu jest lekarz który stosuje metode apiterapi (leczenia jadem pszczelim). Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę podać adres,podobno w stanach (USA) robi niesamowite postepy choruje na sm 5 lat . jestem w badaniach klinicznych swiatowej slawy prof. Selmaja w Łodzi . Ja osobiśćie nie miałam jeszcze okazji spróbowac metody leczenia jadem pszczelim . Margot


Witam.Choruje od kwietnai.chciałabym się czegoś dowiedzić o tej metodzie.Jak możesz to napisz.


Witam Choruję na RZS , dwa razy korzystałam z leczenia jadem pszczelim...Mnie to pomaga ,widziałam też wiele osób które przyjeżdżają z SM i byli zadowoleni...W tym roku też bym chciała skorzystać tylko nie wiem czy mi się uda-pozdrawiam
  • 0

#10 reni

reni

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 21 kwiecień 2013 - 19:27

Jeśli ta metoda sprawdza się to dlaczego z niej nie skorzystać, trochę odwagi i do przodu! Na peweno jest to o wiele tańsze leczenie i bardziej dostępne niż te drogie kuracje sm-owców, na które co dziesiąty chory ma szansę się załapać!


  • 0

#11 insekt

insekt

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 07:11

Witam serdecznie . Jakiś czas temu byłem w Kazimierzu u Pana doktora na leczeniu jadem pszczelim , powiem tak to jest  JEDNO DUZE OSZUSTWO . Telefonicznie obiecywał zupełnie co innego po przyjeżdzie okazało sie ze to nie jest ten ośrodek którego zdjęcie było zamieszczone na necie .

Sam ośrodek jest bardzo obskurny , jedzenie okropne .

Samo leczenie wygloda tak . Owy doktor nie ma zadnej specjalizacji dla niego rezonans magnetyczny to jak powiedział jest to specjalistyczne badanie i na tym sie nie zna .

Lecznony byłem prądami selektywnymi i żądleniem jadem pszczelim . Koncowy efekt byl taki ze stan mojego zdrowia ulegl pogorszeniu . Ośrodek nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych i po kilku tygodniach nie wychodzenia z pokoju efekt był bardzo zły ,

Lekaż który leczy tą metodo umie tylko kasowac pieniądze . Liczy za wszystko i jak na takie standarty duzo ! 

Zapytałem panią ktora jest pokojówką czy ta metoda pomaga , odpowiedziała ze podobno komuś pomogła ale ta osoba nie chce sie ujawnic

Drodzy forowicze nie dajmy sie oszukiwać . Jesli ta metoda była by skuteczna była by napewno stosowana w szpitalach a napewno w klinikach


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych