Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

pomoc w projektowaniu przedmiotów codziennego użytku!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 kajanosal

kajanosal

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 luty 2008 - 17:15

Cześć wszystkim!

Mam na imię Kaja i jestem studentką pierwszego roku wzornictwa na asp w katowicach.
W zwiazku z pewnym zadaniem na uczelni, potrzebuję pomocy i pomyslalam, ze moze posorod osob odwiedzajacych te forum znajdą się osoby chętne mi jej udzielić:)
Wraz z kolegami z grupy dostaliśmy do opracowania kilka tematów dotyczących zaprojektowania przedmiotow uzytku codziennego, ktore sluzyc by mialy osobom nie w pełni sprawnym fizycznie.
Moim tematem jest suszarka do włosów dla osoby nie posiadającej kciuka. Szukajac rozwiazan w sklepach oferujacych asortyment tego typu, nigdzie nie spotkalam sie z czyms podobnym. co gorsza rzeczą niemożliwą jest znalezc na rynku jakiekolwiek przedmioty, które brałyby pod uwagę podobne problemy, a przeciez zaprojektowanie czegos podobnego nie wymaga niesamowitego nakładu pracy ani pieniędzy. Jestem zdania iż przedmioty takie powinny byc ogolnodostepne. Specjalistyczne szczoteczki do zebow, suszarki, sztucce...
Bardzo prosilabym, jesli kogos z was zainteresuje ten temat o informację, czy spotkaliscie sie kiedykolwiek ze sprzetem umożliwiającym normalne funkcjonowanie przy jakichkolwiek niedowladach.
Może znajdą się również sugestie, jakie problemy powinnam uwzględnic przy projektowaniu mojej suszarki.
Wierze, ze wasza pomoc moze zaowocowac a w przyszlosci sprawic, ze podobne urzadzenia staną się dostępne w kazdym sklepie:)

Pozdrawiam serdecznie!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych