Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Złota rybko ...a ja chciałbym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#1 o.Jaro

o.Jaro

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 11 luty 2008 - 16:42

A ja chciałbym żeby blog mojej mamy dostał się do finalowej 10 ...w konkursie na blog roku 2007 .Tyle dla mnie robi, a ja nie moge oprocz miłości dać jej nic (no i oprócz tego że zagłosowałem na bloga :) )

chcecie zerknijcie www.celia13.blog.interia.pl
teraz jest na 12 miejscu :) a pisanie tego bloga to mała radość mojej mamy
  • 0

#2 NATURA 37a

NATURA 37a

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 sierpień 2008 - 12:22

A ja bym chchciała dom dla niepełnosprawnej córki
  • 0

#3 tajga_77

tajga_77

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 11 sierpień 2008 - 18:28

jak przystało na czarownice ja wam polecam taki oto rytuał :P
--
http://powerplant.pl/fun/
Znajdz koniczynke aby znaleść szczęście Podziel się tym szczęściem z innymi
MAPA SKARBÓW KOPIA Z ....artelis...
--------------------
Niezwykły rytuał Mapy Skarbów wykonuje się raz do roku, podczas pierwszego nowiu po przesileniu wiosennym (czyli nowiu Księżyca w znaku Barana - w roku 2008 nów nastąpi 6 kwietnia o godzinie 5:56 czasu polskiego).

W celu wykonania własnej Mapy Skarbów, należy mieć zawczasu przygotowane następujące materiały:

- czasopisma zawierające zdjęcia obrazujące wydarzenia i przeżycia, których pragniesz doświadczyć w swoim życiu ( np. zakochana para jeśli marzysz o związku, uśmiechnięty bobas jeśli marzysz o dziecku, samochód o upragnionej marce, najnowszy model komputera, miejsce wakacyjnego wypoczynku itp.)

- nożyczki, klej, duży karton rysunkowy oraz ewentualnie kredki, pisaki, kolorowe długopisy.

Aby zapewnić sobie największe szanse powodzenia, NIE ROZPOCZYNAJ TWORZENIA MAPY (co obejmuje również wybór odpowiednich zdjęć) ZANIM NÓW W BARANIE RZECZYWIŚCIE NIE NASTĄPI.

W odpowiednim czasie (czyli po 5:56) przejrzyj gazety i wytnij wszystkie zdjęcia, napisy, obrazki, które przyciągnęły Twoją uwagę i odłóż je na bok.

Kiedy już przejrzysz, wybierzesz i wytniesz wszystko, co przyciągnęło Twoją uwagę zacznij wyklejać karton.
Wyklejać możesz jak chcesz – nie ma tu żadnych reguł. Najlepiej kierować się intuicją, podświadomością, sercem.

Istotne jest to, że Twoja Mapa ma być zapełniona obrazami i napisami, które Ci się podobają oraz mają związek z tym czego pragniesz.

W trakcie tworzenia Mapy Skarbów można ponownie zajrzeć do czasopism, bo być może w czasie podejmowania twórczych decyzji okaże się, że Twoją uwagę przyciągną obrazki wcześniej pominięte. Możesz też dopisywać własne hasła, dorysowywać własne ilustracje.


Swoją Mapę możesz tworzyć przez dwie pierwsze doby, licząc od momentu wystąpienia nowiu Księżyca w znaku Barana.

Po skończeniu odłóż swoją Mapę Skarbów i obserwuj, jak w trakcie kolejnych miesięcy magia zamieszczonych w niej marzeń zmienia je w rzeczywistość.


Na zakończenie dodam, że sama z powodzeniem wykorzystuję ten rytuał rokrocznie.
Na początku byłam zaszokowana, że jest aż tak skuteczny.

BO WIOSENNA MAPA SKARBÓW DZIAŁA, choć może się to wydawać nieracjonalne i niewiarygodne.


****
Zachęcam do przeczytania artykułu omawiającego głębsze aspekty tworzenia mapy skarbów. Życzenia się spełniają – przypomnienie o Mapie Skarbów

MAPA SKARBÓW DO ZROBIENIA 25 kwietnia 2009
mozna to ustalic na podstawie kalandarza księżycowego polecam link
---------
http://kalender-365....-ksiezycowy.php
  • 0
zofia
nikt za Ciebie nie przeżyje życia

#4 bumbumbum

bumbumbum

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 07 wrzesień 2008 - 15:13

A ja bym chciał żeby nie było problemów z pracą, żeby nas bardziej szanowano, i żebyśmy mieli siłę, aby funkcjonować w tym świecie. Pozdrawiam cieplutko:))
  • 0

#5 magdan10

magdan10

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 452 postów

Napisano 07 wrzesień 2008 - 20:53

A ja proszę o tego jedynego. Mam wspaniałą córkę, rodzinę, pracę, wspaniałych znajomych, ale cóż wciąż jestem sama.
Chciałabym mieć wspaniałą pełną rodzinę. W tej materii mam po prostu pecha.
  • 0
Jeżeli nie możesz mieć tego, co najlepsze, zrób użytek z tego co masz

#6 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 05 listopad 2008 - 09:22

A ja chciałam wczoraj wygrac te 25milionów,a dzisiaj gdy juz wiem ze nie wygrałam to sobie myśle ze i co ,czy moje życie stało by sie lepsze,pewnie tylko łatwiejsze,ale czy lepsze...
pozdrawiam:))
  • 0

#7 kika

kika

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2008 - 22:04

Ja chciałabym dwa tygodnie wczasów z dziecmi .Niestety możemy tylko pomażyc.
  • 0

#8 Toomasz

Toomasz

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 21:46

Ja chcę do domu...
  • 0
[you] Kto uśmiech rozdaje, ten uśmiech dostaje!

#9 Stolpzioom

Stolpzioom

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 25 listopad 2008 - 11:00

A ja chciałam wczoraj wygrac te 25milionów,a dzisiaj gdy juz wiem ze nie wygrałam to sobie myśle ze i co ,czy moje życie stało by sie lepsze,pewnie tylko łatwiejsze,ale czy lepsze...
pozdrawiam:))

Ja chciałabym dwa tygodnie wczasów z dziecmi .Niestety możemy tylko pomażyc.

to na serio takie wazne?
ja myslalem ze co innego jest wazniejsze :)
  • 0
"Żyj tak aby nikt przez Ciebie nie płakał..."

#10 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 25 listopad 2008 - 12:05

Toomasz-wracaj szybko,gdziekolwiek jesteś:)bar jest smutny bez Ciebie:):)

Stolpzioom-to tylko marzenia:)a naprawde najwazniejsze jest zupełnie cos innego:)
  • 0

#11 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 09 grudzień 2008 - 11:49

Chciałabym juz sie nie bac.
  • 0

#12 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 16:36

A ja pragnę,by to,co teraz jest piękne w moim życiu się nigdy nie skończyło.By to uczucie trwało i trwała,i trwało wbrew wszystkiemu i wszystkim.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#13 acotusiewpisuje

acotusiewpisuje

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 22:03

Chciałabym zawsze być taką samą osobą. Pomóc kiedyś człowiekowi tak, że będzie mi dziękował z łzami w oczach. Cieszyć się z tego co mam. Kochać.
  • 0

#14 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 27 grudzień 2008 - 20:43

Po co Ci to podziękowanie??? Niesienie pomocy innym jest piękne i samo w sobie daje satysfakcję.
[quote name='acotusiewpisuje]Pomóc kiedyś człowiekowi tak' date=' że będzie mi dziękował z łzami w oczach.[/quote']
Niesienie pomocy z taką motywacją mnie osobiście się nie podoba. Wolałabym by mnie takie osoby NIGDY w niczym NIE pomagały. Zastanów się, czyż nie przyjemniej jest obdarować kogoś dobrocią anonimowo? Świadomość spełnienia takiego uczynku jest miła. Nie ma potrzeby oglądania łez obdarowanych, bo z jednej strony są to łzy szczęścia, a z drugiej łzy upokorzenia. Nie cieszę się z oglądania takich łez - sorry może źle Cię zrozumiałam, ale sądzę, że warto się nad tym zastanowić.
Pozdrawiam;))
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#15 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 19:58

Zranilam kogoś Ważnego,Wyjątkowego,utaplałam w błocie naszą moze nawet Przyjaźń,a napewno straciłam na nią szanse.Nie znajduje słów,by powiedzieć....

Złota rybko,spraw aby znalazł do mnie droge,Stołeczek czeka.
  • 0

#16 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 04 marzec 2009 - 20:39

Nie szukaj słów,bo to tylko słowa przecież.Odszukaj samą siebie a na pewno wszystko dobrze się ułoży.Zapowiadają deszcz,deszcz ze śniegiem.Oby ta prognoza się sprawdziła i te blotko zmyła:) Powodzenia Ci życzę Jutrzenko.
  • 0

#17 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 14 marzec 2009 - 11:03

Ech Marzenia Jak Ja Chciałbym Wierzyć Że Jesteście Na Wyciągnięcie Ręki. Złta Rybko Mogłabyś Spełnić Jedno Marzenie ......... ...... Szkoda Że Nie Istniejesz
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#18 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 14 marzec 2009 - 15:20

Nadziejo,póki jest Nadzieja wszystko przed nami.Uwierz w nią,uwierz w Siebie.My przecież jesteśmy,wystarczy kliknąć.:)
  • 0

#19 zanetta

zanetta

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 20:59

Toomasz uśmiecham się do ciebie:)
  • 0

#20 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 17 kwiecień 2009 - 14:23

Chciałabym kiedyś usłyszeć Jego głos.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych