Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

PILNE-Poszukuje znajomych.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Olafciaaaa

Olafciaaaa

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 28 grudzień 2007 - 15:09

Arleta_p wydaje mi sie ze sa ludzie- tylko brak chyba odwagi:-).Dziekuje za odzew.
  • 0
Znać swoją drogę to jedno , a iść nią to drugie.

#2 arleta_p

arleta_p

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 28 grudzień 2007 - 13:33

ogólnie na iponie z zachodniopomorskiego jest bardzo mało osób , może i sa, a może sie boja ujawnic... nie wiem. Ważne ze powoli to się zmienia :)

Kasiu już pisze do Ciebie na gg :*
  • 0
Z każdym kolejnym dniem zastanawiam się co chce przekazać mi tak naprawdę życie. ...

#3 Olafciaaaa

Olafciaaaa

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 27 grudzień 2007 - 22:32

Witam wszyskich.Chcialabym powiedziec,ze poznam ludzi chetnych do zawarcia blizszych znajomosci i przyjazni.Najlepiej gdyby to byly Iponki z moich okolic zamieszkania czyli woj.zachodniopomorskie.Mam potrzebe i chec spotykania sie z sympatycznymi stad ludzmi.Oczywiscie wszystkich z dalszej doleglosci zapraszam rowniez do kontaktow.Prosze ,aby kazdy kto mieszka blisko mnie odezwal sie do mnie na e-maila-Olafka1987r@wp.pl
P.S-po prostu WAS potrzebuje.
  • 0
Znać swoją drogę to jedno , a iść nią to drugie.

#4 Olafciaaaa

Olafciaaaa

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 02 styczeń 2008 - 17:20

Odezwało sie do mnie pare sympatycznych ludzików:) za co wszystkim jestem ciągle bardzo wdzięczna .A Ci , którzy jeszcze nie napisali to cierpliwie czekam:-).Kochani mam jednak do Was wszystkich wielka prośbe!!Pisząc do mnie na GG prosiłabym , abyście mi nadmienili , ze jestescie Iponkami:-).Mam tak wiele osób , które do dziś sa zagadka , napisali mi Czesc ....a ja nie wiem nic wiecej.Cmokasyyyyyyy
  • 0
Znać swoją drogę to jedno , a iść nią to drugie.

#5 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 15 styczeń 2008 - 11:07

Olafciaaaa do tego przeznaczona jest podstrona randki , dział forum # Imprezy, Wystawy, Targi, Sport itp. nijak ma się do Twojego tematu.
Poza tym edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim.
  • 0

#6 Olafciaaaa

Olafciaaaa

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 15 styczeń 2008 - 19:55

kazdy pisze i dziala wedlug swojego uznania.Myslalam ze to jest odpoiwedni dzial.A jesli moderatorzy chca niech mnie stad wyrzuca;)
  • 0
Znać swoją drogę to jedno , a iść nią to drugie.

#7 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 17 styczeń 2008 - 22:36

kazdy pisze i dziala wedlug swojego uznania.Myslalam ze to jest odpoiwedni dzial.A jesli moderatorzy chca niech mnie stad wyrzuca;)

Moderator ma rację. Musisz wiedzieć, że każde forum rządzi się pewnymi zasadami. Inaczej mielibyśmy tu nie zły bałagan. A Ty [delikatnie mówiąc] jesteś niegrzeczna.
  • 0

#8 Olafciaaaa

Olafciaaaa

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 18 styczeń 2008 - 19:54

w takim układzie bardzo przepraszam,grzecznie napisalam ze myslalam iz to odpowiedni dział.Nie ,skadze ja zawsze jestem grzeczna.Zwracam honor!!
  • 0
Znać swoją drogę to jedno , a iść nią to drugie.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych