Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sałatka Krabowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 16 grudzień 2007 - 14:33

Przepis na sałatkę: puszka kukurydzy, puszka groszku zielonego, puszka ananasa, woreczek ugotowanego ryżu, paluszki krabowe 2 paczki, sól, pieprz do smaku. Puszki odcedzić wsypać do miski dodać ryż i pokrojone w talarki paluszki krabowe. Doprawić do smaku, dobrze wymieszać. To wszystko polać jogurtem (małe opakowanie ) wymieszanym z 2 dużymi czubatymi łyżkami majonezu. Jeszcze raz wszystko wymieszać. Niech postoi to do zmacerowania jakieś 20 minut. Smacznego
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#2 Geeee

Geeee

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 16 grudzień 2007 - 18:37

zamiast ryzu moze byc makaron ugotowany aldente /muszelki/ i zielony ogorek pokrojony w kostke, mozna dodac tez czerwonej surowej papryki tez w kostke - troche inna ale tez pyszna.
  • 0
Szczęście to jedyna wartość, która sie mnoży,
jeśli się ją dzieli.

#3 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 16 grudzień 2007 - 20:25

Nooo, Madziu, czekałam na to :) Dzięki, jadłam ją w realu i była pyszna, nawet na drugi dzień.
  • 0
Hakuna Matata

#4 Długi

Długi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 14 styczeń 2008 - 00:55

Oto przepis na najlepsze na świecie ciasto owocowe :evil:

Składniki:
kostka masła
2 szklanki cukru
1 łyżeczka soli
4 jajka
1 szklanka suszonych owoców
1 szklanka orzechów
sok cytrynowy
proszek do pieczenia
3-4 szklanki dobrej whisky

Sposób przygotowania:
Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź, czy whisky jest dobrej jakości. Jest? No to dobrze!
Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę, itp. utensylia kuchenne. Sprawdź, czy na pewno whisky jest taka jak trzeba. By być tego pewnym, nalej jedną szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Powtórz operację. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij teraz kostkę masła na puszystą masę, dodaj łyżeczkę masła i ubijaj dalej. W międzyczasie sprawdź, czy whisky na pewno jest taka jak trzeba. Najlepiej szklaneczkem. Otfórz drugą butelkę jeśli czeba. Wżuć do miski dwa jajki, szklanki z owosami i upijaj eeeep mikserem. Sprawć jakoś uyski, żeby potem goście nie mufili, że jest trójąca. Wrzuć do mmiski cała sul jaką masz, czy so tan nasz ? szystko jedno so. Fsumje wsale nie ma znaczenia so tam wrzucisz! Wypij sok cytrynowy.
Pomiezaj fszystko z orzechami i sukrem ? fszystko jedno ? i wrzuć mąki, ile tam masz fdomu, osmaruj piecyk masłem i wyklej ciasto na blache piecyka, ustaf na oko 350 stopi, zaaamknij wiszki. Sprawć jakość fiski zostanej od pieszenia ciasta i... spac!

Rano - alcaprim i spróbuj jak wyszło ciasto. :D

Właściwie powinienem wstawić to do kącika humorystycznego ;)
  • 0
Nic nie boli, tak jak życie......

#5 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 14 styczeń 2008 - 17:46

http://ipon.pl/forum...pic.php?id=6290
  • 0
Hakuna Matata

#6 Długi

Długi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 16 styczeń 2008 - 01:59

Wybacz Kornelio, nie chciałem małpować. :( Nie widziałem twojego przepisu.
  • 0
Nic nie boli, tak jak życie......

#7 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 16 styczeń 2008 - 17:52

Nie szkodzi.
  • 0
Hakuna Matata


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych