Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Biopsja mięśniowa. Boli?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Melancholia

Melancholia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 12:34

Czy ktoś z Was miał robioną biopsję mięśniową? Wybieram się na taki zabieg i nie wiem czego się spodziewać...czy takie coś jest robione pod narkozą? Czy rana długo się goi? i czy długo będę musiała być w szpitalu? I czy będzie blizna? Czekam na informacje ... :)
  • 0

#2 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 20:30

No i to jest najgorsze, przecież lekarz powinien udzielić Ci takiej informacji. Z mojego doświadczenia wiem, że cierpliwość do pacjentów lekarze mają tylko wtedy ( prawie) gdy chodzi się do nich prywatnie :)
  • 0
Hakuna Matata

#3 kika28

kika28

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 04 grudzień 2007 - 23:37

Witaj Melancholia !

Miałam robioną taką biopsję jakieś 5 lat temu, miałam znieczulenie miejscowe więc podczas zabiegu nic mnie nie bolało, a po zabiegu leżałam spokojnie i nie było tak strasznie. A jeśli chodzi o ranę, jest minimalna prawie niewidoczna, ale zależy też jaki fachowiec będzie się bawił w szycie miejsca po biopsji. Mam nadzieję, że będzie dobrze. :) :) :)
  • 0
A mnie cieszy to co mam :) :) :)

#4 Melancholia

Melancholia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 12:52

Dziękuje za odpowiedz kika28 :) Chciałam napisać Ci wiadomość prywatną, ale nie umiem. Jeśli mogłabym się z Toba jakoś na emaila skontaktować, to byłoby super. Mam jeszcze pare pytań, jeśli oczywiscie Ci to nie przeszkadza... Może wyślesz do mnie wiadomość prywatną? Bardzo mi zależy.
Ulżyło mi, ze to znieczulenie miejscowe, bo nie chciałabym mieć całej narkozy.

Pozdrawiam :)
  • 0

#5 kika28

kika28

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 10:08

Witaj Melancholio!

Jak masz jakieś pytanka to mój mail : olik57@wp.pl :) Pisz, postaram się pomóc jak będę mogła. :) :)
Pozdrawiam
  • 0
A mnie cieszy to co mam :) :) :)

#6 Robertino

Robertino

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 10 grudzień 2007 - 02:08

Chętnie bym coś podrzucił ze swojej strony, ale biopsję miałem robioną 20 lat temu jak miałem 7 lat, więc nie pamiętam tego zbytnio, ale ślad na lewej nóżce pozostanie już do końca zywota ;)
  • 0
Now Ladies come, ladies go, Some ladies never come back ...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych