Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

SYLWESTER 2007


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 21 grudzień 2007 - 15:57

PLAN NASZEJ IMPREZY w Ośrodku:

28 grudnia (piątek):
14:00 - przyjazd Iponków, zameldowanie
(osoby, które deklarowały, że przyjadą wcześniej proszę się nie martwić. Na miejscu będzie właściciel, który pozwoli Wam ulokować się w pokojach :) )

Do zameldowania się w Ośrodku proszę zabrać DOWÓD OSOBISTY lub inny dokument tożsamości

18:00 kolacja

19:00 impreza integracyjna
(zakupy we własnym zakresie)

29 grudnia (sobota)
6:30 pobudka :P dla osób, które poszły spać zbyt wcześnie a dla balowiczów poranna kawka z prądem ;)

7:00 - 12:00 czas wolny

13:00 obiad

18:00 kolacja

20:00 impreza piżamowa
(proszę pamiętać o piżamowych kreacjach)

30 grudnia (niedziela)
13:00 obiad
18:00 kolacja
19:00 poprawiny imprezy integracyjnej (zakupy we własnym zakresie)

31 grudnia (poniedziałek)

od rana czas wolny na indywidualne przygotowania do BALu

18:00 strojenie sali

20:00 BAL SYLWESTROWY
(do rana oczywiście)
menu sylwestrowe jak w poprzednich latach w Ciechocinku:
kawa, herbata, zimna płyta
2 litry soku/osobę
szampan-1litr/4 osoby
2 ciepłe posiłki



1 stycznia 2008
wyjazd
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...

#22 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 22 grudzień 2007 - 00:19

Kochani!
Najmocniej Was przepraszam, do planu imprezy wkradł sie błąd.
W dniu 31 grudnia (poniedziałek) NIE MA OBIADU.
Pomyłkę już poprawiłam, raz jeszcze przepraszam.
Pozostałe pozycje nie zmieniły się.
Pozdrawiam
Dolores
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...

#23 Pyrlandczyk

Pyrlandczyk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 24 grudzień 2007 - 02:06

Heja dla wszystkich z zamglonej i lekko zamrożonej Pyrlandii! Niestety los tak zarządził że końcówkę roku mam wyjazdową służbowo/prywatnie w kierunku granic południwych (Polski oczywiście). Tym samym nie będę mógł być obecny tam(czyli na granicy) i w Ciechocinku zarazem, szczególnie w porze podnoszenia toastu noworocznego. Ponadto będę poza zasięgiem cywilizacyjnych środków "łunczności", co akurat raz na jakiś czas jest niewątpliwą zaletą (miejsce pobytu jest takie, że psy d... szczekają a fala radiowa zawraca sama). Reasumując życzę wszystkim wesołych i miłych Świąt Bożego Narodzenia oraz prześwietnej zabawy sylwestrowej. Życzę wszstkim by stary rok był gorszy od nowego.

P.S. Jeśli chceta sie spyknąć na WALENTYNKI PYRLANDIA SZOŁ - POZNAŃ 2008 to dawajta znać, a byndzieta mnieli gwarancyje ujrzenia mej facjaty z bliska i na żywca.
  • 0
Pyrlandczyk

#24 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 24 grudzień 2007 - 02:50

Ziomalu Brata mego, stukniem kieliszki za Twe zdrówko, co by Ci ten rok lepszym nie wypadł ;) uważaj tam na te cofajace się fale...i wracaj szczęśliwie do naszej rzeczywistości. Tobie również miłych, ciepłych i pogodnych Świąt i aby ten ostatni dzień Roku był bardziej prywatny niż służbowy :D
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...

#25 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 24 grudzień 2007 - 13:19

kochani zlotowicze, z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam wam życzenia dużo miłości, radości i pomyślności w tych dniach... A na sylwku się spotkamy, więc zdąże złożyć Noworoczne życzenia...

odbyła się już degustacja winka,które biore z sobą...mmm...pycha!!!

  • 0

#26 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 27 grudzień 2007 - 11:58

Kochani!
Już niedługo zobaczymy się! :D
Właśnie się pakuję :)
Pamiętajcie zabrać: kaskę na napoje (bezalkoholowe oczywiście ;) ), szczoteczkę, pastę, majteczki, skarpetki (mogą być ciplejsze ;) ), sexxowną piżamkę (jak ktoś nie używa, to chociaż szlafroczek :P), reczniczek lub ręczniki, suknię, garnitur bądź coś innego na bal, papiloty...resztę według uznania ;)

Widzimy się za...nio, Zuzia lepiej to wyliczy...za jakąś dobę :D
Kochani, do zobaczenia!!! Już nie mogę się doczekać.
Osobom, które nie będą z nami szaleć życzę udanego i równie szampańskiego sylwestra i aby ten nadchodzący rok był lepszym od tego, który będziemy żegnać.
Za nieobecnych, wypijemy zdrowie Wasze ale w gardła nasze :D
buziaki
Doloreska
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...

#27 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 27 grudzień 2007 - 12:57

Kochani,życzę Wam wspaniałej zabawy- no i wypijcie za mnie:)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#28 marwaw

marwaw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 84 postów

Napisano 27 grudzień 2007 - 18:22

Szmpańskiej zabawy
i samych dobrych dni w NOWYM 2008 ROKU
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
  • 0
"...Miłość nigdy nie ustaje..."

#29 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 28 grudzień 2007 - 06:59

zostało.. 0 dni :D, a godzin różnie hihihi zależnie , kto o której przyjedze :D. Do zobaczenia..
A reszcie życzę Wszystkiego co najlepsze w 2008 roku. Buziaki

  • 0

#30 AnAmika

AnAmika

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 03 styczeń 2008 - 01:22

witam wszystkich
byłam z Wami w Ciechocinku. Wszyscy mnie znacie jako Agnieszkę z Krakowa. Mieszkałam w pokoju z Amelią i Bartem.
te parę dni z Wami w Ciechocinku było niesamowite i z niecierliwością czekam na kolejny zlot ;)
pozdrawiam! :)
  • 0
Nawet jeśli nie możesz kontrolować tego, co Ci się przytrafia, możesz kontrolować to, co z tym zrobisz

#31 Gość_nicka_brak_*

Gość_nicka_brak_*
  • Gość

Napisano 03 styczeń 2008 - 13:31

Heeej Agnieszko:D dziękujemy Amelce, że Cię do nas ściągnęła i już sie od nas uzależniłaś:D zabawa była super i też czekamy na następny zlocik, buziaczki i do miłego!
  • 0

#32 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 03 styczeń 2008 - 13:49

No to czas na mnie :D.. był to mój pierwszy zlot .. i strasznie Wam Kochani dziękuję za takie przyjęcie :).. a szczególnie Kornelko i Esti szalone kobiety bez Was nie wiem co bym zrobiła.. Byłyście przy mnie wtedy kiedy się śmiałam i kiedy płakałam ... DZIĘKUJĘ!!!mam nadzieję ,że jeszcze nie raz nasze "koło różańcowe" będzie odmawiało "różaniec" :), nie raz zatańczymy Jjjjesteś szalona.. i wogóle.. Elciu nicka brak dzięki za Twój uśmiech, Moniu, Agniesiu z Krakowa, Madziu-Babo, Nitrob , Agatko , Neonku tyle Was ,że nie daję rady wymienić więc po prostu wielki CMOK od Diabli
Jeszcze raz za wszystko dziękuję... Buziaki i do zobaczenia

p.s co złego to nie ja :P

  • 0

#33 misia27

misia27

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 03 styczeń 2008 - 15:46

Witam Wszystkich IPON-ÓW w Nowym Roczku!!!!
Ja też wszystkim, bardzo dziękuje za super zabawę i jeszcze lepszą atmosferę;))))
Duża buźka dla Joli, Marka, Jacka, Bolka za to, że tak fajnie to zorganizowali.
Pozdrowienia dla Wszystkich fanów mydełka:)))))) co by w tym naszym Nowym Roczku dalej umilał nam miłe chwile.
  • 0

#34 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 03 styczeń 2008 - 18:44

To był mój kolejny, dłuuugi sylwester w Ciechocinku. Tym razem do Sajgonu jechałam "na skróty" przez Wrocław :-). Dzięki towarzystwu Joli i Marka podróż minęła szybko i przyjemnie. W noc czwartkową u naszego Jacusia zaczęliśmy żegnać Stary Rok ;-). Drobiazgiem było to, że następnego dnia, trzeba było wyjechać w drogę do Ciechocinka. Ciężko było, ale daliśmy radę :-).
Tutaj, czyli w Ciechocinku, było jak zawsze czyli niesamowicie energetycznie. Co prawda kondycja u mnie już nie ta co kiedyś i nie dotrzymywałam kroku maratończykom, ale mimo to i tak było wspaniale.
Dzięki Tomaszku, Limertonie i Sunaju za wspólny spacer i towarzystwo przy serniku.
Danielko, Elu, kochane moje aniołki, świetnie się z Wami spacerowało, szukało tego, co było pod noskiem ;-). "Tomaszku" (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi), noc z Tobą była cudowna i niezapomniana.
AnAmiko, to było prawdziwe spotkanie po latach i mam nadzieję, że teraz kontakt nam się nie urwie.
Mojemu Mężczyźnie dziękuję po prostu za to że był oraz za cierpliwość i wyrozumiałość (postaram się już żelu nie wylewać :-D).
Jolu, Marku i Jacku jesteście cudowni. Dzięki Wam za pomoc w transporcie i za towarzystwo. Joluś obiecuję nosić komórkę przy dupce ;-)
...... już za Wami tęsknię...

  • 0

#35 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 03 styczeń 2008 - 20:23

To był już mój drugi zlot i było niesamowicie!!!!
Dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę...

  • 0

#36 elea

elea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 03 styczeń 2008 - 20:25

No wreście sie doczekałam na podziekowania !!!!!!


Jolu Jacku dziękiuje Wam za wszystko był to mój pierwszy sylwester w życiu a jak cudowny wiem tylko ja mysle że nie ostatni było superowsko i wspaniale jak na wszystkich zlotach nawet nie wyobrażacie sobie jaka jestem szczęśliwa choć wiem że nie wszystkich iponków znam i pragne z całego serca ich poznac jak: przedewszystkim Marcinka czyli marcuza mego synka ,Ajaxa, Grazi oczywiście i Sary oraz inych bardzo pragne Was poznac uwierzcie mi !!!!!

Jeszcze raz dziękuje za wspaniała zabawe


KOCHAM WAS WSZYSTKICH IPONKÓW UWIERZCIE JESTEM Z WAMI SZCZĘŚLIWA!!!!!!!!
  • 0

#37 nitrob

nitrob

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 04 styczeń 2008 - 01:05

Witam
Cóż nie bardzo wiem za kogo mam sie wypowiadać :)
Oj, który to moj zlot już ..... jeśli dobrze liczę ...... pierwszy ! :)
Ile osób znałem z iponkowego światka przed przyjazdem ? hmm niech policzę .... jedną i to tylko z GG.
Jak go opisać ? Nie wiem nie potrafię, bo chyba można to zrobić tylko będąc uczestnikiem.
W każdym razie tylko plusy i super plusy można stawiać. I to bez "mydełka" :)
Chciałbym podziękować wszystkim bo nie kojarzę wielu wielu z was po imieniu czy nick-u. /ale skąd wiele osób zna mnie ? :)/.
Jednak pozwólcie szczególnie podziękować kilku osobom: Dziękuję "mojej" Agatce osobie bardzo bardzo mi bliskiej za to ze była ze mną, wspierała mnie i że zechciała wziąć udział w mym "szalonym" żarcie. Madzi-Babie za to ze zgodziła się być chłopakiem mym Ryśkiem na te parę chwil /bez niej nie byłoby żartu/ i Kornelci za to, że chociaż ze śmiechu pękała to jednak ciężko i długo walczyła z ma twarzą, a zadanie miała niełatwe oraz wszystkim uczestnikom wspólnej zabawy.

Pozdrawiam
Robert
  • 0
"Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych."
- Konfucjusz

#38 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 05 styczeń 2008 - 11:30

Kochani!
W końcu odespałam zaległości z Ciechocinka ;)
Było szaleńczo energetycznie, kosmicznie wesoło, diabelsko gorąco, maślanie romantycznie, disco balowo i polo bilardowo, dymnie i trąbalsko, piżamowo kalamburowo, gumkowo balonowo, szampańsko hałaśnie, kolorowo przebierańcowo, różańcowo bąbelkowo i solnie tramwajowo :D Po prostu było zajefajniście !!!

Kochane Iponki, pragnę Wam podziękować za cały wspólny pobyt w Ciechocinku.
Poznałam wiele nowych osób, co bardzo cieszy moje serducho.
Szczególnie niezapomnianą nocą, poza balem oczywiście, będzie piżama party na której wspaniale bawiłam się z Wami w kalambury oraz wesoła przejażdżka tramwajem konnym.

AnAmiczko, dziękuję Ci za szalone tańce, zarwane noce, rozmowy i zabawę.
Amelciu z Tobą pójdę w każde kalabmury i wołając Och .... ! no i ta Twoja wojownicza piżamka ;).
Moniu - no dla mnie bomba...byłaś taka sieksiowna :).
Władku "Nigdy w życiu" w Twoim wydaniu będzie niezapomniane.
Bart - Twój wirujący sex urzekająco powala ;).
Bolku - Twoja trąbka ... hmmm..cóż, komentarze są zbędne :P.
Bronku, suknię ocaliłam ale za to czubki zdarłam - i za to Ci dziękuję.
Moniśko - jak zawsze ponętnie ;).
Misiu i Marzenko - Wasze wiecznie pieniące się mydełka na zawsze zapadły w pamięć, aż sama muszę kiedyś spróbować.
Zuziu - Twój uśmiech zawsze poprawiał mi humor w chwilach awarii i dzięki, że zabrałaś swoją gromadkę.
Robercie czy może Roberto - super wyglądał-eś/aś, dzięki, że byłeś i zabrałeś Agatkę - świetna babka.
Kornelio, Diabliczko i Estelko - Wasze mydełko FA i Wasze "Jesteś szalona" do dziś dźwięczy w mojej głowie ;).
Waldi - dziękuję Ci za krótką rozmowę na papierosku, było wzruszająco.
Anetko - Rybko, dziekuję Ci, że byłaś, sprawiłaś mi niesamowitą radość swoją obecnością.
Tomku, dzięki za wspólne papieroski i wietrzenie korytarza (powiem Ci na ucho, że świetny z Ciebie facet :))

Danielko, Elu, Monisiu, Bronku, Endrjuxx, Waldi, NeoNku, Tomaszku - fajnie było znowu spędzić z Wami sylwestra.
Sunajo, Limertonku, Claire, Eleo, Magdziu30, Bodku - miło było znów Was spotkać.
Kamilku, Vodku, Krzysiu, Zibi - choć niewiele udało nam się porozmawiać to miło było Was poznać.

Moim przyjaciołom - Jackowi, Moni, Bolkowi, Babie, Indii, Amelii - dziękuję, że są i byli ze mną, że mnie wspierali.

Szczególne podziękowania dla Mojego Szczęścia - za wszystko oraz dla Jacka - bez Ciebie wiesz, że nie dałabym rady.
Daffy, dzięki, że wpadłeś choć na chwilę. Masz do odebrania słonika, jak co roku Ci wręczanego :P

Dziękuję Wam Wszystkim !!! Wielu osób brakowało ale miałam Was w sercu i ciągle o Was pamiętałam.

Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce! :D
Wasza Doloreska
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...

#39 AnAmika

AnAmika

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 05 styczeń 2008 - 11:55

Doloresko,
Tobie dzięki za ciepło które masz w sobie i umiesz je dawać innym. Już od samego patrzenia na Ciebie robi się ciepełko koło serducha ;)

Byłaś dobrym duchem tego zlotu...
Mam nadzieję, że będziecie z Markiem w Górkach Wielkich, bo my z Amelią już się tam wybieramy!!
No a jak będziemy grać w kalambury bez Was??!! ;))
pozdrawiam!
  • 0
Nawet jeśli nie możesz kontrolować tego, co Ci się przytrafia, możesz kontrolować to, co z tym zrobisz

#40 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 05 styczeń 2008 - 12:14

AnAmiczko, w serduchu to zrobiło mi się ciepło, czytając Twoje komplementa - dziękuję Ci! Ale czy oby na pewno to o mnie? :P
Pracuję nad tym, byśmy się spotkali w lutym ale sprawa się wyjaśni za jakiś tydzień :)
Całuski
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych