Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jarnołtowek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 martusia1968

martusia1968

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 listopad 2007 - 18:13

Witam,wyjeżdżam wraz z dziećmi w grudniu na turnus rehabilitacyjny do Jarnołtowka hotel "Ziemowit",czy ktoś tam już był? Chciałabym sie dowiedzieć jakie są tam warunki,jaka rehabilitacja i wyżywienie,interesuje mnie też,stosunek obsługi do osob niepełnosprawnych?Pozdrawiam Marta.
  • 0

#2 marwaw

marwaw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 84 postów

Napisano 05 listopad 2007 - 23:15

Martusiu, czy zaglądałaś na stronę internetową tego ośrodka?
http://www.fwpziemow...a.pl/index2.htm
Trochę informacji tam znajdziesz, a może odezwie się ktoś, kto tam był.
Zainteresował mnie ten ośrodek, jest niedaleko mnie, więc też jestem ciekawa odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania. Ponadto muszę wiedzieć, czy ośrodek jest dostosowany do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.
  • 0
"...Miłość nigdy nie ustaje..."

#3 martusia1968

martusia1968

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 08:56

marwaw,widziałam tę stronkę,dzwoniłam tam,są tam dwie windy ale czy jest tak w zupełności dostosowany to nie wiem? Ja mam corkę niepełnosprawną, ale chodzi wiec nie dopytywałam czy jest dostosowany,jest niezbyt daleko odemnie(jestem z Legnicy),wiec mi pasuje,no i chciałam mieć trochę ciszy a to niewielka miejscowość,cena tez jest atrakcyjna bo 1036zł i w tym są całe święta i sylwester już bez dopłat no i basen jest,pokoje są w dwoch standardach:jedne są tańsze przed remontem(z łazienką i balkonem ale bez telewizora tylko radio),drugie o wysokim standardzie z tv i po remoncie.Więcej nie wiem,jestem ciekawa czy wyżywienie jest dobre? Jaka jest rehabilitacja?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych