Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy też jesteście wrażliwi na diete, pogodę, światło ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Paweł_

Paweł_

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 26 październik 2007 - 13:38

Szukam ludzi którzy tak jak ja są wrażliwi na dietę, pogodę, odpowiednią ilość snu, światło. U mnie doszło do tego, że wyczuwam nawet szampon do włosów w specyficzny sposób (irytacja i poddenerwowanie), propolis (zbyt duże pobudzenie, zdenerwowanie), banan (nadmierna senność), maść oxycort (ogólne złe samopoczucie), cukier (senność) itd. Co to za choroba ? Jeżeli też macie takie objawy to jak sobie radzicie ?
  • 0

#2 Geeee

Geeee

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 26 październik 2007 - 14:34

Nie za bardzo wsluchujesz sie w swoj organizm? To ci utrudnia zycie. Owszem pogoda - na zmiane - czuje w kosciach.
  • 0
Szczęście to jedyna wartość, która sie mnoży,
jeśli się ją dzieli.

#3 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 27 październik 2007 - 10:04

na zmianę pogody, owszem bolą stawy
  • 0

#4 Ewelina (Ewi)

Ewelina (Ewi)

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 25 luty 2008 - 08:08

Światło, jaskrawe kolory, bardzo biały papier - boli mnie głowa ...
  • 0
"Secundas res splendidiores facit amicitia et adversa partiens communicansque leviores(...)"

#5 Al

Al

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 25 luty 2008 - 11:04

Potrzebuję słońca. Kiedy aura jest paskudna, czuję się źle. Źle psychicznie, bo fizycznie raczej nic mi nie dolega :)
Najlepszym lekarstwem na ponure dni, złe samopoczucie, chandrę ... itp jest mój mąż :) i nasze ukochane dzieciątko :)
  • 0
Non si apprende niente di quanto ti viene raccontato, devi scoprirlo da solo.

#6 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 26 luty 2008 - 14:42

Słonca chyba każdy potrzebuje, ja również. Mam uczulenie na pleśń a wiec okresie jesienno-zimowym mam kaszel, lecz już jest lepiej odkąd biorę lek przeciwalergiczny.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#7 Paweł_

Paweł_

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 21:25

[quote name='Ewelina (Ewi)]Światło' date=' jaskrawe kolory, bardzo biały papier - boli mnie głowa ...[/quote']
A jak zdefiniował u Ciebie tą chorobę lekarz. Mnie się ostatnio poprawiło po wodzie mineralnej (pije codziennie). Nie jest rewelacyjnie, ale lepiej.
  • 0

#8 Ewelina (Ewi)

Ewelina (Ewi)

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 22 sierpień 2008 - 08:26

Lekarz zwala wszystko na epi. i nadwrażliwość na światło, więc ja tez sobie tak tłumaczę..
Ciesze się, że zauważyłeś poprawę u siebie!
Tak, trzymaj :)
Pozdrawiam serdecznie
ewi
  • 0
"Secundas res splendidiores facit amicitia et adversa partiens communicansque leviores(...)"

#9 Paweł_

Paweł_

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 22 sierpień 2008 - 09:28

Lekarz zwala wszystko na epi. i nadwrażliwość na światło

A co to takiego to "epi" ?
  • 0

#10 versus

versus

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1351 postów

Napisano 22 sierpień 2008 - 10:58

Paweł_, to skrót od epilepsja
  • 0
There is something behind the throne greater than the King himself.
William Pitt The Elder, Lord Chatham

#11 Paweł_

Paweł_

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 22 sierpień 2008 - 11:57

[quote name='Ewelina (Ewi)]Lekarz zwala wszystko na epi. i nadwrażliwość na światło' date=' więc ja tez sobie tak tłumaczę..[/quote']
Mnie nic lekarze nie tłumaczą (nie licze już na nich), a ostatnio przeglądałem poradnik domowy i zaczołem sobie tłumaczyć swoje objawy jako nerwice. Wszystko mi pod nią podpasowało, nawet to, że pomaga mi Nałęczowianka, bo przecierz jest bogata w magnez urzywany przy leczeniu nerwicy. Światłowstręt też można wytłumaczyć nerwicą, występuje on u osób o zdrowych oczach, jeśli czują się chorzy, albo zdenerwowani (jak wyczytałem w książce o leczeniu oczu naturalnymi sposobami).
  • 0

#12 Ewelina (Ewi)

Ewelina (Ewi)

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 12:23

[quote name='Paweł_]zaczołem sobie tłumaczyć swoje objawy jako nerwice. Wszystko mi pod nią podpasowało' date=' nawet to, że pomaga mi Nałęczowianka, bo przecierz jest bogata w magnez urzywany przy leczeniu nerwicy. Światłowstręt też można wytłumaczyć nerwicą, występuje on u osób o zdrowych oczach, jeśli czują się chorzy, albo zdenerwowani (jak wyczytałem w książce o leczeniu oczu naturalnymi sposobami).[/quote']
Więc zapraszam Cię na forum http://commed.pl/nerwica-vf19.htm
znajdziesz mnie pod tym samym nickiem co na czacie IPON - "Ewi"
  • 0
"Secundas res splendidiores facit amicitia et adversa partiens communicansque leviores(...)"

#13 Donata

Donata

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 16 wrzesień 2008 - 21:05

Ja jestem bardzo wrazliwa na światło wręcz mam bardzo duzy swiatłowstręt jest to spowodowane brakiem tęczówki oka .Swiatłowstręt jest tak duży że mimo ciemnych okularów mam duże bóle głowy i trudno nieraz funkcjonować .Może jest ktoś kto też żyje bez tęczówki i wie czy gdzieś za granicą i jak to załatwić robią przeszczem albo jak z tym żyć ? Będe wdzięczna za każda rade pozdrawiam
  • 0

#14 TARNINA

TARNINA

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 16:21

Ja jestem bardzo wrazliwa na światło wręcz mam bardzo duzy swiatłowstręt jest to spowodowane brakiem tęczówki oka .Swiatłowstręt jest tak duży że mimo ciemnych okularów mam duże bóle głowy i trudno nieraz funkcjonować .Może jest ktoś kto też żyje bez tęczówki i wie czy gdzieś za granicą i jak to załatwić robią przeszczem albo jak z tym żyć ? Będe wdzięczna za każda rade pozdrawiam

Witaj Donata :)
Twój brak tęczówki jest spowodowany chorobą ?? czy wadą genetyczną ??
Pozdrawiam Małgosia


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poznaj chorych chorujących na Twoje choroby jeżeli chcesz podziel się
z nami swoimi troskami ze swojej choroby http://nasze-choroby.pl/
  • 0

#15 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 20:26

Ja, tak, jak Donata, nie moge spokojnie ogladac slonca. Mam swiatlowstret, ale w odroznieniu od Donaty z powodu jaskry. Gdy mam nadmierne cisnienie w oku, to bol jest taki, jak gdyby ktos mi glowe probowal wyrwac na zywca.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#16 EmiliaROKEN

EmiliaROKEN

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 05 sierpień 2009 - 14:51

__PODPOWIEDŹ:
Zobacz jednak i odsłuchaj, najnowsze EKRANIKI z nagraniami DŹWIĘKOWYMI, ze strony;
__ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/
__Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
Wg mnie są ŚWIETNE i na czasie!!
Sądzę, że coś wyjaśniają, może NAM i Tobie pomogą w realnej ocenie __RZECZYWISTOŚCI !!
Omawiany przez Nas temat dużo zyska dzięki temu przekazowi.
Chodzi o tzw. __INDEKS ŻYWIENIOWY.
Pozdrawiam Ciebie i WSZYSTKICH :evil:
http://www.fotosik.p...26342c22b4.html
  • 0
REALIA.

#17 LamSen

LamSen

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 19 styczeń 2010 - 23:19

Ja z kolei jestem bardzo wrażliwy na zmiane pogody. Wtedy od razu zaczynają szczypac i piec mnie oczy. Poza tym nie jestem wrażliwy ani na światła ani na ilośc snu.
  • 0
Zdrowy,spokojny sen !

#18 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 08 luty 2010 - 21:31

Nie jedzcie świństw z marketów nafaszerowanych chemią to wrażliwość zniknie :cool:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#19 Gość_jolantaa_*

Gość_jolantaa_*
  • Gość

Napisano 08 luty 2010 - 22:07

To są objawy typu migrenowego,tak mi się zdaje. Mam podobne
  • 0

#20 LamSen

LamSen

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 22 luty 2010 - 10:37

A jaki wpływ na wrażliwośc na światło mają wszelkie produkty z marketów?? Bo rzeczywiscie często je kupuje,może coś w tym jest.
  • 0
Zdrowy,spokojny sen !


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych