Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sierpniowy zlot IPON!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

#21 Geeee

Geeee

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 17 sierpień 2007 - 11:14

Alez ja jestem zielona - trafilam do Was przez przypadek i dobrze mi tu - ale prawde mowiac chcialabym zobaczyc jak sobie radza w moim okregu ale jeszcze nie wiem jak tam trafic - bede probowac. Wam zycze milego spotkania.
  • 0
Szczęście to jedyna wartość, która sie mnoży,
jeśli się ją dzieli.

#22 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 19 sierpień 2007 - 16:18

Melduję powrót w całości ( plus lekki kac, niedospanie i nadal dzierżązna rzeczywistość).

Było super, ale o szczegółach może później, bo padam.
  • 0
Hakuna Matata

#23 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 19 sierpień 2007 - 16:39

też się odmeldowuje;) byłam w łodzi po 15tej... buziaczki dla Oliwki:)***
  • 0

#24 magnolia

magnolia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 122 postów
  • Skąd:Posen

Napisano 19 sierpień 2007 - 17:03

Ja także byłam i...powróciłam


*Miło było Was zobaczyć ;)
  • 0
...

#25 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 19 sierpień 2007 - 18:35

No i ja też już jestem.
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#26 NeoN_WJ

NeoN_WJ

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 19 sierpień 2007 - 19:18

Melduję się w całości, chcę tu podziękować lista jest długa więc ogólnie wszystkim za przyjemny pobyt i miło spędzony czas .... a co widziałem, przeżyłem, wypiłem to MOJE :)
  • 0
NeoN

#27 __Lilith

__Lilith

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 19 sierpień 2007 - 20:19

A no ja tez juz od dawna w domeczku i sie melduje :D Bylo ZAJEBISCIE po prostu :D ciesze sie bardzo ze wiecej iponkow poznalam i ze z tymi poznanymi znow sie spotkalam :) buziaczki dla wszystkich ogromniaste :*:*:*
  • 0

#28 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 19 sierpień 2007 - 20:37

No dobra, to z cyklu podziękowań. Chcę podziękować wszystkim za to, że chce Wam się chcieć, że wracam naładowana pozytywną energią, że nigdzie nie spotka się naraz tylu pozytywnych ludzi.
Z osobna chciałabym podziękować paru osobom, ale zrobię to raczej osobiście.
Do zobaczenia następnym razem.
To był mój piąty zlot, i śmiem stwierdzić, że dzięki idealnej mieszance ludzi był jednym z lepszych zlotów, na jakim byłam.
  • 0
Hakuna Matata

#29 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 20 sierpień 2007 - 19:05

To i ja namażę co nieco... Rzeczywiście, jak to już ktoś zauważył, jeden z najlepszych zlotów na jakim byłam. Iponkom chciało się bawić, rozmawiać, i insze swawole wyczyniać. Cieszę się, że udało mi się porozmawiać ze wspaniałymi ludźmi, za którymi bardzo się stęskniłam. Difro mój żeński pierwiastku jesteś jedyna i bardzo pomarańczowa, i w ogóle jedyna swoim rodzaju... Ewula.... No cóż o Ewuli milczeć będę, bo to co wyczyniała ze mną zgorszenie nijakie wśród wielu wywołać może ;). P
Dzięki wszystkim Iponkom moje akumulatorki są naładowane jak rzadko...Piątkową herbatkę w wyborowym towarzystwie długo będę pamiętała...
A mieszkanie z czterema facetami w jednym domku jest po prostu zajebiste... nie do pobicia. Dziewczyny polecam ;). A dla Adama, Mariana, Waldka i Bolka wielkie buziaki. Ja chcę jeszcze!!!!!!!!!
Już tęsknię za szalonymi Iponkami.....

  • 0

#30 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 20 sierpień 2007 - 13:58

Również ogromnie podobał mi się ten zlocik, przyjemne miejsce, a o ludziach nie wspomnę, bo wiadomo że IPONki są jedyni i niepowtarzalni.
Lucynko, dziękuje Ci za wszelką pomoc i uśmiech.
Dziękuje wszystkim, którzy byli i będą zawsze ze mną.
Adamie, dzięki Tobie powrót ze zlotu była niesamowicie przyjemna.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#31 zajoc 58

zajoc 58

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 20 sierpień 2007 - 17:57

Kochani i ja dziekuje za zlocik i za poznanie nowych przyjaciul a co zlego to nie ja bylo super do nastepnego zlotu.........
  • 0

#32 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 20 sierpień 2007 - 19:28

Kochani i ja dziekuje za zlocik i za poznanie nowych przyjaciul a co zlego to nie ja bylo super do nastepnego zlotu.........

To ja mam jeszcze pytanie - a dlaczego ja nie wiem jak wyglądasz? Czyżbyśmy byli na innych zlotach?
  • 0
Hakuna Matata

#33 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 21 sierpień 2007 - 09:54

hm... jak na mój pie rwszy zlot było superoooooowo!!! Poznałam wielu wspaniałych ludzi,nie zdołam wymienić bo jest ich zbyt dużo... Ale bawiłam się super :D
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

#34 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 sierpień 2007 - 11:04

Koruś ja mimo,że nie byłam na zlocie ,wiem że Tomcio (zajac)był (widziałam na zdjeciu) hmmm czyżby za dużo soczku jabłkowego czy lizania lodów Koruniu?? :D
  • 0

#35 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 21 sierpień 2007 - 12:01

Ach, to Tomcio58 - teraz już wiem. Hahaha, nie skojarzyłam nicku z czatu. Gapol ze mnie, ale o tym i tak wszyscy już wiedzą :P
  • 0
Hakuna Matata

#36 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 21 sierpień 2007 - 21:34

Korcia teraz na każdym zlocie będziesz dostawać domek lub pokój nr 12 :) Ta cyfra stanowczo przynosi Ci szczęście. Dziękuje wszystkim za miłe chwile. Dziękuje nawet kaczkom w stawie, że tak potrafią szybko uciekać :P
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#37 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 22 sierpień 2007 - 00:42

A Ci co nie byli niech żałują! A i nie pijcie wina z Kornelią bo odlot murowany :P
  • 0

#38 Pyrlandczyk

Pyrlandczyk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 22 sierpień 2007 - 18:02

PYRLANDZKIE HEJKA!!! Nam chatka nr 18 służyła jak trzeba(chyba dlatego że początkowo byliśmy w piątkę ale, szybko doprowadziliśmy do tylu sztuk obsady co dzieli 18 bez reszty i mielismy z Majonezem po 2 baby na głowę i nie tylko głowę). Jakoś tak wyjątkowo spokojnie było tą razą(oczywiście mojem zdaniem, a może ja czeguś ni pamiętom). Miejsce super i ja chcem tam jeszcze raz!!!(to pod adresem Przenajświętszego Zarzundu). Dzięki wsiem za fajne dwa dni(i wieczory, poranków nie liczę bośta i tak spali jak zabite). Do zrobaczenia oby jak najszybciej.
P.S. Efekt powrotnej podróży co to Moja Vi zgadała się z Kornelią będzie taki że pryndzej lub (oby) bardziej zaś bedem miał miałczącą, rudą( i owłosioną) siksę w domu.
  • 0
Pyrlandczyk

#39 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 22 sierpień 2007 - 18:09

Iruś, hihih - zawsze jakoś baby przekabacą :)
A mnie właśnie nie było spokojnie. Pewnie dlatego było Ci spokojnie, że większą część dnia spacerkowałeś, spałeś i siedziałeś w domku smażąc pstrągi :)

Dodano śro 22 sie 2007 19:10:55 CEST :

A Ci co nie byli niech żałują! A i nie pijcie wina z Kornelią bo odlot murowany :P

Dopiero zauważyłam. Majonez - obiecuję, że następnym razem będzie jeszcze lepiej ( bo i nie winem Was upiję, a naszą ukochaną różową Finlandią :)
  • 0
Hakuna Matata

#40 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 22 sierpień 2007 - 19:37

Kornelia, miej zmiłowanie nad "kulawymi". :P
A swoją drogą, to świetne miejsce do zlatywania się. Pogodę też utrafiliśmy ładną. O Iponkach nie wspomnę, bo rozumie się samo przez się, że jakość Q. :D

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych