Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Co sie dzieje ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 AisA

AisA

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 10 wrzesień 2002 - 09:54

Gzie sie podziewaja Ci wszyscy przemili ludzie (he2) , co byli z nami na zlocie .. wcale Was tu nie widac :((( .Widac Skangurka, Roze.... a reszta ? Przeciez to dzieki Forum , naszej stronie moglismy sie poznac , by moc dalej razem stworzyc cos, co razem wniesiemy w zycie... czyzbyscie spoczeli na laurach ? Zachecam do pisamia .Czekamy :)
  • 0
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie. George G. Vest

#2 Pharass

Pharass

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 10 wrzesień 2002 - 11:58

[ autocenzura ]
  • 0

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 10 wrzesień 2002 - 12:24

Asiuniu nie wiem jak inni ale mnie nie widac ostatnio na forum ponieważ mam parę rzeczy na głowie i tych miłch no i tych wręcz przeciwnie. Ale obiecuję że się jakoś jeszcze odezwę do Ciebie i innych miłych ludzi ze zlotu :) -chyba że już teraz wykoleją mnie do szpitala brrr!

Pozdrawiam wszystkich cieplutko,
a szczególnie ciepło wszystkich zlotowiczów
Wasza Smutna..
  • 0

#4 AisA

AisA

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 10 wrzesień 2002 - 12:48

Nie obrazajcie sie na mnie :? anie nie denerwujcie :evil: , ja poprostu chce bysmy mowili , pisali , dzielili sie wszytkim co nas spotyka.Przeciez spedzilismy ze soba kilka wspanialych moim zdaniem chwil i naprawde uwazam , ze jest o czym pisac....
Amoze chce troszke was podkrecic byscie pokazali mi , ze wlasnie tak nie jest :twisted: :P
  • 0
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie. George G. Vest

#5 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 10 wrzesień 2002 - 13:29

Asiuniu kochana ja wcale nie jestem na Ciebie zła za ten post i się wcale nie gniewam, ja tylko naświletliłam sytaucję dlaczego nie piszę ostatnio, choć wiem jest to bardzo ogólne naświetlenie :( To na razie tyle papatki

Wasz Smutas.....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych