Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

spotkanie w łódzkim Zoo 19 V o 13ej


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 18 maj 2007 - 22:33

kto na wózku nie wsiądzie to nie wsiądzie mnie swego czasu cała warszawa znała po kombinacjach w "15"
  • 0

#22 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 18 maj 2007 - 22:10

jwr... tylko, że jak ktoś jest na wózku inwalidzkim, to tak hop siup w tramwaj nie wsiądzie, stąd moja sugestia autobusowa. Autobusy bywają się niskopodłogowe, a takie tramwaje to już wybitnie rzadko i nie do zoo one jadą :/
Fakt, że jadąc autobusem nr 80 jest dalej do zoo niż 97, ale zawsze bliżej niż pieszo :P

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#23 jwr1952

jwr1952

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 18 maj 2007 - 21:53

dla przyjezdnych i miejscowych:97może być,80odpada.Ja proponuję: zŁODZI-FABRYCZNEJ tramwaj nr9/wsiadamy przy NARUTOWICZA-KILIŃSKIEGO/ o godz.12.12 przejeżdżamy 8przystanków i już ZOO
z ŁODZI-KALISKIEJ:tramwaj nr8/przystanek AL.WŁÓKNIARZY-Ł_K ESTAKADA/o godz.12.04 przejechać 1przystanek do LEGIONÓW i przesiadka o 12.22 w tą samą 9,po przejechaniu 2 przystanków jesteśmy przy ZOO.Jest godz.12.26 według rozkładu M.P.K. DO ZOBACZENIA!!! podpisał:ABORYGEN czyli urodzony i żyjący w pięknym mieście ŁÓDŹ
  • 0

#24 jwr1952

jwr1952

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 19 maj 2007 - 20:05

JAK było w ZOO?dużo nowych znajomości ??!Aj,aj aj nie mogę odżałować że moje plany legły w gruzach. A tak chciałem spotkać się z Wami!WŁAŚNIE WRÓCIŁEM DO DOMU niestety nie z ZOO.pozdrowionka
  • 0

#25 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 19 maj 2007 - 21:25

W Zoo były nas tłumy nieprzebrane, bo ponad 20 osób (a i warszawskie Iponki delegację wystawiły). :D
Niech żałują Ci, co ich- z różnych przyczyn- być nie mogło. :(
Pogodę polosowaliśmy idealnie. :cool: Na tyle było wesoło, że nie tylko Zoo zwiedziliśmy, ale i do lunaparku poszliśmy, i samochodzikami jeździliśmy, i piwo wciągnęliśmy, i żarełko jakieś, i watę cukrową.
No to teraz trzeba będzie pomyśleć o kolejnym wypadzie w czerwcu. :)

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#26 jwr1952

jwr1952

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 20 maj 2007 - 10:06

A może w czerwcu do Rogowa?piękne arboretum i przejażdżka wąskotorówką!tylko nie wiem jak z dojazdem

Dodano nie 20 maj 2007 12:01:06 CEST :
aeboretum należy do SGGW. gdyby warszawskie iponki "zasięgnęły języka"-może jakiś zorganizowany wypad,zjazd lub spotkanie.Organizują konferencje może coś takiego dla nas zrobiliby? Pomarzyć dobra rzecz!
  • 0

#27 elea

elea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 21 maj 2007 - 09:02

Asiu jako organizatorce spotkania sobotniego pragne jako perwsza podziękować za wspaniałą wycieczke po zoo i lunaparku za wspaniałą atmosfere jaka panowała ciesze się że poznałam nowych iponków tzn Mariolke Estelke Artura Michała Nelke Nastolke Dadi i jej wspaniałą mame Marka Ole oraz jeszcze paru iponku .To jest wspaniałe takie spotkania mysle że jeszcze zorganizujesz ich więcej a za ten wielkie dzięki i DDDDDDDUUUUUUUUUUŻŻŻŻŻŻŻŻYYYYYYY BBBBBBUUUUUUUZZZZZZIIIIIAAAAAKKKK!!!!!!!!!!! ŻAŁUJE ŻE NIE BYŁAM W NIEDZIELE ALE NAPRAWDE NIE MOGŁAM
  • 0

#28 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2007 - 11:08

Oj działo się, działo :)
Zapraszam do oglądania zdjęci
http://www.ludz.w8w.pl/

A ja ze swojej strony dziękuję Asi-Difrze za świetną organizację a uczestnikom za wyśmienite toważystwo, Oli-Alojzikowi i Marjanowi-Kitkowi za przemiłą gościnę.
  • 0

#29 borixon

borixon

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 lipiec 2007 - 15:49

Mam pytanie- jestem nowy na tym forum, więc niech mi ktoś wyjaśni, jak zorganizować takie spotkanie?
Chętnie zrobiłbym coś takiego w Tomaszowie Maz. Z góry dziękuję za odpowiedź. :D
  • 0
My kopytki nie psiedajemy.... Animrumru
WYMIATA!

#30 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 23 lipiec 2007 - 16:00

Spotkania takie, jak to łódzkie, może zorganizować każdy chętny. Jeśli w Tomaszowie jest kilku iponków, to wystarczy napisać post o tym, gdzie się spotykacie i o której. Inaczej sprawa wygląda jeśli chodzi o zloty. Tu organizatorem może być tylko operator, moderator, administrator- czyli krótko mówiąc osoba zaufana.

Borixon, zacznij bywać na czacie, może spotkasz też ludzi ze swojej miejscowości lub okolic.

Pozdrawiam. :)

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych