Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Skromna prośba...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 06 czerwiec 2003 - 09:28

Rrybko Złota... ostatnio takie petycję zanoszę do wszystkich, którzy mają cokolwiek wspólnego ze spełnianiem życzeń.
Proszę Cię ale bardzo mocno, wyczaruj dla wszystkich zniechęconych, przybitych, zdołowanych, w depresji, a może tylko zmęczonych życie i kłopotami dnia codziennego... , aby ujrzeli światełko nadziei na swej drodze, aby w ich sercach zagościła radość, aby znowu potrafi marzyć i uwierzyli, że te marzenia mogą się spełnić, aby znaleźli siłę do walki z przeciwnościami losu o własne życie i marzenia...
Rrybko Kochana wiem, że zwykle spełniasz trzy życzenia, ale nie będę zachłanna, na dziś tylko tyle... A może profilaktycznie pozostałe dwa zostawię sobie na gorsze czasy...
Pozdrawiam prosząc, abyś mnie i moją prośbę miała w swej pamięci...
Liwia
  • 0

#2 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 19 sierpień 2003 - 16:28

Chyba dziś mam jeszcze jedno życzenie. A właściwie z cała pewnością mam.
Chciałabym, aby to co nieśmiało błaka mi się po głowie, mogło stać się marzeniam.... :oops: :oops: :oops:
Aby marzenie stało się rzeczywistością :lol:
I aby rzeczywistość godna była marzeń... :-D :-D :-D :oops: :oops: :oops: :oops:
Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#3 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 19 sierpień 2003 - 18:09

Liwio, tak pięknie i prosto zarazem wyraziłaś swoje życzenie :-P , że Rrybka, mimo ogromu zajęć, jakie ją teraz absorbują, znajdzie chwilę i wejdzie tu. Nie przejdzie obojętnie, nie machnie tylko ogonem, ale przy tej okazji tchnie we wszystkie nasze życzenia nadzieję ich spełnienia. Tego życzę Tobie , sobie i każdemu z osobna. Nie zapominajmy jednak o tym, że to od nas głównie zależy, a my :? ..., my często - tak kochamy marzenia, że boimy się je realizować.

Jeżeli marzy tylko jeden człowiek, pozostanie to tylko marzeniem. Jeżeli zaś będziemy marzyć wszyscy razem, będzie to już początek nowej rzeczywistości.
Camara Helder


:-D :-D :-D
  • 0

#4 Andrea

Andrea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 19 sierpień 2003 - 19:42

Moje drogie marzycielki - czasami najgorzej bywa wtedy gdy marzenia włąśnie się spełniają, tylko nie w tym czasie, nie w tym miejscu, nie tak... Uważajcie więc na marzenia!!
  • 0
W każdym geniuszu jest odrobina szaleństwa

#5 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 19 sierpień 2003 - 20:11

hihihihi kocham marzenia i zawsze trzeba mieć nadzieję iż w końcu zaczną się spełniać ... :D :-D Polecam wszystkim przytaczane na tym portalu dość często słowa J. Kofty

Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć ....

Jako rrybka obiecuję czarować ze wszech sił ... na spełnianie życzeń zawsze chwilkę znajdę :-D :lol: :-D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#6 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 21 sierpień 2003 - 10:12

Rrybkoi Basiu, Dziękuję zawsparcie i wysłuchanie mojej skromnej prośby.
Andrzejku... doskonale wiem, że czasami życie płata nam różne figle. Ale ja i tak lubię swoje marzenia... czasami trochę sie ich boję... i wycofuję sie zanim odważe sie na pierwszy krok w kierunku ich realizacji... Ale i tak lubię sobie pomarzyć... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#7 Andrea

Andrea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 21 sierpień 2003 - 13:01

Elinko to nie wycofuj się! W końcu zawsze lepiej żałować tego co się zrobiło niż tego czego się nie zrobiło. A stracone okazje tylko dodają siwych włosów!!! Trzymam kciuki za odwagę w realizacji marzeń, nawet jeśli spełniają się niezupełnie tak jak chcemy. Może rzeczywiście nie warto z nich rezygnować?
  • 0
W każdym geniuszu jest odrobina szaleństwa

#8 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 21 sierpień 2003 - 15:32

Liwio,
życzenie jakie tu złożyłaś (mam na myśli to drugie), zainspirowało mnie do napisania wiersza pt.:"UCIEKAJ" Niech będzie on odpowiedzią na Twoje wątpliwościpt: "czy warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji, bez względu na to czy są, lub mogą się one się zrealizować"
wkleiłem go na forum - przeczytaj. :-D
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#9 magnolia

magnolia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 122 postów
  • Skąd:Posen

Napisano 26 sierpień 2003 - 10:37

Pomoz mi ukrasc promien slonca , bo tu na ziemi jest tak wielu , ktorym by sie przydal...
  • 0
...

#10 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 27 sierpień 2003 - 09:55

Magnolio, to kiedy robimy ten wielki skok na słońce, aby odkraść mu kilka promyków?
Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#11 magnolia

magnolia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 122 postów
  • Skąd:Posen

Napisano 28 sierpień 2003 - 19:27

Kurcze chyba nie wyslalo mojej opd. (E) wiec pisze jeszcze raz : Kochana Liw z tym skokiem to jak najszybciej bysmy musialy sie uporac , bo przeciez slonce jest niezbedne do egzystowania 8) Pozdrawiam i bardzo dziekuje za ekspresowy odzew do mojego postu :)
  • 0
...

#12 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 28 sierpień 2003 - 20:10

No, dziewczyny - ten skok musi się odbyć jak najprędzej. Dnia zaczyna ubywać, słonko coraz niżej i promyki jakby bledsze. Jestem gotowa Wam pomóc - będę stała na czatach - ok :?: :lol: ;) :D
  • 0

#13 Andrea

Andrea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 28 sierpień 2003 - 21:42

Oj dziewczyny! Tylko uważajcie żeby się nie poparzyć! Przypominam że promyki chociaż takie śliczne i świetliste - są raczej gorące! i co wtedy?
  • 0
W każdym geniuszu jest odrobina szaleństwa

#14 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 30 sierpień 2003 - 13:59

Czasem warto się sparzyć, żeby doświadczyć czegoś nowego, czegoś świetlistego i pięknego. Pomne Twych przestróg, Ondraszku - będziemy ostrożne, ale w razie poparzeń liczymy na kojące okłady. :oops: :lol:
  • 0

#15 anusia

anusia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 02 wrzesień 2003 - 09:46

Magnolio, Ty jesteś promykiem słońca,który ja miałam okazję dotknąć a nawet uścisnąć. Mam nadzieję ,że nie ostatni raz... :lol:
  • 0
Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy.
Charles Chaplin

#16 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 02 wrzesień 2003 - 13:36

Basiu, czemu chcesz stać tylko na czatach? Liczyłam, że pomożesz nam bardziej.
Magnolio, a może tak dokładnie zaplanowac ten skok, ale z realizacvją wstrzymać się do grudnia - słoneczko niżej, łatwiej dosięgnąc jego promieni, nie parzy tak mocno jak latem A ile radosci i światła daje... Ile smutków i depresji mogłyby takie promienie rozgonić... Ile radości dać innym...
Andrzejku i Skangurku pomożecie 3 kobietkom dokonać tego dzieła?
Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#17 Andrea

Andrea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 02 wrzesień 2003 - 19:05

Ja nie! Myslę, że lepiej jak słoneczko ma promyczki na swoim miejscu. Niech sobie świecą dla wszystkich ludzi. A wy chcecie je tylko dla siebie. TO EGOISTYCZNE! Szukajcie promieni słonecznych w swoim sercu. One tam są! I nie trzeba ich wcale kraść!
  • 0
W każdym geniuszu jest odrobina szaleństwa

#18 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 02 wrzesień 2003 - 21:12

Andrzejku, a kto powiedział, że dla siebie? Od samego początku bla mowa o tym, że będziemy je rozdawać tym, którzy będąich potrzebować. Poczytaj dokładnie moją prośbę....
Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#19 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 02 wrzesień 2003 - 21:30

A ja tak! (hihi) (hihi) (hihi)
To nam się dostało, dziewczyny :? :cry:
Andrzejek sprowadził nas z chmur na twardą ziemię i dał niezłą reprymendę :(((
A co na to powie Skangurek? :oops:
Aż strach się bać :lol:
  • 0

#20 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 03 wrzesień 2003 - 05:50

Po PROMYK NADZIEI zawsze warto sięgać, bez względu na porę roku. Tym bardziej, jeśli chcemy go ofiarować drugiemu człowiekowi. :)
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych