Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

moje marzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 06 czerwiec 2003 - 00:59

Kochana, rybko w koncu :) zdecydowałam sie napisać :-D moim marzeniem, terazniejszym jest zdobycie prawka :lol: na początku nawet mi nizle szło, jednak teraz mam spore wątpliwosci :cry:, kiedys bede je miała. Prawo jazdy nie tylko kolejny papierek, ale rownoczesnie pewna swoboda, ;) (spin) której czesto potrzebujemy, by oderwac sie chociaz na chwilke od naszych problemów. Tak sobie mysle czasami pojechac chociaz na 2 dni nad morze, 8) nie martwic sie o pociąg, bagaż, godzine, czyz to nie piękne? trzymajcie za mnie kciuki, bym miała prawko, a w miare możliwosci bede sie starać, odwiedzac, niektóre regiony naszego kraju. :D :D :D Pozdrawiam wszystkich całuski.
Katarzyna :)
  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 06 czerwiec 2003 - 09:12

Katarzynko Trzymam kciuki nawet w stopach (jeśli tam są kciuki hihi). Na pewno zdasz na prawko wierzę że Ci się uda!!! I tego też życzę! :)

Pozdrawiam
Majka_Cz
  • 0

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 czerwiec 2003 - 15:15

Dołączam się do trzymania kciuków, tym bardziej, że ja niedługo też zamierzam rozpocząć kurs na prawo jazdy :!: :!: Oj będzie się działo :) :)
  • 0

#4 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 09 czerwiec 2003 - 20:12

Panowie uciekać do bram najbliższych. Panie zdobywają prawko jazdy :P :D :D :D
no ale , życzę zaliczenia za pierwszym razem ;)
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#5 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 16 czerwiec 2003 - 14:11

Hej kochani dziekuje Wam wszystkim za ciepłe słowa i trzymanie kciuków :-P, juz wyjezdziłam 12 jaz przede mną jeszcze 12 kolejnych :) staram sie jak moge. Wydaje mi sie że kobiety skangurku jezdza duzo lepiej niz meszczyzni 8), ale dzieki za słowa pocieszenia od Ciebie :D
  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#6 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 22 czerwiec 2003 - 11:47

Wydaje mi sie że kobiety skangurku jezdza duzo lepiej niz meszczyzni

a zwłaszcza blondynki :P ;)

Kasiu, to był żart i chciałbym byś tak to odebrała ok ?
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych