Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Tyle jest pięknych iponek a ja wciąsz jestem sam!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 cevrus

cevrus

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 19 kwiecień 2007 - 11:26

Szukam drugiej pówki
  • 0
cevrus

#2 zajoc 58

zajoc 58

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 19 kwiecień 2007 - 11:36

To czemu nie jezdzisz na zloty i nie przychodzisz na czat
  • 0

#3 Anioł

Anioł

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 19 kwiecień 2007 - 11:38

A może daj ogłoszenie w Randkach???
  • 0
Musicie od siebie wymagać, choćby inni od Was nie wymagali - Jan Paweł II

Pozdrawiam gorąco!!! :)
Aśka

#4 małgosia

małgosia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 19 kwiecień 2007 - 17:25

albo na www.ilove.pl
  • 0
kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okna

#5 cevrus

cevrus

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 20 kwiecień 2007 - 07:46

Próbowałem i próbuję dalej ale nadal niemam nikogo.
__________________________________________________________


Asiu ja ciebie terz pozdtawiam gąrąco.
  • 0
cevrus

#6 Anioł

Anioł

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 20 kwiecień 2007 - 09:49

Dziękuje za pozdrowionka :)

To może napisz tu coś więcej o sobie..a nóż ktoś się odezwie :)
  • 0
Musicie od siebie wymagać, choćby inni od Was nie wymagali - Jan Paweł II

Pozdrawiam gorąco!!! :)
Aśka

#7 Gisia

Gisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 20 kwiecień 2007 - 16:20

nie szukaj na siłę bo nie znajdziesz............tak to juz jest z miłością sama nas znajduje.......
  • 0
...and mirror says " Everybody is beautiful"...

#8 lesny

lesny

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 czerwiec 2007 - 12:00

Wnioskuję że masz dość samotności Ja zresztą też Może więc do mnie napiszesz? gosias62@wp.pl
  • 0

#9 arleta_p

arleta_p

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 24 czerwiec 2007 - 21:17

bądz aktywny ;D
bywaj na zlotach :)
bywaj na chacie
i po prostu wiera czyni cuda :)
  • 0
Z każdym kolejnym dniem zastanawiam się co chce przekazać mi tak naprawdę życie. ...

#10 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 czerwiec 2007 - 21:59

hhhmmmmm ja się zgadzam ze stwierdzeniem że na siłę nic nie ma.... jak się jej nie spodziewasz....przychodzi sama:)
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#11 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 25 czerwiec 2007 - 22:32

Ja tam, nie wierze,ze znajde jakąs miłość......

Dodano pon 25 cze 2007 23:37:46 CEST :
a,moze miłosc sama mnie znajdzie.?? w co też wątpię..
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#12 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2007 - 10:45

kliknij na górze tej strony w dział randki :P
  • 0

#13 Babe

Babe

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 26 czerwiec 2007 - 13:20

Ja tam, nie wierze,ze znajde jakąs miłość......

Dodano pon 25 cze 2007 23:37:46 CEST :
a,moze miłosc sama mnie znajdzie.?? w co też wątpię..

;)

czasem szukamy jak szaleni , zdesperowani bo ile można samemu..inni mają, randkują, chodzą na spacery a my...możemy tylko powzdychać...

ale to nie tak, nie o to chodzi by za wszleką cenę, trzeba czekać na uczucie.. oczywiscie nie stronic od kontaktów... ale nie panikować... rozglądać się bo czasem jest gdzies ktos w pobliżu. czasem ten ktos tak nieśmiały, ze my musimy zrobic pierwszy krok...my kobiety!!!
czasem druga strona nie wie co czujemy, obawia się porażki, nie ma odwagi i przez to tracimy.....
warto uwierzyc w siebie ze ktos moze nas pokochac..:images1:
  • 0

#14 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 26 czerwiec 2007 - 16:20

zgadzam się z Babe. Też szukam na turnusach i wszędzie gdzie się zjawię Nie na siłę oczywiście ale się rozglądam, na razie bez efektu. Trudno uwierzyć że ktoś może nas pokochać podczas gdy z dnia na dzień coraz bardziej doskwiera samotnośc a czas leci do przodu, dodając nam lat. Wiem że jest dużo ON które są w związkach ale mam wrażenie że wszyscy dookoła mają szczęście znaleźć swoją połówkę, a ja nie. Z drugiej strony wiem, że życie jest pelne niespodzianek i mam nadzieję że taka mnie spotka

Pozdrawiam wszystkich samotnych IPONKOW:)
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#15 Babe

Babe

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 26 czerwiec 2007 - 18:26

Marta S napisał:
[Wiem że jest dużo ON które są w związkach ale mam wrażenie że wszyscy dookoła mają szczęście znaleźć swoją połówkę, a ja nie.


wielu tak mysli... własnie wtedy gdy jestesmy sami...ale w koncu na każdego przyjdzie kiedyś pora:)... duzo jest w nas blokad... czasami nie dostrzegamy kogoś, nie potrafimy przyjąc tej osoby, zainteresować sobą, z powodu długiej samotności, zranien .. stajemy się mniej aktywni, czekamy aż ktoś nas zdobędzie a sami nie wiele robimy.
warto najpierw popracowac nad sobą, spojrzec na siebie innymi oczyma, znależć zalety, polubić siebie, wtedy o wiele łatwiej zwrócic czyjąś uwagę, przyciągamy wtedy jak magnes...:cool:
  • 0

#16 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 05:55

A może po prostu rozejrzyj się wokół siebie. Kto wie, być może ta osoba której szukasz jest gdzieś blisko Ciebie, tylko może jej nie zauważasz?
Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#17 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 06:50

Marta S napisał:
[Wiem że jest dużo ON które są w związkach ale mam wrażenie że wszyscy dookoła mają szczęście znaleźć swoją połówkę, a ja nie.


ale w koncu na każdego przyjdzie kiedyś pora:)...

Niestety, ale się z tym nie mogę zgodzić. Zdarza się, że niektóre osoby na zawsze zostają singlami, tzw. stara panna i stary kawaler już na zawsze. :P
  • 0

#18 elea

elea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 08:44

Ja do iponu zajrzałam i swoją miłośc odnalazłam
i nie wierze Tobie że gdy pojedzesz na spotkanko i zlot nie porzucisz swe smutki złe w kąt i napewno znajdziesz milośc swa więc prosze nie zadręczaj się i zrób to i wówczas szybko się zdziwisz że odnalazłeś swą milośc prawdziwą i miłą
Pozdrawiam miło !!!!!
  • 0

#19 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 09:40

Niestety nie jest tak łatwo jechać na zlot jeżeli jest się na wózku i nie ma przyjaciół którzy też są chętni z nami pojechać i zapłacić za pobyt a jak nam wiadomo nie są to małe sumy i nie każdego na to stać. Dlatego nie pisałabym na waszym miejscu tekstu: "czemu nie pojedziesz na zlot.... jedź na zlot..." no chyba, że wiecie w jakiej jest sytuacji Cevrus (w takim wypadku zwracam honor).

Elea - po prostu miałaś wielkie szczeście :) Znam przypadki, że na zlotach rodzą się nowe miłości, ale i też smutne rozstania.
Na zlocie można być 'raz' i znaleź swoją miłość, a można być też być i 'sto' (jak np. Tomaszek) i nie spotkać 'nikogo' (żadnego wybranka/i swojego serca).
  • 0

#20 Babe

Babe

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 12:00

Minutka, jestes straszna pesymistką:)))))))):images1:

nie spotkałas do tej pory? dlaczego w to nie wierzysz? moja kumpela ma 29 lat na wózku, tez nie miała nikogo tyle jezdziła gdzie się dało, a obecnie pojechała tylko na rehabilitacje poszpitalna i poznała goscia! i jest szczęsliwa....

nie trzeba jezdzic na zloty kosztowne, mozna jechac na turnus dofinansowany, mozna jechac do sanatorium i reh szpitalną, za to I i II gr nie płaci!!!

najgorzej zwątpic i znajdowac przeszkody... wtedy przyciągamy samo niepowodzenie...

ja na miejscu Tomaszka bym nie wątpiła, tylko wezbrała się w odwagę i wiarę w siebie, bo myslę ze się poddał i stał się mało przyciągający uwagę ...
niestety nasze nastawienie do siebie samych promieniuje, widac je na kilometr.. nie ma tego czegoś i wtedy naprawde trudno by ktoś zwrócił na nas uwagę....

nigdy nie wolno wątpic , nigdy nie mów nigdy.... zawsze miej nadzieję.. moze nie kazdemu dane byc zonatym itp...ale chłopaka.. dziewczynę ? nie planujcie z góry przeszłosci...ze musi cos być.. warto byc z kims nawet kilka miesiecy... warto czuc sie kochanym...
powodzenia!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:|

Dodano śro 27 cze 2007 13:30:41 CEST :

Ja tam, nie wierze,ze znajde jakąs miłość......

Dodano pon 25 cze 2007 23:37:46 CEST :
a,moze miłosc sama mnie znajdzie.?? w co też wątpię..

Tomaszek widziałam Cię w galerii, ze Ty nie masz nikogo to się dziwię! lubisz podróze, nie stronisz od ludzi skąd ten pesymizm?

musisz złapać powera i zacząć działać... :angry:

widac ze jestes samodzielny wiec tymbardziej masz wiele okazji do poznania kogoś, wykorzystaj to, i badż delikatny w tych sprawach, musisz ując kobietę odwagą ale niekoniecznie supermena.. i jednoczesnie byc czuły, delikatny spontaniczny, czasem romantyczny, kobiety to uwielbiają!
popatrz na pary Ipponowskie...jest ich trochę... dlaczego Tobie ma się nie udac??

tak samo Cervus, do dzieła chłopaki.... przestancie użalac się nad swoim shrek'owskim losem i uwierzcie ze macie większe szanse niż on!!!! :lol:

powodzenia! :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych