Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Aktywna Rehabilitacja dla osoby niepełnosprawnej od urodzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 12 kwiecień 2007 - 17:08

Cześc!!!
Jest czas planowania turnusów, wakacji. Postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym ale chyba nie mogę.
Jestem niepełnosprawna od urodzenia,po dworze jeżdżę na wózku, a po domu chodzę przy ścianach.Nie umiem jezdzić na wózku jak rasowy wózkowicz. Mam trudności z pokonywaniem krawężników nawet niewysokich i wogóle jakos ta jazda mi nie idzie chociaż jeżdżę na wózku ponad 10 lat. Nie zrobię nawet balansu. Wiem że jest Fundacja Aktywnej Rehabilitacji i inne ośrodki szkoleniowe ale tylko dla osób po wypadkach. A ja nie urodziłam się z wrodzoną umiejetnością jeżdźenia na wózku , a chcialabym się tego nauczyć. Kiedy nie miałam wózka chodziłam o balkoniku, ale byly to krótkie odległości, wiele rzeczy mnie omijało. Nie jezdziłam na wycieczki na turnusach bo nie doszłam gdzieś tam. Teraz jeżdżę ale z regóły pomagają mi obcy ludzie. Wiem, że gdybym potrafiła lepiej jezdzić , byłabym bardziej samodzielna. Teraz czekam na decyzję PCPRu o dofinansowaniu do turnusu i mam nadzieję, że wybiorę się gdzieś.Jeśli znacie ośrodki, gdzie można się nauczyć jazdy na wózku i z tej nauki mogą korzystać osoby niepełnosprawne od urodzenia klikajcie. Będę wdzięczna za wszystkie namiary.Mój mail: martas8@gazeta.pl .Pozdrawiam:)
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#2 racin

racin

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 15 maj 2007 - 10:50

www.far.org.pl Tam wszystkiego się dowiesz
  • 0

#3 Amelia28

Amelia28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 15 maj 2007 - 14:03

Marto Fundacja Aktywnej Rehabilitacji opiekuje się nie tylko ludźmi po urazach rdzenia kręgowego, ale również osobami z rozszczepek kręgosłupa i z przepukliną oponowo-rdzeniową. Nie wiem co Ci dolega, ale myślę, że ankietę zgłoszeniową do Fundacji możesz wysłać.
Pozdrawiam
  • 0
[you] zamiast wgapiać się w mój avatar poczytaj mój tekst:P


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych