Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Padaczka a depresja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 iwa372

iwa372

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Środek Polski

Napisano 28 marzec 2007 - 12:04

Nie wiem jak inni ,ale ja po atakach długo dochodze do siebie.Czuje się zdołowana,a poza tym nie mam apetytu.
  • 0
Iwa 372
Tylko dla miłości nie ma przeszkód.(M.Gogol)

#2 pol90

pol90

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 28 marzec 2007 - 10:17

Mam do was pytanie czy wy po atakach padaczkowych przez kilka dni nie mieliści lekkiej depresji, ja w życiu miałem 3 napady padaczkowe pierwszy rok temu, i przy drugim napadzie drgawkowym znalazłem się w szpitalu, psychiatra stwierdził u mnie
syndroma neurasthenico - subdepressivum in substrato orgaanico
miałem wtedy troche obniżony nastrój, ale po tygodniu przeszło
Teraz nowu miałem miałem napad drgawkowy i znowu mam takie objawy tylko teraz rano jest wszystko dobrze tylko z biegiem dnia się pogłębia.
  • 0

#3 izaradi

izaradi

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 29 marzec 2007 - 07:13

Witam!
ja po napadzie jestem przerażona i chce mie sie płakać ale naszczeście trwa to krótko. po napadzie jetem strasznie zmęczona i zazwyczaj śpie kilka dobrych godzin. ale jak sie juz obudze czuje sie lepiej! mam nadzieje pol90 ze ci to przejdzie i nie bedziesz sie dołować:)
pozdrawiam:)
  • 0
Ci, którzy kochają, sami sobie kształtują sny:))

#4 asiatko31

asiatko31

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów
  • Skąd:Polska ;)

Napisano 29 marzec 2007 - 07:23

ja po napadzie jestem zdołowana, otumaniona, nie chce mi się nic nawet jeść czasami kończy sie to snem. gdzie potrawie spać do 8 godz.
  • 0

#5 zosia2101

zosia2101

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano 01 kwiecień 2007 - 22:21

ja przed samym atakiem kiedy juz wiem ze zaraz bedzie to sie denerwuje iplacze i wtedy mam dosyc tego bo to dlugo trwa zanim strace przytomnosc a wczesniej mam coraz silniejsze drgawki imam wtedy dola ale po ataku jak sie wyspie to jakos dochodze do siebie powoli
  • 0
niekiedy wystarczy wysłuchać drugiego człowieka by usłyszeć siebie

#6 krzysztof_31

krzysztof_31

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 26 maj 2007 - 22:08

Padaczka ściśle powiązana jest ze stefą emocjonalną i psychiką człowieka.Różne mogą być zachowania człowieka chorego na padaczke.Są też jednak ludzie którzy są mało labilni (nie mylić stabilni)i słabo kotrolują emocje.Zresztą istnieje też charakteropatia padaczkowa i nie jest ona niczym nowym,bo była już znana w XIX wieku.Tak więc chwilowe stany depresyjne to nic nowego.
Pozdrawiam.
  • 0
Wehikuł czasu to byłby cud ...

#7 Gość_SZYMEK_*

Gość_SZYMEK_*
  • Gość

Napisano 30 maj 2007 - 19:57

mi po ataku zawsze chce sie płakac i jakies takie uczucie ze do niczego sie nie nadaje :|
  • 0

#8 asiatko31

asiatko31

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów
  • Skąd:Polska ;)

Napisano 30 maj 2007 - 20:15

szymek nawet tak nie myśl.
  • 0

#9 pie_tra_sek

pie_tra_sek

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 23:08

Choruje na padaczke 7 lat (obecnie mam 22 lata) po "wiekszych" atakach mam chęć zapaść się pod ziemie i czasami doslownie łzy mi lecą .. to dziwne bo nie jestem przesadnie wrażliwy.... od jakiegos czasu ( pół roku) strasznie źle psychiczni sie czuje.. po wizytach u psychiatry zacząłem się leczyć na depresje (biore Cital)
  • 0

#10 asiatko31

asiatko31

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów
  • Skąd:Polska ;)

Napisano 29 czerwiec 2007 - 12:06

pie_tra_sek nie poddawaj sie wiem ze łatwo powiedzieć a trudno zrobić ale pamiętaj ze masz przy sobie rodzinę znajomym w swoim mieście oraz nas z forum zawsze możesz na nas wszystkich liczyć to sie tyczy każdego

Dodano pią 29 cze 2007 13:08:32 CEST :
wiem co czujesz bo sama po ataku czuje ze jestem zdołowana, otumaniona, nie chce mi się nic nawet jeść
  • 0

#11 pie_tra_sek

pie_tra_sek

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 czerwiec 2007 - 15:14

:) dziekuje Asiątko :) i pozdrawiam...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych