Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

miłośc na odleglosć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#81 robott1

robott1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 22:51

Ja bylem w takim związku rok---- dielilo nas 300 km , teraz moge powiedzieć jednoznaczni ---ogromny stres , i tęsknota i bol rozstania , jak widać zycie stawia przed nami dośc niezwykle przeszkody i nie zawsze udaje sie nam je pokonać ---powiem krotko ---PODZIWIAM tych ludzi ktorym sie udało.... Dla lepszego zrozumienia sprawy dodam ze ja jestem pelnosprawny a moja dziewczyna [ ex ] ma status ON --- poznalismy się tu na iponie... Jednak jest dużo prawdy w powiedzeniu ''mierz sily na zamiary''

Dodano sob 14 lis 22:54:07 2009 :
ale wiersz Shade -- po przeżyciach mych brzmi jak ironia okroszona cynizmem..
  • 0

#82 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 23:06

En fin de compte
Nie opłaca się :cool:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#83 robott1

robott1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 23:08

masz rację--- uczcie sie na moich błędach...
  • 0

#84 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 23:18

masz rację--- uczcie sie na moich błędach...

Dlatego też jeśli będę szukał partnerki to max 25 km od kodu 30-045 :cool: Nie chcę chwil wyrwanych z pośpiechu dnia ... Nie chce ustawiania weekendów na zasadzie - może przyjade a może cos wypadnie ? Nie chce stresu typu patrzenia na zegarek bo trzeba wracać ... i spotkań urlopowych :rolleyes:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#85 figlarka60

figlarka60

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 15 listopad 2009 - 12:51

Jakie to smutne, ale czasem życie pisze inny scenariusz, tym bardziej, że właśnie tu można kogoś poznać :) Piszesz sith, że 25km, ale nie zawsze logika idzie w parze z sercem.
  • 0

#86 Gość_klara_*

Gość_klara_*
  • Gość

Napisano 15 listopad 2009 - 15:33

masz rację Figlarko 60.. życie czasami płata figle... czytając Wasze posty... zrobiłam krótką analizę i wyszło mi że ponad 75 % moich znajomych < zboczenie zawodowe>.. to pary z rożnych zakątków Polski jak też i świata...Ostatnio nawet.. to info wbiło mnie w fotel: Ona.. praktycznie obywatel świata... pochodząca z północnego krańca Polski, zameldowana w stolicy... a ostatnio pracująca i mieszkająca w Niemczech... On wywodzący się z byłego województwa kieleckiego... tam tez jest i filia jego firmy.. a poznali się w Niemczech... gdy podczas wyjazdu służbowego, sprawdzał jak funkcjonuje przedsiębiorstwo w Deutschland ....w powietrzu powiewa biały welon :) a ja już słyszę metaliczny dźwięk złota :))))
oczy do góry chłopaki.. uśmiech na twarz i czekać aż zacznie działać przyciąganie.... hehe powodzenia ;p
  • 0

#87 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 23 listopad 2009 - 20:54

Jeśli miłośc na odległość to wybieram Tajlandię :evil:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#88 Gość_klara_*

Gość_klara_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2009 - 00:01

Primo < aż tak Pan nie lubi Tajlandii?
Secundo
  • 0

#89 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 25 listopad 2009 - 00:41

Primo < aż tak Pan nie lubi Tajlandii?
Secundo

Nie :cool:
Nic z tego Tajki mi sie podobaja I jesli już mam sie decydować na miłość na odległość to ze skośnooką :lol:
A tak serio - to była ironia
Nie przemawiaja do mnie internetowe zwiazki na odległość
Z mojego punktu widzenia jest to zabawne A moze jestem za leniwy na zakochiwanie sie w nickach i zdjęciach
Wierze ze mozna sie poznac przez neta To chyba oczywiste i normalne Ale zakochac sie i trwac w jakimkolwiek zwiazku na podstawie maili czy chata ? To juz desperacja
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#90 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2009 - 04:26

Milosc i zwiazak calkowicie w necie?? Rozumiem mozna sie poznac mozna rozmawiac baaa mozna sie nawet zauroczyc i zakochac ale efekt koncowy powinien byc taki ze 2 polowki sie spotykaja sa ze soba ale juz w realu przez gg telefon czy maila sie nie da...nie mozna w tym przypadku mowic o "zwiazku"
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych