Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

dwa życzenia :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 03 czerwiec 2003 - 14:20

Witajcie Iponki!

Tak się noszę cały czas z dwoma życzeniami w serduchu i tak jak już isnieje rrybkowy dział życzeń :) -DZIĘKI ZA TO RRYBECZKO- to pomyślałam, że mogę skromnie wypowiedzieć też jak inni swoje dwa malusie skryte życzonka. Ale proszę o tym SZA szczególnie o 2 bo to nie pewne jeszcze i nie chcę zapeszyć.
Więc tak: po pierwsze chciałabym, żeby na pewno doszło do operacji pęcherza neurogennego i żeby ta druga już mi na to paskudztwo pomogła -oby jak najszybciej -bo da mi nadzieję na normalniejsze życie....
po drugie -żeby ruszyło z moją pracką, i żeby nadal Pan.K.SZ.chciał mnie zatrudnić....(o tym proszę sza! bo zapeszymy- tak wogóle to taka mała tajemnica :)) hihi. To tyle. Proszę Was w tych sprawach dla mnie ważnych o modlitwę, kciuki, stanie na rzęsach czy co tam chcecie hihi. Z góry dzięki!!!!! :-D

(cmok) wszystkim w czółko wasza dziś beeeee czująca się niestety :(
Majka_Cz znana też pod innymi nickami hihi 8)
  • 0

#2 malenstwo

malenstwo

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów

Napisano 03 czerwiec 2003 - 23:29

Mocno trzymamy za Ciebie kciuki Majeczko. Zobaczysz, że wszystko Ci się uda i spełnią się Twoje życzenia. Rrybka to Ci wyczaruje, prawda Rrybeńko? :)) Życzymy Ci dużo, dużo zdróweńka (cmok)
  • 0

Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni swego życia! Wracaj do nich ilekroć w twym życiu wszystko zaczyna sie walić.


#3 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 04 czerwiec 2003 - 07:49

(cmok) Majeczko - czaruję już od wczoraj (cmok)

:-D :-D :-D :D :-D :-D :-D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#4 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 04 czerwiec 2003 - 10:21

To jesteś czarownicą rrybeńko ?? :P

Majeczko - pszcółeczko nasza! -wszyscy myślimy o tym byś wyzdrowiała i wszystko się udało. Nie chcę pchać twojego wózka na następnym zlocie. Chcę byś była na tyle zdrowa by zabrać pod pachę któregoś z młodych i pięknych Iponków na spacer. Już im zazdroszczę ;)

pozdrawiam i trzymam kciuki jak wszyscy. :)
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#5 malenstwo

malenstwo

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów

Napisano 04 czerwiec 2003 - 10:54

Skangurku!! Jak możesz :!: Nasza Rrybka nie jest żadną czarownicą. To jest nasza dobra wróżka. Bo tylko dobre wróżki spełniają życzenia Mam nadzieję że wszyscy sie ze mną zgodzą :)
  • 0

Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni swego życia! Wracaj do nich ilekroć w twym życiu wszystko zaczyna sie walić.


#6 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 04 czerwiec 2003 - 11:21

Najlepsze Majko życzonka,
Zdrówka, uśmiechu, słonka,
Smutków małych jak biedronka
I szczęścia wielkiego jak smok!
(H)
  • 0

#7 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 04 czerwiec 2003 - 21:07

No to może na początek kochane iponki powiem tak:
Dziękuję za miłe słowa, wsparcie przede wszystkim te rrybkowe i wogóle wszystko. Dziękuję.
A co do Skangurka i jego słowach odnośnie mego wózka to mój kochany Skangurze. Chyba nie czytałeś dobrze mojego postu bo pisałam w nim że idę na operację pęcherza neurogennego a nie nóg...a pęcherz nawet jak go ładnie zrobią nie ma nic do chodzenia....zatem wózeczek będzie jak najbardziej...ale jesli nie chcesz pachać czasem mnie (w ten sposób ponoć [nie sprawdzałam hihi] tez można podrywać...to będę musiała poprosić o pomóc wzajemną innego iponka. Choć z każdym było mi Iponkiem miło (żeńskim i męskim) rozmawiać! :) Kocham Was i jesteście moją rodzinką! :) Hihi chyba zboczyłam nieco z kursu hihi...
A tak co do życzenia odnośnie pracki (nadal sza! o tym) to jestem po ważnej telefoniczniej rozmowie z szefem -jak to ruszy to mam prackę na razie czekam więc, rrybeczko droga proszę cały czas do odwołania czarować, modlić się, trzymać kciuki, stać na rzęsach czy co tam chcesz! BARDZO ZA TO BĘDĘ WDZIĘCZNA. Nowych nowin odnośnie operacji pęcherza jeszcze niestety nie mam...

Pozdrawiam i już dziękuję za wspracie :D :-D
Majka_Cz idąca spać...dobranoc...
  • 0

#8 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 05 czerwiec 2003 - 15:49

Chyba nie czytałeś dobrze mojego postu bo pisałam w nim że idę na operację pęcherza neurogennego a nie nóg...a pęcherz nawet jak go ładnie zrobią nie ma nic do chodzenia....zatem wózeczek będzie jak najbardziej..

.
Majeczko , pszczółeczko miła, otóz ja z uwagą zawsze czytam wszystko, a życzenia złożyłem Tobie myśląc o całkowitym zdrowiu nie tylko pęcherza. Chciałbym by ono poprawiło się przynajmniej na tyle, byś mogła oprzeć się o wóżek i iść a nie siedzieć na nim. Myślę , że zrozumiesz teraz moje intencje. W dalszym cięgu tego Ci z całego serca życzę. na podrywanie to wiesz, ze jestem za stary i dlatego proponowałem młodych , przystojnych iponków. No i oczywiście jak będzie trzeba, to na zlocie i tek pchnę Ciebie na tym wózku :P :D :D :D
cieszę się że masz poczucie humorku to pomaga zdrowieć. :)
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#9 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 05 czerwiec 2003 - 18:03

Tak Skangurku rozumiem już że chodziło Ci o ogół mojego zdrówka. Sorrki, ale na początku źle Cię zrozumiałam stąd moja poprawka do Ciebie w ogólnych podziękowaniach dla Iponków! :) I Tobie za tem dziękuję za całokształt życzeń :) I Tobie też tego życzę! A to że jesteś stary czy też nie (pamiętam dobrze z Grotnik) to ja raczej myślę że tu idzie o ducha a nie o metrykę wieku. A Ciebie i tak polubiłam choć mało nam się udało na 1 zlocie rozmawiać :) Hmm a i inne iponki na zmianę się przydadzą jak ja już nie będę miała siły tupać, a Ty na przykład mnie popchać...oczywiście na wózku pamiętając kiedyś uwagę iponków na takie sformułowanie hihi. A humorek mam różny, ale spoko dziś mimo wielu trudności mam :D
Jeszcze raz dzięki Iponki za wspracie i proszę o dalsze do odwołania, że tak powiem hihi....

Pozdrawiam
Wasza Majka_Cz szalejąca ze szczęścia w wiadomej sprawie wszystkimi paskami jak na pszczołę przystało :)
  • 0

#10 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 06 czerwiec 2003 - 00:36

Hej Majeczko ;) wierze ze w sprawie Twojej operacji wszystko sie uda, a zpracą bedzie równiez oki, bedziesz zawsze radosna trzymam za Ciebie mocno kciuki, pozdrawiam serdecznie :-P
katarzyna
  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych