Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

ośrodek PIRAMIDA w Darłówku...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 fioleczka2

fioleczka2

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 14 marzec 2007 - 13:46

co sadzicie o Ośrodku PIRAMIDA w darłówku?? może ktoś tam już był?? proszę o odpowiedz.

strona ośrodka to http://www.all-tourist.pl/
  • 0

#2 juzeff

juzeff

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 16 marzec 2007 - 15:53

miałem nie szczęscie tam przebywac i nikomu nie polecam tego ośrodka brak łazienki przystosowanej do osób poruszających się na wózkach naprawde nie polecam
  • 0
Nie ma porażek są tylko nowe doświadczenia

#3 malwa

malwa

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 marzec 2007 - 08:47

Juzeff,ja jade w tym roku do Piramidy Opisz mi troche osrodek wyzywienie,wyglad pokoi rehabilitacja itd. Nie jestesmy na wozkach jedziemy z dziecmi autystycznymi Warto?
  • 0

#4 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 24 marzec 2007 - 09:13

Ja tam bylam w tamtym roku, wrocilam po tygodniu koszmar!!! nie polecam zmien ośrodek!!! juz gdzies wczesniej o tym pisalam firma organizująca turnusy w PIRAMIDZIE w darłówku to oszuści przed wyjazdem dzwoniłam zaznaczałam ze jestem na wozku że proszę o pokuj z przystosowania łazienka, nawet na zaświadczeniu lekarskim lakarz zaznaczył ten fakt, po przyjeżdzie okazało się że ten pokuj jest zajęty przez kogoś z dziećmi i umieszczono mnie w pokoju w PIRAMIDZIE II z lazienka na korytarzu! oczywiście byl zlew w pokoju ale niedostepny dla osoby na wózku, inawet cizko dostpny dla osoby chodzącej, czyli aby nalac np. wody na herbate do czajnika, gdyby nie moj mąz z ktorym bylam, musialabym latac na korytarz!

Co do pokoi to nie bylam w PIRAMIDZIE I ale w PIRAMIDZIE II są obskurne, zawilgocone i ciasne no i ten nieszczęsny zlew przed, ktorym jest brodzik :evil: , ja z rehablitacji nie korzystałam mimo ze byla w tym budynku,w którym mieszkałam. Koleżanka byla w PIRAMIDZIE I i z wyżywienia byla zadowolona w PIRAMIDZIE II wyzywienie jest fatalne codziennie na obiad ziemniaki blleee ... najprościej mówiąc szpitalne żarcie i oprocz tego jadalnia jest w osobnym budynku.

Okolica jest nawet ladna o ile dobrze pamietam PIRAMIDA misci sie darłowku wschdnim , zachodnie jest o wiele ladniejsze nawet dla upatego mozna na plaże po plytach zjechać - jednak dla Ciebie nie bedzie problemu z wejsciem na plaże skoro nie jezdzice.

Radzę Ci tak jak mi koleżanka radzila ( niestety nie posluchalam jej i zaluje) zmien osrodek, bo skoro jestście osobami chodzącymi podejżewam ze umieszczą w ktoryms budynku z PIRAMIDY II!
  • 0

#5 malwa

malwa

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 marzec 2007 - 13:29

a jakies dobre opinie o osrodku Piramida sie znajda???
  • 0

#6 iwa372

iwa372

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Środek Polski

Napisano 19 październik 2007 - 12:56

Witam! Nie będę się az tak rozpisywać jak Alchemia.Powiem krótko że Ośrodek Piramida 1 nadaje się tylko do gruntownego remontu.
Jest nieprzyjazny ludziom niepełnosprawnym.
Pozdrawiam wszystkich IPONK-ów
  • 0
Iwa 372
Tylko dla miłości nie ma przeszkód.(M.Gogol)

#7 marcin22

marcin22

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 19 październik 2007 - 13:23

jak ktoś ma ochotę do Darłówka to polecam http://www.rozawiatrow.pl/
  • 0

#8 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 19 październik 2007 - 13:39

Ja byłam w tym roku w Darłówku, ale prywatnie. Idąc do aquaparku po drodze ujrzałam wyżej wspomniana Piramidę...Powiem jedno, budynek z minionej epoki, wymagający gruntowego remontu z zewnątrz..domyślam się, że wnętrze także nadaje się tylko i wyłącznie do kapitalnego remontu :P A co do Róży Wiatrów, to o niebo lepiej się prezentuje :)
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#9 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 19 październik 2007 - 21:54

jak ktoś ma ochotę do Darłówka to polecam http://www.rozawiatrow.pl/

A ja i Artur nie jesteśmy zadowoleni z tego ośrodka. :( Byliśmy we wrześniu tego roku.
Owszem, ośrodek "Róża Wiatrów" karmi bardzo dobrze. Byliśmy w pokoju przystosowanym dla ON (dla osoby na wózku). Te kwestie są bez zarzutu. Ale pojechaliśmy tam przecież na rehabilitację!!! nie tylko na wypoczynek. Rehabilitację mogę określić jako wstęp do relaksacji. Baza zabiegowa bardzo ograniczona, poza tym osoby tam pracujące- pani od włączania fotela masującego i masażystka- nie przykładają się do wyznaczonych im zadań.
Pieniądze przeznaczone na dojazd w dwie strony, dopłata do tego co PFRON dał, oraz nadprogramowe rybki, lody, gofry, piwo wyniosły tyle, że można by było mieć u siebie w miejscowości super kilkutygodniową rehabilitację za własne pieniądze.
Następnym razem poszukamy ośrodka specjalistycznego, ośrodka, który już w nazwie ma "rehabilitacyjny" a nie ośrodek wypoczynkowy prowadzący turnusy rehabilitacyjne.
Samo zaś Darłówko jest malutkie, plaże są b. trudne żeby na nie wejść z osobą na wózku, nie ma tych gumowych "mat", które rozwiązują problem. Są co prawda betonowe mola i z nich korzystaliśmy często. Wypoczynek był udany, ale rehabilitacja żadna. :(

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#10 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 20 październik 2007 - 13:27

Jeśli mogę polecić ośrodek rehabilitacyjny to zdecydowanie polecam ośrodek "Polonez" w Dąbkach http://www.wczasy.pl...&show=obdetail. Byłam osobiści (było to 4 lata temu), na dwóch turnusach rehabilitacyjnym (rok po roku) i bardzo mi się podobało :) Stołówka, sale przeznaczone do zabiegów w 100% przystosowane dla ON :)
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#11 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 20 październik 2007 - 21:23

Balbina, proponuję założyć nowy wątek na temat chwalonego przez Ciebie ośrodka :)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#12 Kasia.DM

Kasia.DM

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 22 październik 2007 - 21:14

jak ktoś ma ochotę do Darłówka to polecam http://www.rozawiatrow.pl/

A ja i Artur nie jesteśmy zadowoleni z tego ośrodka. :( Byliśmy we wrześniu tego roku.
Owszem, ośrodek "Róża Wiatrów" karmi bardzo dobrze. Byliśmy w pokoju przystosowanym dla ON (dla osoby na wózku). Te kwestie są bez zarzutu. Ale pojechaliśmy tam przecież na rehabilitację!!! nie tylko na wypoczynek. Rehabilitację mogę określić jako wstęp do relaksacji. Baza zabiegowa bardzo ograniczona, poza tym osoby tam pracujące- pani od włączania fotela masującego i masażystka- nie przykładają się do wyznaczonych im zadań.
Pieniądze przeznaczone na dojazd w dwie strony, dopłata do tego co PFRON dał, oraz nadprogramowe rybki, lody, gofry, piwo wyniosły tyle, że można by było mieć u siebie w miejscowości super kilkutygodniową rehabilitację za własne pieniądze.
Następnym razem poszukamy ośrodka specjalistycznego, ośrodka, który już w nazwie ma "rehabilitacyjny" a nie ośrodek wypoczynkowy prowadzący turnusy rehabilitacyjne.
Samo zaś Darłówko jest malutkie, plaże są b. trudne żeby na nie wejść z osobą na wózku, nie ma tych gumowych "mat", które rozwiązują problem. Są co prawda betonowe mola i z nich korzystaliśmy często. Wypoczynek był udany, ale rehabilitacja żadna. :(

Mnie bardzo podobało się w Róży Wiatrów jak i Darłówku byłam 3 razy
Co rehabilitacji to nie tylko tam wygląda tak jak wygląda. Niestety to standard w wielu ośrodkach nawet mających w nazwie "Rehabilitacyjny". Niestety biznes is biznes...
  • 0

#13 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 22 październik 2007 - 21:29

Niestety biznes is biznes...

A jaki to biznes ma Róża Wiatrów w tym, że kolejny raz tam nie pojedziemy? Raczej będzie mieć stratę pieniążków, które moglibyśmy tam zostawić. Mało tego: niezadowolony pensjonariusz nie zrobi dobrej reklamy. :/
Co do samego ośrodka- pisałam już- nie mam zastrzeżeń. Mam zastrzeżenia w kwestii rehabilitacji.

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych