Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Majówka IPON :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

#41 elea

elea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 16 kwiecień 2008 - 10:42

A mnie jest przykro i strasznie smutno i zle bo nie moge jechac z Wami czuje sie z tym bardzo strasznie ,ale wybaczcie ale matka dla mnie ważniejsza a nie moge jej samej zostawic w domku a tak bardzo pragnełam jechac ::((( Ale bede o Was myslała .Pozdrawiam Was miło
  • 0

#42 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 16 kwiecień 2008 - 13:06

a wiec oki jutro lub w piatek najpozniej wplace na konto pieniadze, wiec jak mozna prosze mnie zaklepac.Nie znam nikogo wiec obojetnie z kim bede i tam poznam wszystkich, ktorzy pojada, byle w miejscu bez schodow:)
  • 0

#43 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 17 kwiecień 2008 - 07:12

Mam pytanie ; czy mozna przesunąć obiad na godz. 15:00 ? My z Białegostoku jestesmy na 15:04 w Tomaszowie dopiero ,wiec jesli jest mozliwosc to bardzo prosze - India
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#44 Yazumi

Yazumi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 18 kwiecień 2008 - 09:58

majówka coraz bliżej, qrcze, ale fajnie:)))
  • 0
so sad...

#45 reniuska

reniuska

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 18 kwiecień 2008 - 20:26

CZEŚĆ WSZYSTKIM IPONKOM1 Lucynko pozdrawiam. BYŁAM NA rehabilitacji w Wesołej szpital MSWiA ZŁAMALI mi na parapodium staw skokowy , maja "szajs" chińszczyzna bez usztywnienia stawu skokowego. Miałam operacje i mam 2 płytki metalowe. Byłam w Tomaszowie mam tam koleżanke. Warto pojechac tez do SPAŁY. POZDROWIONKA MIŁEJ ZABAWY RENIUŚKA
  • 0

#46 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 18 kwiecień 2008 - 21:06

[quote name='Yazumi]majówka coraz bliżej' date=' qrcze, ale fajnie:)))[/quote']
popieram :)
  • 0

#47 ojciec_marian

ojciec_marian

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 18 kwiecień 2008 - 22:19

[quote name='india]Mam pytanie ; czy mozna przesunąć obiad na godz. 15:00 ? My z Białegostoku jestesmy na 15:04 w Tomaszowie dopiero ' date='wiec jesli jest mozliwosc to bardzo prosze - India[/quote']
WItam, sprawa obiadu załatwiona pomyślnie. Ci co będą nieco później niż 12:00 też zastaną ciepły posiłek. Obiad w dniu przyjazdu będzie o 15:00.
Pozdrawiam
  • 0

#48 zija

zija

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 19 kwiecień 2008 - 09:50

kochane iponki bardzo chce być z wami na majówce ale poniewarz mieszkam w tomaszowie mazowieckim ,niewidze sensu w płaceniu za nocleg na "przystani" będe spać u siebie w domu ,ale codziennie chciałą bym do was przyjść i razem z wami się dobrze bawić ,no a 4 maja mam imieniny , czy moge uczestniczyć w tej majówce na dochodzonego????
ps. polecam wam wycieczke do Spały =D

Bardzo chce być z wami.
  • 0
Kamila (avatar) 22l porażenie mózgowe dziecięce i epilepsja wygasła

#49 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 19 kwiecień 2008 - 10:53

Witaj zija:))

Bardzo serdecznie zapraszamy, zawsze kazdy Iponek jest mile widziany na naszych zlotach. Pozdrawiam cieplutko i do zobaczenia:)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#50 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 19 kwiecień 2008 - 13:16

Serdeczne dzieki Ojcze_Marianie (usmiech ) duuuuzy buziol India
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#51 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 04 maj 2008 - 17:04

druga po zlocie na forum :P ja już w domciu od jakiegos czasu...no i pogoda ladna sie zrobiła... ale było jak na pierwszy mój raz (a to sie pamieta) baaardzo fajnie:D i te dogryzania (nie powiem z kim bo tak nie ladnie i nie w moim stylu :P) przeżyłam i z przymrużeniem oka nawet "budujace" byly :)

A i jak macie zdjatka jakies gdzie ja byłam... widoczna, to prześlijcie mi na poczte, dam wam jak dacie znac :) ja musze ocenzurowac je zaniam komus je rzucicie dalej :P bo nie dali mi wczoraj tego zrobic
  • 0

#52 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 20 kwiecień 2008 - 17:40

mam pytanko, czy w pobliżu ośrodka jest kościół?
  • 0

#53 ojciec_marian

ojciec_marian

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 20 kwiecień 2008 - 18:10

[quote name='happy]mam pytanko' date=' czy w pobliżu ośrodka jest kościół?[/quote']
około kilometra z okładem przy trasie, jest kilka innych, ale dalej.
  • 0

#54 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 21 kwiecień 2008 - 10:34

czy jesli przelew moj nie dotarl(bo nie ma mnie na liscie)a byl zaplacony w sobote ok 13, to znaczy ze nie jestem "wliczona"
  • 0

#55 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 21 kwiecień 2008 - 12:17

Solana przecież masz już przydzielony domek drewniany 2D sprawdź dobrze w pierwszym poście tego tematu miłego dnia i do zobaczenia na zlocie :)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#56 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 21 kwiecień 2008 - 21:51

na 1.post patrzylam ale skupialam sie tylko na numerycznej liscie osob, a nie na domkach. Widze ze full komplet juz jest :)
  • 0

#57 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 22 kwiecień 2008 - 07:15

Jeny Synek jedziesz tak sie ciesze
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#58 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 22 kwiecień 2008 - 19:52

Jeny Synek jedziesz tak sie ciesze

A nie wiesz jak ja sie ciesze ze zobacze was :D:D:D:D:D:cool:
  • 0

#59 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 28 kwiecień 2008 - 06:59

Czesc Kochani
To juz za kilka dni z Wami się spotkam . Mam pytanko :) czy może ktos podac jakąś mapkę dojazdu do ośrodka jak już się będzie w Tomaszowie. Bardzo by mi się przydała i ułatwiła podróżowanie. Pozdrawiam serdecznie duze buuuuuuuuuuuziaki
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#60 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 28 kwiecień 2008 - 09:05

Zobacz tutaj http://www.zumi.pl/n...&sId=&x=76&y=15

W zależności od której strony wjedziesz możesz sobie skrolować mapkę (przytrzymujesz lewy przycisk i przesuwasz myszą).

Jeszcze mnie nie poznaliście i nie będę również na majówce ale mam ogromną ochotę Was poznać dlatego postaram się przy najbliższej okazji :D
  • 0
Bartosz


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych