Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Majówka IPON :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

#1 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 14 kwiecień 2008 - 16:36

16 dni...
  • 0

#2 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 10 kwiecień 2008 - 20:31

Ojcze Marianie,czy wyjaśniła sie sprawa małych pokoi?
  • 0

#3 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 10 kwiecień 2008 - 20:42

Właśnie. Z chęcią bym pojechała na ten zlot gdyby była możliwość zamieszkania w domku 4-osobowym. I myślę, że co najmniej kilka osób myśli podobnie. Poza tym jak pisałeś Marianie właśnie te małe domki są bez schodów.
  • 0

#4 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 27 marzec 2008 - 21:38

Zapraszamy serdecznie na majówkę IPON, która odbędzie się w dniach 1-4 maja, w ośrodku "Przystań" w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. PCK 2/4. http://www.przystan.tm.pl/index.php

Zakwaterowanie w domkach campingowych.



Koszt imprezy dla osób zrzeszonych to 50 zł za dobę (czyli 3 doby = 150 zł) cena ta obejmuje całodzienne wyżywienie,

dla osób niezrzeszonych cena wynosi 60 zł za dobę (czyli 3 doby = 180 zł) cena ta obejmuje całodzienne wyżywienie.



Zarezerwowaliśmy 30 miejsc. Ostateczny i nieprzekraczalny termin na dokonywanie wpłat to 20 kwietnia.

Ostateczną formą potwierdzenia udziału, jest wpłata na konto stowarzyszenia.

Organizacjš Majówki zajmuje się Marian (Kitek znany też jako Ojciec Marian), wszelkie zapytania na temat majówki proszę kierować na adres: marian@ipon.plPonieważ wpłaciliśmy już zaliczkę dla ośrodka, po dokonaniu wpłaty za zlot, nie będzie możliwy jej zwrot.

Dojazd i ubezpieczenie, we własnym zakresie.



Lista Uczestników:

1. Baba
2. Daffy
3. Verselle
4. Happy
5. Yazumi
6. Seiya
7. Monica
8. Kitek
9. Alojzik
10. Lucyna
11. Marufiko
12. Nocny Marek
13. Milka
14. Endrjuxx
15. Anamika
16. Magda 30
17. Bodek
18. Jarek
19. Joanna
20. Jacek
21. India
22. Iwa372
23. Claire
24. Mała
25. Gosik04
26. Kinga
27. Krystian
28. solana
29. Kati
30. Tommy
31. Katrina

Lista zamknięta, nie ma już wolnych miejsc



Domki murowane (Bungalow):

1 - Baba, Lucyna, Verselle, Jarek

2 - Daffy, Joanna, Jacek, Krystian

3 - Marufiko, AnAmika, India, Kinga

4 - Mała, Claire, iwa372, Gosik04


Domki drzewniane:

1D

1 - Milka, Nocny Marek

2 - Alojzik, Kitek (Ojciec_Marian)

3 - Endrux, Bodek

4 (przechodni) - Tommy, ...

2D

1 - Happy, Monica

2 - Yazumi, Seiya

3 - Magda 30, solana

4 (przechodni) - Kati, Katrina



Info dla osób, które nie trafiły na przydział: są dogrywane szczegóły, proszę nie stresować się. :D
  • 0
Roma locuta, causa finita.

#5 serdusio28

serdusio28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 28 marzec 2008 - 16:01

W domkach sa schody,czyli wozkowicze raczej odpadaja?
  • 0
Guest zapamietaj że Jeśli jakaś dłoń ma miejsce w drugiej dłoni ,to własnie jest przyjaźń

#6 Yazumi

Yazumi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 28 marzec 2008 - 18:14

heja, mam takie pytanie jak są lub w co wyposażone są domki?
Jak wygląda sprawa z łazienkami?
  • 0
so sad...

#7 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 28 marzec 2008 - 18:28

Jak wygląda sprawa z łazienkami?

Właśnie - czy wózkowicz sam da sobie radę (w łazience, w pokojach [chodzi czy nie jest tam zbyt ciasno]) ?
  • 0

#8 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 28 marzec 2008 - 18:37

Znam ten osrodek, jezeli chodzi o lazienki to zapewniam ze wozkowicze dadza sobie w nich rade:)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#9 zija

zija

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 29 marzec 2008 - 18:00

hej iponki zlot będzie u mnie w mieście mieszkam w tomaszowie maz
podaje wam ztrone żebyście zobaczyli moje miasto www.tomaszow.pl
  • 0
Kamila (avatar) 22l porażenie mózgowe dziecięce i epilepsja wygasła

#10 ojciec_marian

ojciec_marian

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 30 marzec 2008 - 00:57

W sprawie pokojów, mam prośby o 2-osobowe. Rezerwacja jest w domkach drewnianych 8 i 10 0sobowych. Są też pokoje w domkach murowanych 4-osobowych. W łazienkach są natryski, gdzie można wstawić krzesło plastikowe. W środku niestety drewniaków nie byłem, bo były tam akurat kajaki. Wykonam telefon do ośrodka i przeprowadzę szczegółowy wywiad. W domkach konfiguracja ilościowa łóżek to nasza fantazja, wejście jest bez schodów, do murowanych są schody.
Pozdrowionka
Ociec_Marian
  • 0

#11 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 30 marzec 2008 - 18:17

Ze względu na to że wiele osób pyta mnie o nr konta, pozwolilam sobie je tu podać.

KONTO BANKOWE - ING Bank Śląski S.A.

Stowarzyszenie Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych
30-619 Kraków ul. Turniejowa 73F/71


nr rachunku odbiorcy:
56 1050 1445 1000 0023 1406 8285
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#12 ojciec_marian

ojciec_marian

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 10 kwiecień 2008 - 23:59

Są pokoje 2 i 3 osobowe. Osobne w domkach murowanych (bungalowach). Po schodach niestety. Są o 10 zł za dobę droższe, może w sprawie ceny da się coś zrobić, ale na tym etapie nie mogę obiecać. Chętnych proszę o zadeklarowanie się dzisiaj, trzeba będzie zarezerwować. Również dzisiaj napiszę co w sprawie źwierzaków.
Pozdrówka
  • 0

#13 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 31 marzec 2008 - 15:21

Witam :)

Super ze jest majówka :):):) mam pytanko czy naszych przyjaciół mniejszych można wziac na to spotkanko?? chodzi mi o psiaka czy mozna zabrac ze sobą. Pozdrawiam
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#14 ojciec_marian

ojciec_marian

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 01 kwiecień 2008 - 22:57

Hej,
w temacie źwierzaków. Przepytam kierownika ośrodka czy ma coś przeciw. Koty, króliki, myszki w klatkach spoko. Siedzom i nie brudzom. Ale psiaki potrafią hałasu narobić. Mnie osobiście dopóki nie obsikują mi spodni to nie przeszkadza.
Pozdrowionka
  • 0

#15 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 04 kwiecień 2008 - 22:13

No proszę, zlocik w Tomaszowie :) znam ten ośrodek prawie jak własną kieszeń gdyż co roku są tam zakwaterowani uczestnicy Rajdu "U Modrych Wód" organizowanego przez tamtejszy hufiec ZHP. Nie angażuję się zbytnio w życie Iponków choć stronkę często odwiedzam i nie ukrywam, że nabieram ochoty by wpaść tam w odwiedziny, tylko towarzysko bez noclegu, by zobaczyć jak się bawicie :) Czy jest przewidziany jakiś program majówki ? poza piciem piwa :) Ci, którzy będą po raz pierwszy w Tomaszowie, proponuję odwiedzić rezerwat "Modre Wody" - urocze miejsce, skansen rzeki Pilica - wszystko blisko od przystani. Bardziej zmotoryzowani powinni wpaść do Spały, do Konewki (bunkry Hitlera, choć pewne będą zamknięte), do Inowłodza by zobaczyć romański kościółek z 11 wieku. Znalazłoby się jeszcze pewnie kilka atrakcji na spacery czy przejażdżki autem. W razie czego służe za przewodnika ;) Nie wiem tylko czy gościnnie mogę zawitać, o ile się zdecyduję :)
  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#16 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 05 kwiecień 2008 - 08:06

Witaj Mariusz :)

Jasne że mozesz ,jesli pojade chetnie odwiedzę miejsca o ktorych piszesz. Pozdrawiam India
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#17 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 11 kwiecień 2008 - 09:44

Marianku ja oczywiście też jestem zainteresowana małym domkiem. Jak tylko dasz znać, że załatwiłeś domki przelewam pieniązki na konto :)
  • 0

#18 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 11 kwiecień 2008 - 09:01

Jestem zainteresowana pokojem 2 osobowym. Prosze podac ile mam przelac pieniazkow na konto . India
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#19 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 06 kwiecień 2008 - 22:03

witam wszystkich na tej czesci forum..jestem od niedawna zalogowana ale chcialam sie zapytac dokladniej o majowke, na jakich zasadach to sie odbywa i czy jest jakis program wyjazdu czy taki spontan? i czy sa jacys "opiekunowie"chodzi mi o to ze jestem osoba na wozku a wiec nie ze wszystkim daje sobie rade sama.
  • 0

#20 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 12 kwiecień 2008 - 00:51

Prosił bym o kontakt na biuro@ipon.pl wszystkich którzy z nieznanego mi powodu nie dostali odpowiedzi na maile od Mariana , lub maja jakieś inne pytania lub wątpliwości związane ze zlotem majówkowym.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych