Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

metoda adeli (skafandry kosmiczne) pająk metoda suittherapy ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 zija

zija

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 02 marzec 2007 - 14:28

mam pytania dotyczonce metody rehabilitacyjnych
1 adeli skafandrów kosmicznych w mielnie euromed
koszt turnusu 1290 zł
gdzie jeszcze w polsce stosuje się tą metode? czy mielno jest jedyne ,my byliśny tam w 1995 r była poprawa (siostra ma mpd spastyczne chodzi sama po domu,jest inteligentna chce się rozwijać uczyć ,choroba jej to utrudnia),
słyszałam że teraz rehabilitacja jest żle prowadzona chodziło o personel że sobie olewa,niepotrafi nawiązać kontaktu z pacjentenm,ażeby osiągnąć efekty ważna jest współ praca i wzajemne zrozumienie,
czy byłtam ktoś ostatnio jak to oceniacie czy wam pomogło czy warto jechać ?

2 pajak
byłyśny na pająku w wiatrowie
teraz znalazłam taki adres www.norman.med.pl turnysy w pająku i www.rehabilitacja.polkowice.pl te turnusy też śą drogie norman 11 000 zł a polkowice 9700 zł stacjonarny
czy coś on ich słyszeliście czy warto jechać ?

3 ostatnia metoda www.suittherapy.com też w kostiumach osirodek który ja znalazłam to www.olinek.com.pl
co oniej wiecie czy warto jechać na turnus?
  • 0
Kamila (avatar) 22l porażenie mózgowe dziecięce i epilepsja wygasła

#2 okularnica

okularnica

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 04 marzec 2007 - 17:33

mi sie wyde ze koszt turnusu w Mielenie i leczenie medotą deli kosztuje 12.900zł a nie 1.290 ;) Osobiscie wolałabym jechać na 3 turnusy w roku do Neuronu bub Zabajki aniżeli na 1 turnusu miesieczny w takie kwocie. Lepiej być rehabilitowanym kilka razy w roku anizeli tylko raz. Ale to tylko moja taka osobista opinia
  • 0

#3 małgosia

małgosia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 07 marzec 2007 - 13:27

Ośrodek olinek jest młodym ośrodkiem który też robi kombinezony adeli z tym że w Warszawie.
Ja dość czesto bywam w Mielnie i nie uważam aby personel sie obijał czy olewał pacjenta wręcz przeciwnie. Jedyne osoby które sobie olewają to kelnerki na stołówce no ale dla nich nie jeździ sie do Mielna.
Norman to tylko i wyłącznie pająk bez dodatkowej rehabilitacji 3 metoda to nic innego jak kombinezony z tym że w USA twoja siostra nie dostanie wizy amerykańskiej żeby wyjechać na turnus do USA bo ma zapewnioną rehabilitacje w Polsce czyli w Mielnie.
  • 0
kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okna


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych