Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

spotkanie w Olsztynie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 aneta.m

aneta.m

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 14 luty 2007 - 18:52

kochane iponki z warmi i mazur a moze sie spotkamy w olsztynie lub gdzies na mazurach przy kawce lub czymś innym do woli.... Jestem u was nowa i chciałabym sie z wami spotkac czy są chetni dajcie jakies propozycje!!!
  • 0

#2 dusia40

dusia40

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 16 luty 2007 - 00:58

aneta, ja mieszkam w Wawie, ale pochodze z Ketrzyna. Chetnie bym znow odwiedzila tamte strony. Pozdrawiam.
  • 0
[you] wiesz, ze Cie lubie

#3 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 16 luty 2007 - 13:01

Szkoda że dopiero teraz jeszcze pół roku temu mieszkałem w Morągu, teraz mieszkam w Poznaniu
Pozdrawiam
  • 0
karol

#4 aneta.m

aneta.m

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 16 luty 2007 - 15:00

świetnie ja do ketrzyna mam jakieś 30 km wiec poczekajmy jeszcze troche może ktoś sie jeszcze pojawi pozdrawiam
  • 0

#5 nitrob

nitrob

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 14 kwiecień 2007 - 08:51

Witam
Do Olsztyna mam rzut beretem więc gdyby się szykowało jakieś spotkanko w naszym regionie proszę dajcie znać chętnie się pojawię.
Pozdrawiam
Robert
  • 0
"Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych."
- Konfucjusz

#6 Wojtek_K

Wojtek_K

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 15 kwiecień 2007 - 11:21

5-6 maj przy ul.Wańkowicza jest organizowany duży pokaz sprzętu - wózki elektryczne, ręczne, pionizatory, podnośniki schodowe i transportowe, sprzęt toaletowy itp.
Zapraszam wszystkich, będzie możliwość sprawdzenia sprzętu samemu. Może to mogła by być okazja na mały zlocik olsztyńskich ipon-ków.
  • 0

#7 aneta.majak

aneta.majak

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 30 wrzesień 2007 - 19:22

kochani bardzo chetnie zajmę sie zorganizowaniem spotkania tylko jakoś mało nas czy na warmi i mazurach nie ma chetnych na małe spotkanko odezwijcie sie i podajcie jakiś termin i Miasto ewentualnie bo niekoniecznie musimy sie spotkac w olsztynie czy małe miejscowości są gorsze?
  • 0

#8 nitrob

nitrob

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 14 październik 2007 - 16:57

Witaj Aneto
Jedna osobę masz napewno :) Na takim spotkanku na 100% bym sie zjawił !!!! Widzę ze jak sami czegoś nie zorganizujemy na naszym terenie to nie mamy co liczyć na to ze ktoś coś zrobi wogole :( Nie mam żadnego doświadczenia w organizowaniu spotkań ale jeśli chcesz odezwij sie proszę na GG porozmawiamy. Milo by tez było żeby jeszcze ktoś coś powiedział na ten temat Hej !
  • 0
"Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych."
- Konfucjusz

#9 magnolia

magnolia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 122 postów
  • Skąd:Posen

Napisano 14 październik 2007 - 19:04

Widzę ze jak sami czegoś nie zorganizujemy na naszym terenie to nie mamy co liczyć na to ze ktoś coś zrobi wogole sad

.

...:rolleyes: tak to już jest, że o wiele łatwiej czekać na to by ktoś za nas coś zrobił niż zrobić to samodzielnie prawda?:rolleyes:

Z pewnością uda Wam się zorganizować świetne spotkanie tylko trochę wiary we WŁASNE możliwości...
  • 0
...

#10 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 październik 2007 - 13:44

czy małe miejscowości są gorsze?

zwłaszcza Bartoszyce nad Łyną u Zagłoby :D
uwielbiam Barty bo to moje rodzinne miasto.
  • 0

#11 grazi

grazi

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 15:56

Jestem z Giżycka, świetny pomysl, zjazd na mazurach
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych