Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Ośrodek w Horyńcu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 luty 2007 - 20:38

Witam serdecznie wszystkich. :) Jestem osobą niedowidzącą z dysfunkcją narządu ruchu w stopniu umiarkowanym. Jeszcze nigdy nie byłem na turnusie rehabilitacyjnym, jednak latem się wybieram. Chodzi mi o turnus ogólnousprawniający.
Czy ktoś był w Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu http://www.crr-horyniec.pl/ i może coś o tym ośrodku powiedzieć. Może jakieś inne ośrodki, tylko nie nad morzem. Dziękuję i jeszcze raz pozdrawiam.
  • 0

#2 fruit

fruit

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 10 luty 2007 - 10:04

Ten ośrodek jest trochę za komercyjny ;)

Horyniec położony jest prawie na "końcu świata" - zależy, co kto lubi.
Podaję inny link:
http://sanatoria.pl/...=horyniec/krus/

Ps. Spróbuj napisać mejla do ośrodka z jakimkolwiek zapytaniem. Jeśli odpowiedzą, to będzie oznaczać, że są "w miarę" OK ;)
Ostatnio tak się porobiło, że większość ośrodków wypoczynkowych i sanatoryjnych podaje swoje adresy mejlowe, ale nie odpowiada jeśli do nich napiszemy - szczególnie gdy zaznaczymy że mamy skierowanie z NFZ albo dofinansowanie z PFRON (wtedy jesteśmy dla nich marnymi klientami). Wszyscy chcą rozmawiać telefonicznie, a przecież telefonowanie kosztuje, itd. Więc po co podają adresy mejlowe? Dla bajeru?
  • 0
Tak długo jak człowiek będzie zabijał i zjadał zwierzęta, ludzie będą zabijali się nawzajem. W istocie, ten kto zabija i zadaje ból, nie zazna radości i miłości.
- Pitagoras

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 11 luty 2007 - 10:33

Dziękuję bardzo za obpowiedź. Dzwoniłem do tego ośrodka i otrzymałem rzeczową informację. Myślę, że wiele jest miejscowości położonych na przysłowiowym "końcu świata", jednak Horyniec jest raczej mało znany i stąd moje pytanie. Nie jestem jeszcze zdecydowany na ten ośrodek. Myślę też o Ciechocinku lub Iwoniczu, ale nie wiem, który z ośrodków wybrać.
  • 0

#4 fruit

fruit

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 11 luty 2007 - 10:58

W Iwoniczu polecam sanatorium "Stomil":
http://sanatorium-st...miejsce=iwonicz
Jest tam bardzo przyjaźnie :)
  • 0
Tak długo jak człowiek będzie zabijał i zjadał zwierzęta, ludzie będą zabijali się nawzajem. W istocie, ten kto zabija i zadaje ból, nie zazna radości i miłości.
- Pitagoras

#5 rena

rena

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 11 luty 2007 - 19:00

[quote=fruit]Ten ośrodek jest trochę za komercyjny ;)

Horyniec położony jest prawie na "końcu świata" - zależy, co kto lubi.
Podaję inny link:
http://sanatoria.pl/...=horyniec/krus/

Ps. Spróbuj napisać mejla do ośrodka z jakimkolwiek zapytaniem. Jeśli odpowiedzą, to będzie oznaczać, że są "w miarę" OK ;)
Ostatnio tak się porobiło, że większość ośrodków wypoczynkowych i sanatoryjnych podaje swoje adresy mejlowe, ale nie odpowiada jeśli do nich napiszemy - szczególnie gdy zaznaczymy że mamy skierowanie z NFZ albo dofinansowanie z PFRON (wtedy jesteśmy dla nich marnymi klientami). Wszyscy chcą rozmawiać telefonicznie, a przecież telefonowanie kosztuje, itd. Więc po co podają adresy mejlowe? Dla bajeru?[/quote]
W HORYNCU koło Przemyśla, blisko granicy z MEDYKA do Ukrainy, Przemysl piekny, można kapać sie w Sanie, piekny park-las i goscinni ludzie , mały Kraków" lub "Lwów" róznie nazywaja Przemyśl - są fajne dziewczyny. Maja niepełnosprawnych słuchowo, jest Ośrodek i szkoła dla nich, nic nowego to dla nich ktos niepełnosprawny. Pozdrowionka

Dodano nie 11 lut 2007 19:06:20 CET :
Jade w tym roku do Dusznik Zdrój - ktos był warto tam

Dodano nie 11 lut 2007 19:08:20 CET :
[quote name='ambik]Dziękuję bardzo za obpowiedź. Dzwoniłem do tego ośrodka i otrzymałem rzeczową informację. Myślę' date=' że wiele jest miejscowości położonych na przysłowiowym "końcu świata", jednak Horyniec jest raczej mało znany i stąd moje pytanie. Nie jestem jeszcze zdecydowany na ten ośrodek. Myślę też o Ciechocinku lub Iwoniczu, ale nie wiem, który z ośrodków wybrać.[/quote']
Byłam 2 razy w Ciechocinku - to standard, robia co do nich nalezy ale atmosfera zimna służbowa

Dodano nie 11 lut 2007 19:15:55 CET :
Masz pewna wspaniała pogodę i ciepełko w HORYŃCU, MOIM ZDANIEM IWONICZ i CIECHOCINEK TO TYPOWY STANDARD - brak domowej atmosfery i sympatii do ludzi
Wypróbuj to sam stwierdzisz gdzie najlepiej, ja co roku jeżdżę tyraz gdzie indziej. Wyposażenie i przeszkolenie personelu jest różne, mnie pomagają ćwiczenia metodą PNF I PARAPODIUM, ALE W WIELU OSRODKACH MOGE TYLKO POMARZYĆ O TYM.
  • 0

#6 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 luty 2007 - 12:28

Dziękuję za obpowiedź. Wybrałem SANVIT w Ciechocinku. Mam nadzieję, że będę zadowolony.
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych