Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

WALENTYNKI PYRLANDIA SZOŁ- 16-18 lutego 2007 POZNAŃ


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
109 odpowiedzi w tym temacie

#81 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 29 styczeń 2007 - 10:41

Pablo, napisz mi na gg o której mniej więcej będziecie.

Arleto, co do mozliwości uczestnictwa w sobotnim wieczorze będę już wszystko wiedziała po 1 lutego.

Kochani, przypominam, że zostały już tylko dwa dni na wpłatę i zgłoszenie uczestnictwa w zlocie.
  • 0
Hakuna Matata

#82 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 29 styczeń 2007 - 12:22

Kornelio! Z olbrzymią przykrością stwierdzam, że w tym roku św. Walenty ominie mnie szerokim łukiem... :o
Przydzielono mi poszpitalne sanatorium, w którym muszę objawić się 17 lutego... Nie da się ukryć, że rehabilitacja po przerżnięciu klaty i wstawieniu cykającego zegarka zamiast zastawki - jest dla mnie niezbędna, ale... :(
Bawcie się więc dobrze i w moim imieniu popytajcie rzeczonego świętego, czy kogoś dla mnie przewidział na tym świecie, co?
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#83 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 29 styczeń 2007 - 13:14

Kurczę, wielka szkoda, ale Twoje zdrowie najwazniejsze.
Wierzę, że następny zlot już nie obędzie się bez Ciebie, oczywiście zaczepię Walentego i zapytam, w końcu musi coś dal nas ciekawego mieć:)
Zdrowiej i usmiechaj się:)
  • 0
Hakuna Matata

#84 dusia40

dusia40

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 31 styczeń 2007 - 04:01

Kornelka juz wplacilam za 3 osoby, tzn siebie, Adriana i Kornelke. Do zobaczenia w lutym. Pozdrawiam

Dodano śro 31 sty 2007 16:23:11 CET :
Kornelia oczywiscie za Karolke, sorki
  • 0
[you] wiesz, ze Cie lubie

#85 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 02 luty 2007 - 11:13

UWAGA: Osoby, które chcą uczestniczyć w sobotnim grillu proszone są o wpłatę 27 zł na konto iponu n ajpóźniej do 8 lutego, natomiast potwierdzenie przyjazdu, uczestnictwa przyjmuję do 5 lutego( poniedziałek do godz 16:00 )


Wszystkich dopytujących się, dlaczego prędzej nie przyjmowalam więcej zgłoszeń na sobotni wieczór, a teraz tak, informuję, że początkowo według zgłoszeń chęci przyjazdu wynikało, iż będziemy mieli pełne oblożenie pokoi, co przy 46 osobach, plus około 10 na sobotni wieczor dawalo okolo 60 osób ( niektóre na wózkach, wiadomo), a sala z kominkiem jest na 30 osób.

Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe.
Obecnie zgłosiły się 3 osoby na sobotni wieczór, czekamy do poniedziałku na dalsze zgłoszenia. W poniedziałek popołudniem jedziemy wpłacić zaliczkę, oraz zgłosić liczbę osób chętnych na grilla.

Po tym terminie nie będzie już mozliwym zgłoszenie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
  • 0
Hakuna Matata

#86 dusia40

dusia40

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 03 luty 2007 - 18:31

Kornelka Damian bedzie na 100% na grilu i na 100% wplaci w dniu przyjazdu, sorki, ja za niego nie place, to dorosly chlopak i pracuje w Poznaniu. Rezerwuje tylko dla niego miejsce, zaplaci na 100%. Moze tak byc? Pozdrawiam
  • 0
[you] wiesz, ze Cie lubie

#87 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 03 luty 2007 - 21:24

Dusiu, przekaz mu numer konta. nie mogę czekać do dnia zlotu. W poniedziałek musimy się zdeklarować co do ilości osób na noclegi i na grill. To wymaga przygotowania, więc musimy mieć pewnośc prędzej.
Jak wpłaci w PKO BP, to pieniądze będą prawie od razu.
  • 0
Hakuna Matata

#88 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 04 luty 2007 - 13:03

wpadne do was z rana w sobote na kawke mam nadzieje ze mnie nie wygonicie:)
kar27:)
  • 0
karol

#89 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 05 luty 2007 - 12:56

Rano w sobotę to 99% będzie kacować :D

A tak poza tym, to już za 11 dni, hura :) :) :)
  • 0
Hakuna Matata

#90 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 06 luty 2007 - 21:30

powinien dodać: "od poniedziałku"....:D
  • 0

Jacek "Verselle"


#91 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 06 luty 2007 - 16:07

Święte słowa, Kornelia, święte słowa :lol:
  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#92 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 06 luty 2007 - 17:06

Ja rano śpię...MarderQ słyszysz:>
Ps. Hurra;)
  • 0

#93 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 06 luty 2007 - 18:35

Ja rano śpię...MarderQ słyszysz:>

Optymista... :lol: :lol::P
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#94 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 10 luty 2007 - 13:05

Dorzuciłam odjazdy pociągów z Dworca Głównego w Poznaniu do Kiekrza.
W razie kłopotów, dzwońcie!
I do zobaczenia w piątek, Iponki:)
  • 0
Hakuna Matata

#95 dusia40

dusia40

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 16 luty 2007 - 01:01

My bedziemy w piatek , ale wieczorkiem. Czekajcie na nas.
Pozdrawiam.
  • 0
[you] wiesz, ze Cie lubie

#96 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 16 luty 2007 - 13:03

Szkoda że będziecie spać życze udanej zabawy
  • 0
karol

#97 Malpka

Malpka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 19 luty 2007 - 10:59

Witam po zlocie :)
Kornelia lokalizacja przepiękna na taką okoliczność jak walentynki, nad samym jeziorkiem, miałyśmy z Iloną gdzie chodzić na spacery, (zobaczycie na zdjęciach). Osobiście dla mnie zlocik był z przygodami . pierwszy raz na zlocie tak rano wstawałam :) i =) 6 rano tak już będzie
.Motto @ ze zlotu ( wyciągać wnioski i uczyć się z nich )
Pozdrawiam
  • 0
chodź [you] poskaczemy razem w małpim gaju

#98 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 19 luty 2007 - 11:36

Czy wszyscy szczęsliwie dojechali?

To tak tytułem wstępu.

Kochani, był to dla mnie zlot szczególny, głównie dlatego, że rok temu pojechałam na pierwszy zlot iponkowy, poza tym organizowałam go wspólnie z Irkiem i Marderem. Nie było łatwo polączyć przyjemności bycia zlotowiczem z obowiązkiem dopilnowania, by wszystkim było tam dobrze i by nikomu niczego nie brakowało. Było to trudne tym bardziej, że jak wiecie, byłam na zlocie z córką. Mimo wszystko wierzę, że tak bardzo nie było Wam tam źle i może nie był to taki najgorszy zlot.

Chciałabym bardzo podziękować Bolkowi, za wszystko co zrobił, by zlot się udał, Oleńce- Esti- za przeogromną pomoc we wszystkim i miłe towarzystwo w pokoju, Jackowi- Verselle za to, że zawsze można na niego liczyć ( jeszcze ja Cię pogilgoczę :D ), Babie- za kojące słowa, Kini- za całoszkształt, bo fajną laską jest :) Melo- za cudny spacer w sobotę rano i posiedzenie kominkowe, co pozwoliło mi trochę odreagować,całej ekipie łódzkiej za to, że mimo trudności, przybyli i bawili się razem z Nami, Difrze i Majonezowi- za to, że bawią się dobrze zawsze i wszędzie, za te rozmowy i śmichy- chichy, Alojzikowi i Marianowi za to, że dali mi się poznać jako bardzo ciepła, pełna optymizmu para, razem, jak i osobno. Eli-Nicka Brak- za wytrzymywanie z moim Małym Upierdliwcem i ciepło , Bronkowi- za " o dwa kieliszki za dużo” które pobudziły mnie do tańca mimo, że nogi już bolały od latania po schodach, Mamie Klaudyny za pyszne ciasto, Katrinie- za godzinę szczerości :D , Izuni z Wojtkiem za to, że wpadli choć na chwilkę, Pablo i Kamilowi- za końskie zdrowie, Adrianowi i Karolce za pomoc przy sprzątaniu po nocnych ekscesach oraz całej reszcie, której być może nie wymieniłam, ale która była, bawiła się i chciało im się chcieć.

W imieniu wszystkich Iponków dziękuję również Irkowi, który ufundował dla nas karkówkę oraz beczkę piwa.

Żałuję, że nie było Maskota i Daffy’ego, zapewne z Wami ta impreza nabrałaby jeszcze „ szlachetności” .

Co złego to nie ja, Wasza Kierowniczka :D

  • 0
Hakuna Matata

#99 pawele12

pawele12

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 19 luty 2007 - 21:58

to teraz ja kilka slow fakt miejsce bardzo piękne i urokliwe Kornelja dzieki warto było jechać cała noc irku karkówka i piwo też okj ? ciesze się bardzo ż e mobe zaliczać sie z kamilem do rodzinki IPONKÓw .Teraz troszkę prywaty Bolkowi jak zawsze wielkie dzieki za genialne dowcipy Jackowi za pomoc w dotarciu do dworca i do następnego Zlociku bo napewno bedziemy hihi ps Kornelja co z tym końskiz zdrowiem nie było tam koni kotra widziałem hih tERAZ OFICJALNIE I GŁOŚNO PRZEPRASZAM WSZY7SKICH ZA OBIECANY BRAK ROSOŁU BEDZIE KIEDY INDZIEJ . TO TYLE

Mon Feb 19 22:01:25 2007 :
Co złego to ja albo Kamil do miłego zobaczenia pa pa
  • 0

#100 Czarna

Czarna

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 20 luty 2007 - 20:10

Hejka wszystkim,

Opowiedzcie mi coś o tych zlotach. Jak często się odbywają? Jak długo trwają? Był już może jakiś we Wrocławiu?

Pozdrawiam
Magda
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych