Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sytuacja osób niepełnosprawnych na rynku pracy w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 hali6r

hali6r

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 09:06

Witam. Poszukuję osób niepełnosprawnych, które wypełnią moją ankietę http://www.ankietka....osprawnych.html Wyniki zostaną wykorzystane w pracy dyplomowej pt. "Sytuacja osób niepełnosprawnych na rynku pracy w Polsce". Zainteresowanym i życzliwym serdecznie Dziękuję.
  • 0

#2 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 09:20

Uwaga co do ankiety- ktoś może mieć orzeczony stopień niepełnosprawności a nie orzeczoną niezdolność do pracy.To trochę komplikuje wypełnianie.
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#3 hali6r

hali6r

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 10:10

Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Cenna uwaga. Niestety ankieta jest już zatwierdzona i nie mam możliwości naniesienia poprawek :-( Pozdrawiam
  • 0

#4 ryszard1316

ryszard1316

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 05 wrzesień 2007 - 09:13

Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Cenna uwaga. Niestety ankieta jest już zatwierdzona i nie mam możliwości naniesienia poprawek :-( Pozdrawiam

Hali 6r, po co robić ankietę, która nie stanowi żadnego rzetelnego obrazu. A wręcz go zamazuje faktyczną sytuację osób niepełnosprawnych na rynku pracy.

Może lepiej byłoby skonsultować - poddać opinii, a następnie ją zatwierdzić?

Ale zazwyczaj twórcy ankiet je ukierunkowują, w celu osiągnięcia założonego sobie celu, albo chcą zabłysnąć twórczością.

Sądzę, że gdyby "Mała" zwróciłaby na etapie konsultacji m.in. uwagę o znaczącym błędzie ankiety, wówczas byłaby zachowana ankiety zasadność do jej zastosowania.
A tak, co to będzie?

Dlatego, nie wypełniam ankiet niepełnych, tzn, jeżeli ankieter wydaje polecenia w tej formie wypełnij stronę 1, a następnie przejdż na następną itd., ponieważ już góry zakładam dno ankiety.

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych