Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Buty damskie, eleganckie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 don't_believe_me

don't_believe_me

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 14:37

Nie wiem, czy w dobrym miejscu umieszczam mój wątek, więc jeśli nie, proszę o przeniesienie go:)


Mój problem jest następujący.
Mam RK i stopy końsko-szpotawe.
Zawsze miałam na sobie spodnie i jakieś sportowe zabudowane buty...

Niedługo mam być świadkiem na ślubie mojej siostry i kompletnie nie wiem, jak rozwiązać problem obuwia!:/
Suknia długa (zakrywająca prawie całe stopy/buty) kupiona, szal kupiony, torebkę się wybierze, ale co z butami?!

Jak Wy sobie radzicie z takimi sytuacjami?
Ja potrzebuję mieć tylko ładne noski... już sobie wymyśliłam, że znajdę baletki, które i tak są płytkie, ale cóż... może i bym jakoś wcisnęła ...
Jednak znów jest kłopot - mam numer mały, na tyle mały, że znajduję tylko w dziecięcych kolorki różowe, niebieskie, ewentualnie w groszki jakiś jaskrawy kolor...
  • 0

#2 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 17:46

a jaki nosisz rozmiar buta? Bo tak na szybciutko zerknęłam w allegro i baletki dziecięce są w białym, czerwonym i czarnym kolorze.
http://www.allegro.p...r_35.html#photo

Może akurat będzie tu coś dla Ciebie. Pozdrawiam :)

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#3 don't_believe_me

don't_believe_me

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 20:47

najbardziej pasowałby mi kolor złotawy albo srebrnawy...
no i dziękuję, ale na tej stronie dostępny jest rozmiar 39... a ja mam kilka numerów mniej.

ale wcześniej nie pomyślałam o allegro, poszperam :)
  • 0

#4 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 21:28

w tej aukcji podany jest rozmiar 22,5 (35) nie39, ale jak poszukasz to i na innych aukcjach są małe rozmiary. Np. tutaj http://www.allegro.p...orter_r_30.html lub jeszcze mniejsze tu: http://www.allegro.p...orter_r_27.html Z kolorem, który Ty chcesz może by problem, ale czarny jest dośc uniwersalny
  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#5 hefalina85

hefalina85

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 30 wrzesień 2009 - 12:01

Chciałabym reaktywować ten wątek i zapytać panie czy znają adresy internetowe sklepów z małymi rozmiarami obuwia damskiego (szczególnie z tymi o na płaskim obcasie albo koturnie). Może jakiś adres w Kielcach ?

P.S. Na Allegro szukam nie bieżąco.
  • 0

#6 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 30 wrzesień 2009 - 12:49

Hmm borykam się z podobnym problemem. Tylko ja intensywnie szukam butów na swój ślub. Też mam małą stopę i kupno bucików graniczy z cudem. Pisałam już w wiele miejsc, i mam nadzieję że coś uda mi się kupić. Tzn. jestem dobrej myśli i się nie poddaje.
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#7 Lara

Lara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 01 październik 2009 - 19:08

Dziewczyny, zaglądnijcie do sklepów: Deichmann, albo CCC.

Balbino, jeśli możesz mieć 2,5 cm obcas, może tu coś znajdziesz :

http://www.akces.biz...towarzyski.html

STD - 04– niczego sobie : )
  • 0

#8 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 01 październik 2009 - 19:25

Dziewczyny, zaglądnijcie do sklepów: Deichmann, albo CCC.

Balbino, jeśli możesz mieć 2,5 cm obcas, może tu coś znajdziesz :

http://www.akces.biz...towarzyski.html

STD - 04– niczego sobie : )

Owszem w Deichmannie kupuje np. baleriny i kozaczki na dziale z dziecięcymi. Całe szczęście, że firmy już produkują stylistykę i wzornictwo butów damskich ale w rozmiarach dziecięcych. Ale niestety z butami ślubnymi nie jest już tak kolorowo.

Dziękuję za adres. Z Akcesem już nawiązałam mailowy kontakt, mam nadzieję że coś uda mi się załatwić. Trzymajcie kciuki :)
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#9 Lara

Lara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 01 październik 2009 - 19:46

Balbino, będę trzymać kciuki !
(również lubuję się w balerinkach)

I oficjalnie dołączam do klubu małych stopek : )
  • 0

#10 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 01 październik 2009 - 20:29

Oj ja tez mam oooogromny problem ze znalezieniem odpowiednich butow :/ jeszcze kozaczki czy adidasy to spoko ale eleganckie jakies buty to koszmar :/ chyba bede zmuszona znalesc dobrego szewca i zamowic u niego buty zeby mi uszyl.......



Ja tez oficjalnie zapisuje sie do tego klubu :D
  • 0

#11 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 01 październik 2009 - 20:57

Ja swego czasu raz robiłam buty na miarę u szewca. To co zrobił to po prostu koszmar. Mierzył moją stopę wzdłuż i w szerz a i tak zrobił za ciasne - palant jeden!! Buty rozciągałam na wszystkie sposoby, design też pozostawał wiele do życzenia. Jednym słowem niewypał! Mam nadzieję, że tam gdzie pisałam w sprawie bucików ślubnych są lepsi fachowcy. :)
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#12 Gość_nicka_brak_*

Gość_nicka_brak_*
  • Gość

Napisano 01 październik 2009 - 22:45

ja tez mam z tym ogromny problem, tym bardziej, ze wszyscy producenci butów dziecięcych ( tylko w tej kategorii znajde swój rozmiar) uparli się prawie wyłącznie na obuwie sportowe, którego często nie da sie nosić lub na koszmarnie wysokich obcasach( sa takie śliczne nieraz :( ) jakby każda niska osoba mogła w nich chodzić. Pomijam już dziecięce wzory ale powiedzcie mi: czemu obuwie dziecięce ma wygiete czubki butów do góry jak buty rumcajsa ??:( moge nosic tylko wiązane buty i jest nędza. Już szukalam na wiele sposobów,w necie tez, ale często nr buta jest tylko w ofercie, w magazynach juz nie, nawet szewca dobrego nie mozna znaleźć aby uszył, lub cena jest kosmiczna. Fakt, łatwiej z kozakami, ale klimat nam sie ociepla :/ Łączę się z Wami w poszukiwaniach
  • 0

#13 evelunka

evelunka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 02 październik 2009 - 11:30

Oj kobietki:) i tak macie szczęscie ,że możecie chociaż kupić dziecięce butki. Ja mam RK i także stopy szpotawe i nie mogę nosić w ogóle zwykłych bucików. Na moje stopy pasują jedynie na indywidualne zamówienie-ortopedyczne. Koszt takiego obuwia jest w granicach 850-1500 zł . Na swój ślub już mam zamówione w białym kolorku. Oddałabym niemożliwie wiele żeby iść do np. Deichmana i kupić sobie nawet dziecięce tandetnie różowe z gwiazdkami albo przesłodkimi serduchami:P Nie narzekajcie tylko poszukajcie dokładnie w sklepach:)
  • 0
...myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością...

#14 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 02 październik 2009 - 12:58

U mnie jest taki problem, że jak już znajdę fajne "dziecięce" buciki to niestety często się zdarza, że są za wąskie. Niestety ma tęgą (szeroką) stopę, a jak wiadomo dziecięce buty są robione na wąską stópkę. To cud, że wspomniane kupione w Deichmannie baleriny na mnie wyjątkowo pasują. Z kozaczkami też mam "jazde", jak już są dobre i powyżej kostki - to niestety ich nie dopnę bo mam szeroką łydkę. Ale na kozaczki mam sposób, mam bardzo dobrego szewca, który profesjonalnie poszerza, bądź zwęża kozaki. Tak robi, że nic nie widać, i kolor skóry czy np. zamszu niczym się nie różni od oryginalnych :)

Ostatnio nawet na allegro kupiłam jedną parę bucików ślubnych, ale niestety musiałam odesłać - bo były za wąskie, a rozmiar pasował...
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#15 Gość_nicka_brak_*

Gość_nicka_brak_*
  • Gość

Napisano 02 październik 2009 - 18:27

jak zawsze dla każdego z nas nasze problemiki sa najgorsze ;) masz racje Evalunka, trzeba dobrze poszukać, ale apetyt rośnie w miarę szukania, jak już się znajdzie nawet cos w miśki to potem się chce lakierki itd. i tak coraz trudniej... ;)
  • 0

#16 evelunka

evelunka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 02 październik 2009 - 18:31

No dobrze, tutaj muszę ustąpić :) a oglądałyście buciki memo? :)
  • 0
...myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością...

#17 Gość_nicka_brak_*

Gość_nicka_brak_*
  • Gość

Napisano 02 październik 2009 - 20:27

a co to za buciki? jakas firma?

Dodano ptk 2 paź 21:30:36 2009 :
juz znalazłam :) ale 1-szy raz o nich słysze , dziekii
  • 0

#18 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 02 październik 2009 - 20:30

a co to za buciki? jakas firma?

Ja znalazłam: http://www.memoinfo.pl/idea.php?art=34
Pewnie o te buciki chodzi.
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#19 evelunka

evelunka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 02 październik 2009 - 21:46

tak,dokładnie o te :) w sklepie z obuwiem ortopedycznym widziałam nawet całkiem fajne modele. Niektóre nie mają motywów dziecięcych, a wysokie są-za kostkę i nieco usztywniane:) chyba można je zobaczyć w sklepie Bartek albo w Smyku.
  • 0
...myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością...

#20 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 17 październik 2009 - 11:43

Po intensywnych poszukiwaniach znalazłam firmę, która zrobi mi białe ze skóry buciki na ślub i co ważne na obcasie 5cm. Bardzo mi zależało, żeby były ciut wyższe. Wcześniej była wymiana mailowa, przesłane zdjęcia stopy, wymiary jeśli chodzi o długość oraz tęgość. Transakcja jest prowadzona zdalnie, gdyż dzieli mnie kilkaset kilometrów. Firma zdecydowała się podjąć to wyzwanie. Jestem dobrej myśli, a firma też mam nadzieję jest specjalistą w tej dziedzinie gdyż robi buty do tańca towarzyskiego itp. :)
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych