Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Osrodek "FALA'' STEGNA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
456 odpowiedzi w tym temacie

#141 kasiorek1970

kasiorek1970

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 20 luty 2013 - 18:33

Witam wszystkich byłych, obecnych i przyszłych kuracjuszy. Wczoraj wróciłam do domu z Fali i przyznam, że nie było łatwo wyjeżdżać. Te 24 dni były tak cudownymi, że chciałoby się tak codziennie. Rzeczywistośc jest szara i nudna. Przez całe moje życie nie naśmiałam się tyle co w Fali. Towarzystwo superowe. Koleżanki z "drużyny" Anię, Sylwię, Basię i Kamilę zapamiętam w samych superlatywach. Panowie też wykazywali klasę. Miałam to szczęście, że spotkałam w Fali dwóch super nauczycieli gry w Bilard. Tak bardzo się starałam, że udawało mi się wygrywać z dobrymi zawodnikami. Nie bójcie sie grać ani w bilard ani w ping-ponga, to świetna rozrywka dla wszystkich. Przygotujcie się jednak, że za kije i paletki trzeba płacić 3 zł. za odbiór z recepcji. Wszystkie zabiegi miałam trafione, rehabilitanci przemili, układni, z każdym można się było dogadać. Pochwalę tych z którymi miałam do czynienia a mianowicie Marcin i Krystian -super masażyści, Grzegorz - dowcip go nie opuszcza a do zabiegów przykłada się jak mało kto, Gosia - ćwiczenia w basenie na najwyższym poziomie, każdy chciał byc w jej grupie, ratownik Marcin - oddany na służbie :), Karolina - przemiły głos, osoba otwarta i życzliwa, Pani Magda z recepcji - właściwa osoba na właściwym miejscu, na nią nikt nie narzekał, sympatyczna, życzliwa, zawsze uśmiechnięta. Z tesknotą będę wspominać wszystkie dyskoteki i atmosferę tam panującą. Nikt sie nie wywyższał, wszyscy się świetnie bawili, każdy z każdym bez znaczenia na wiek czy płeć :). Wbrew temu co się mówiło nikt nie został karnie usunięty z ośrodka. Osoby , które wyjechały zostały przewiezione do szpitali ze względu na zły stan zdrowia. Panie w sekretariacie medycznym wesołe, zawsze dostępne i przychylne każdej osobie. Obsługę w barze pozostawię bez komentarza. W czasie turnusu były zorganizowane 3 wycieczki. Było też ognisko. Na jedzenie nie narzekam ale nie jestem wybredna osobą. Obiady zjadałam w całości a pozostałe posiłki sama sobie wybieralam co jeść. Głodna nie chodziłam i nie musiałam dokupować niczego. Pokój i łazienka sprzatane były często choć nie w tym samym dniu. Nigdy nie zabrakło papieru toaletowego ani worków na śmieci. Śmieci były wyrzucane zawsze jak kosz był pełen. O moje piętro dbała zawsze  uśmiechnieta pani Ania. Wyjazd do Fali był dobrym wyborem. Oceniam pobyt na 5 z plusem bo do szóstki jednak ciut brakuje. Pozdrawiam cieplutko wszystkich pracowników tych uśmiechnietych jak i tych co nie zawsze byli mili, buziaczki dla wszystkich współókuracjuszy. Może sie kiedys jeszcze spotkamy. Do zobaczenia.


  • 0

#142 Barbara_65

Barbara_65

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 luty 2013 - 19:24

Witam wszystkich byłych, obecnych i przyszłych kuracjuszy. Wczoraj wróciłam do domu z Fali i przyznam, że nie było łatwo wyjeżdżać. Te 24 dni były tak cudownymi, że chciałoby się tak codziennie. Rzeczywistośc jest szara i nudna. Przez całe moje życie nie naśmiałam się tyle co w Fali. Towarzystwo superowe. Koleżanki z "drużyny" Anię, Sylwię, Basię i Kamilę zapamiętam w samych superlatywach. Panowie też wykazywali klasę. Miałam to szczęście, że spotkałam w Fali dwóch super nauczycieli gry w Bilard...(...).

Kasiorek tak trzymaj. Popieram cię napisałaś prawdę. Trzeba umieć się cieszyć , kazdą chwilą . Niewiadomo co los może jeszcze przynieść nam ,życie jest zbyt krótkie. Ja choć na chwilę starałam się zapomnieć o bólu , czasem się udało , czasem nie.Dziewczyny może kiedyś jeszcze razem zaspiewamy biała mewo leć dalekodaleko stąd . Kasia co ty na to. :heart:


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 03 grudzień 2016 - 19:43
Poprawienie cytowania i zmniejszenie wielkości cytatu.

  • 1

#143 kasiorek1970

kasiorek1970

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 22 luty 2013 - 13:37

Witajcie. Poczytać o Fali w Stegnie można jeszcze na forum trojmiasto i nasze-sanatorium


Użytkownik kasiorek1970 edytował ten post 22 luty 2013 - 16:56

  • 0

#144 ee_kamila

ee_kamila

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 luty 2013 - 18:20

to może kilka słów prawdy to nie jest sanatorium dla chorych ludzi, a już na pewno nie dla tych z chorą wątrobą. Tu się nie da odpocząć hałas, krzyki i wielkie pijaństwo to jest jedna wielka impreza, nie wiem gdzie tu ludzie chorzy. Jak ktoś naprawdę chce odpocząć i się rehabilitować to nie tu. Spać nie można bo obok piją i imprezują. A poza tym to pokoje dobrze wyposażona, tylko łazienka troszkę rozwalona. Zabiegi dobre, personel miły, jedzenie dużo i dobre (śniadania i kolacje monotonne) ale w domu tez się ciągle to samo je. Trudno się dostać na basen i nie do końca wiadomo co z karnetem czy do 14 czy do 16 czy cały dzień można iść. Każda pani w recepcji mówi co innego. A może zimą super, miejscowość ładna i jest gdzie na spacer chodzić. Ale nie można tu odpocząć.

Byłam...widziałam... i nijak nie mogę zgodzić się z Twoją krytyką."Jedna wielka impreza,wielkie pijaństwo"-napisałaś.Otóż nie wszyscy pili,bo ja jestem abstynentką i takich jak jak było wielu.Piją ci co chcą i takie mają prawo,bo są dorośli.Nikt się nie bił,nie wyleciał z sanatorium,a  ludzie piją w różnych miejscach, więc i tu także .A tym,co nie pasuje hałas ,mogą w nocy używać stopery.Ja choć nie piję, potrafię się bawić,a śmiech,tańce i zabawa  to też terapia.To dobrze,że chorzy ludzie potrafią się odstresować i choć na trochę zapomnieć o bólu.Dziwi mnie jednak to,że Ty zamiast szukać bratniej duszy,integrować się z ludźmi...żyjesz w świecie wirtualnym.Zamiast szukać wspólnego języka z np.równolatkami,wolisz siedzieć przy komputerze,gdy wokół jest 200 osób.Ludzie! Było super,poznałam ciekawych ludzi,pośmiałam się,chodziłam nad morze na długie spacery...no i oczywiście się rehabilitowałam.Zabiegi nas nie wyleczą,mogą tylko poprawić samopoczucie,zniwelować ból,nauczyć codziennego dbania o swoje zdrowie.Życzę Tobie i innym pogody ducha,bo to i w zdrowiu i w chorobie jest bardzo ważne.

P.S. I jeszcze jedno.Nie ukrywam się pod pseudonimem,lecz mogę podpisać się nazwiskiem...bo nie mam nic do ukrycia.Pozdrawiam wszystkich wspaniałych rehabilitantów(obu płci)i kuracjuszy. Ewa Kamila Jabłońska


Użytkownik ee_kamila edytował ten post 22 luty 2013 - 18:26

  • 1

#145 Gosia64

Gosia64

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 10 marzec 2013 - 11:21

Witam wszystkich, chciałbym dowiedzieć się kto jedzie 28 maja do Ośrodka "Fala"!


  • 0

#146 aga51372

aga51372

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 11:10

Witam. Jade na Turnus do Stegny do osrodka Fala 10 kwietnia z Zusu z Olecka. Moze ktos jedzie z moich stron??


  • 1

#147 Jola1972

Jola1972

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 14:33

Witam ,mam termin na 10 kwietnia jadę z Łomży.


  • 0

#148 aga51372

aga51372

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 14:49

hej,a jak jedziesz?


  • 0

#149 Jola1972

Jola1972

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 14:53

Hej,jadę samochodem do Ostródy a potem mam autobus do Krynicy M. przez Stegnę jakoś tak mi mąż tłumaczył,muszę się jeszcze upewnić.Z Łomży autobus do Gdańska jezdzi tylko w weekendy.


  • 0

#150 aga51372

aga51372

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 17:42

czy jedziesz na uklad oddechowy?od nas z Olecka do Gdanska jezdzi autobus codziennie,a pozniej z Gdanska do Stegny.


  • 0

#151 Jola1972

Jola1972

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 19:32

wiesz już się zakręciłam,znalazłam trasę olsztyn-gdańsk -stegna.Nie ja nie z układu oddechowego


Użytkownik Jola1972 edytował ten post 16 marzec 2013 - 12:12

  • 0

#152 aga51372

aga51372

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 19:34

To super,,zyczę powodzenia i dozobaczenia


  • 0

#153 Jola1972

Jola1972

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 19:39

ok,do zobaczenia na miejscu pozdrawiam


  • 0

#154 zuzi

zuzi

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 19:35

Jedzie ktoś może do Stegny z Torunia lub okolic samochodem 6.05.2013. Zapraszam na PW.

 

Usunięto numer GG.

Nie podajemy numeru GG - pkt. 11, 15 Regulaminu

Moderator


  • 0

#155 agata_83

agata_83

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 15:12

agula111 bywasz na gg ? jakiś czas temu pisałam ,ale cisza ... 


  • 0

#156 darro42

darro42

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 marzec 2013 - 09:39

Jedzie ktoś może do Stegny z Torunia lub okolic samochodem 6.05.2013. Zapraszam na PW.

Witam zastanawiam sie własnie jaki srodek lokomocji wybrać, jade dokładnie 6.05.13, na dzień dzisiejszy samochodem .I tak sobie mysle o której godz. sie najlepiej wstawić????


  • 0

#157 agula111

agula111

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 marzec 2013 - 10:12

agula111 bywasz na gg ? jakiś czas temu pisałam ,ale cisza ... 

Hej. bywam  na gg ale niestety nie otrzymałam żadnej wiadomości :( dlatego nie odpisałam ...

 

Usunięto numer GG.

Nie podajemy numeru GG - pkt. 11, 15 Regulaminu

Moderator


  • 0

#158 PEKS1968

PEKS1968

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 18 marzec 2013 - 14:27

Witam wszystkich serdecznie. Byłam w tamtym roku w maju i wybieram się od 6 maja tego roku..Może jest ktoś kto będzie jechał autem z Warszawy do Stegny chętnie się zabiorę. Jeśli macie pytania dotyczące pobytu w "Fali" w Stegnie to proszę o kontakt na emaila chrupekb@gmail.com . Ja byłam zadowolona z rehabilitacji i ogólnie z pobytu. Mam nadzieję że tak będzie i w tym roku.Pozdrawiam.
  • 0

#159 kasiorek1970

kasiorek1970

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 18 marzec 2013 - 16:12

Witam zastanawiam sie własnie jaki srodek lokomocji wybrać, jade dokładnie 6.05.13, na dzień dzisiejszy samochodem .I tak sobie mysle o której godz. sie najlepiej wstawić????

Najlepiej być rano 8-10, większa szansa na pokój dwuosobowy. Ja byłam o 8.30 i dostałam pokój duży trzyosobowy ale zakwaterowane były tylko dwie osoby, bo tak jest on zaplanowany:)


  • 0

#160 zuzi

zuzi

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 11:12

Witam zastanawiam sie własnie jaki srodek lokomocji wybrać, jade dokładnie 6.05.13, na dzień dzisiejszy samochodem .I tak sobie mysle o której godz. sie najlepiej ws
A skad jedziesz?

Użytkownik Kicia edytował ten post 19 marzec 2013 - 20:09
Poprawa cytowania

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych