Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Osrodek "FALA'' STEGNA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
456 odpowiedzi w tym temacie

#361 xiho

xiho

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 17:03

No to xiho już się rehabilituje. Czekamy na wieści i życzę Ci udanego pobytu

 

Dzięki za życzenia.

 

Wstępnie powiem . Jest miodzio. Szamka super, sniadania i kolacje szwecki stół. Do plaży około 1 km ścieżką leśną sąsiadującą z ośrodkiem . Łącze wifi dostępne na parterze w holu około 7 Mb. Obiady wyśmienite. Maniana , skręce poźniej kilka filmików z obiektu i zlinkuję z youtuba. Jest na prawdę Extra.  :D


Użytkownik xiho edytował ten post 24 czerwiec 2014 - 17:03

  • 0

#362 olenka989

olenka989

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 21:03

Dzięki za życzenia.

 

Wstępnie powiem . Jest miodzio. Szamka super, sniadania i kolacje szwecki stół. Do plaży około 1 km ścieżką leśną sąsiadującą z ośrodkiem . Łącze wifi dostępne na parterze w holu około 7 Mb. Obiady wyśmienite. Maniana , skręce poźniej kilka filmików z obiektu i zlinkuję z youtuba. Jest na prawdę Extra.  :D

Już Ci zazdrościmy.Napisz co trzeba zabrać i czy jest możliwość załatwienia żebyśmy z koleżanką miały jeden pokój.Czy są pokoje 2-osobowe?Baw się dobrze


  • 0

#363 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 25 czerwiec 2014 - 09:08

Napisz jeszcze o rehabilitacji i wyposażeniu pokoju i łazienki - czy są przystosowania?


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#364 Ziutta

Ziutta

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2014 - 20:43

Znalazłam to forum, bo chciałam się dowiedzieć cokolwiek na temat sanatorium Fala, z tego co pisze Xsiho jest super :) No to już czekam na swój turnus, jadę dopiero w listopadzie, ale piszcie po powrocie jak było. Z chęcią dowiem się conieco ;)

Pozdrawiam wszystkich i miłego wypoczynku !!!


  • 0

#365 xiho

xiho

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 22:28

Znalazłam to forum, bo chciałam się dowiedzieć cokolwiek na temat sanatorium Fala, z tego co pisze Xsiho jest super :) No to już czekam na swój turnus, jadę dopiero w listopadzie, ale piszcie po powrocie jak było. Z chęcią dowiem się conieco ;)

Pozdrawiam wszystkich i miłego wypoczynku !!!

 

 

Żelazka na miejscu , deski do prasowania na miejscu. Dziś rano kierowniczka ośrodka wjezdzając na teren ośrodka około 8:00 znalazła kuracjusza leżącego przy samochodzie na parkingu, miał przy sobie jeszcze browarka. Wyleciał natychmiastowo :D Woda w morzu ciepła . Tyle na razie ...aha szamka the beściarska. W każdym ppokoju zamontowany jest interkom umozliwiający komunikację z pozostałymi pokojami. Dodatkowy klucz do pokoju za kaucją zwrotną 50 złotych. Co do koleżanek to jest to mozliwe jak najbardziej, dzwońcie i załatwiajcie telefonicznie. Lasy pełne jagód, poziomki też są. W każdym pokoju tv pilot w recepcji za kaucją zwrotną. Każdy pokój a są 2 i 3 osobowe posiada łazienkę w kibelek, umywalkę i prysznic zbrojną. Czajniki,śztućce, szkło w kazdym pokoju, suszarki do prania na kazdym balkonie.Dobrze jest :D


Użytkownik xiho edytował ten post 30 czerwiec 2014 - 22:37

  • 0

#366 olenka989

olenka989

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 01 lipiec 2014 - 07:22

Żelazka na miejscu , deski do prasowania na miejscu. Dziś rano kierowniczka ośrodka wjezdzając na teren ośrodka około 8:00 znalazła kuracjusza leżącego przy samochodzie na parkingu, miał przy sobie jeszcze browarka. Wyleciał natychmiastowo :D Woda w morzu ciepła . Tyle na razie ...aha szamka the beściarska. W każdym ppokoju zamontowany jest interkom umozliwiający komunikację z pozostałymi pokojami. Dodatkowy klucz do pokoju za kaucją zwrotną 50 złotych. Co do koleżanek to jest to mozliwe jak najbardziej, dzwońcie i załatwiajcie telefonicznie. Lasy pełne jagód, poziomki też są. W każdym pokoju tv pilot w recepcji za kaucją zwrotną. Każdy pokój a są 2 i 3 osobowe posiada łazienkę w kibelek, umywalkę i prysznic zbrojną. Czajniki,śztućce, szkło w kazdym pokoju, suszarki do prania na kazdym balkonie.Dobrze jest :D

Dzięki za informacje.Kochany jesteś i zdajesz sobie sprawę że ludziska czekają na tego typu wiadomości.Podobno nie ma pralki więc wszystko trzeba prać ręcznie ale poradzimy sobie.Jadę swoim autem to bagażu mogę zabrać dużo.Pozdrawiam Cię, baw się dobrze ale niekoniecznie jak ten gość znaleziony w pozycji horyzontalnej.


  • 0

#367 xiho

xiho

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 01 lipiec 2014 - 12:41

Dzięki za informacje.Kochany jesteś i zdajesz sobie sprawę że ludziska czekają na tego typu wiadomości.Podobno nie ma pralki więc wszystko trzeba prać ręcznie ale poradzimy sobie.Jadę swoim autem to bagażu mogę zabrać dużo.Pozdrawiam Cię, baw się dobrze ale niekoniecznie jak ten gość znaleziony w pozycji horyzontalnej.

Nie ma pralki , nie ma też zmywarki do garów. Nie ma też murzyna pastującego buciki na połysk. Czy to ważne ? Jest Dający radę basen, sauna sucha oraz podczerwieni. Jest plac na ognisko, jest betonowy gril ogrodowy jest spoko jak nic. Według wielu jest to najlepsze sanatorium. Żarcie powala.... obiady, pomimo upływu 8 dnia nie było powtórki menu. Wszystko dobrze zrobione , nie dają śmieci, przyprawione w sam razik. Aha... są podjazdy, są windy. Narka :)


Użytkownik xiho edytował ten post 01 lipiec 2014 - 15:27

  • 0

#368 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 02 lipiec 2014 - 09:21

To wręcz niesamowite... Czytam to wszystko, co napisał Xiho i czuję się, jakbym czytała o zupełnie innym miejscu na ziemi, niż to, w którym byłam wiele lat temu - z opisu zgadzało mi się tylko miejsce na ognisko i grill :D . - Jeśli teraz tak tam wygląda, to pozostaje tylko się cieszyć :) - Szkoda, że nie ma zdjęć...

 

Czekam na relacje innych kuracjuszy :)


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#369 pupil

pupil

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 15:31

Witam.
Mam turnus w Fali od 23.08.czy jedzie ktoś z okolic Chrzanowa,proszę o kontakt dawkna@wp.pl

pozdrawiam wszystkich :)


Użytkownik pupil edytował ten post 02 lipiec 2014 - 15:32

  • 0

#370 Yolanda25

Yolanda25

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 18:40

Żelazka na miejscu , deski do prasowania na miejscu. Dziś rano kierowniczka ośrodka wjezdzając na teren ośrodka około 8:00 znalazła kuracjusza leżącego przy samochodzie na parkingu, miał przy sobie jeszcze browarka. Wyleciał natychmiastowo :D Woda w morzu ciepła . Tyle na razie ...aha szamka the beściarska. W każdym ppokoju zamontowany jest interkom umozliwiający komunikację z pozostałymi pokojami. Dodatkowy klucz do pokoju za kaucją zwrotną 50 złotych. Co do koleżanek to jest to mozliwe jak najbardziej, dzwońcie i załatwiajcie telefonicznie. Lasy pełne jagód, poziomki też są. W każdym pokoju tv pilot w recepcji za kaucją zwrotną. Każdy pokój a są 2 i 3 osobowe posiada łazienkę w kibelek, umywalkę i prysznic zbrojną. Czajniki,śztućce, szkło w kazdym pokoju, suszarki do prania na kazdym balkonie.Dobrze jest :D

A czy są dostępne pokoje jednoosobowe??


  • 0

#371 olenka989

olenka989

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 22:32

A czy są dostępne pokoje jednoosobowe??

Jolka pokoje 1-osobowe pewnie są ale za dopłatą.A Ty nie miałaś jechać z koleżanką?


  • 0

#372 Yolanda25

Yolanda25

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 03 lipiec 2014 - 08:05

Jolka pokoje 1-osobowe pewnie są ale za dopłatą.A Ty nie miałaś jechać z koleżanką?

Tak jadę z koleżanką. Pytam z ciekawości :)


Użytkownik Yolanda25 edytował ten post 03 lipiec 2014 - 08:30

  • 0

#373 tesia73

tesia73

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 05 lipiec 2014 - 20:31

Witam :)

Pokoje jednoosobowe są dla osób z zaświadczeniem lekarskim wskazującym zasadność przydzielenia takiego pokoju. 

W wielu ośrodkach można taki pokój otrzymać za dopłatą, w Stegnie niestety nie.

Do zobaczenia od 22 sierpnia w Stegnie ;) Pozdrawiam :)


  • 0

#374 xiho

xiho

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 00:34

Jolka pokoje 1-osobowe pewnie są ale za dopłatą.A Ty nie miałaś jechać z koleżanką?

Potwierdzam 1 osobowe pokoje są pokojami 2 osobowaymi z 2 łóżkami. Płacisz za 2 łóżka , mieszkasz w jedynkę :P

Aha... jeszcze jedna rzecz... około 22:30 pani z recepcji wraz z psiapsiółką przechadza się po całym obiekcie podsłuchując pod drzwiami :D Narqa ....


  • 0

#375 fila16

fila16

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 lipiec 2014 - 23:01

Witam.Ja mam skierowanie do Fali od 16.09. Jestem z lubelskiego. Czy ktoś ze skierowaniem w tym terminie trafił na to forum?

 

 


  • 0

#376 kana

kana

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 lipiec 2014 - 19:24

Wita. Od 10 października będę na turnusie w Fali Stegna. Będzie to mój pierwszy pobyt w sanatorium wiec jestem trochę zakręcona. Może ktoś będzie tam jechał z Lublina lub okolic. Proszę o aktualne informacje o tym ośrodku. Czy październik nad morzem naprawdę jest 


Witam.Jadę do Fali Stegna 10 pażdziernik.Może ktoś jedzie z okolic Piły lub Gorzowa?


Użytkownik kana edytował ten post 15 lipiec 2014 - 09:53

  • 0

#377 jolcia8a

jolcia8a

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 23:01

Jadę do Fali 30.07 czy ktoś jedzie z Małopolski


  • 0

#378 Yolanda25

Yolanda25

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 11:27

Ma ktoś namiary na kierownika sanatorium Fala? 


  • 0

#379 Bonia172

Bonia172

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 09:49

Witam.

Jadę do Fali na turnus od 23 sierpnia 2014. Czy jedzie może ktoś z okolic Kielc?


  • 0

#380 longin68

longin68

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 17:06

Witam!

23.08.2014 jadę do Stegny samochodem z Torunia. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na PW.

 

Usunięto numer telefonu.

Nie podajemy numeru telefonu - pkt. 11, 15 Regulaminu

Moderator


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych