Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

SYLWESTER 2006


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 rafeeloo

rafeeloo

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 listopad 2006 - 22:22

DOLORESKO. Dziękuje za zaproszenie. Chciałbym coś więcej wiedzieć o zakwaterowaniu co należy ze sobą zabrać? # rafeeloo
  • 0

#2 Pyrlandczyk

Pyrlandczyk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 06 styczeń 2007 - 22:15

Hej Kochane Ludziska! Tylu Pyrlandczyków jest w Szkocji że jak się skrzykną to pogodę przysłac umią. I dlatego leje u nas na potęgę, tylko patrzeć jak jakies Loch Ness (Licheń Ness) powstanie z jakąś Nessie. Ale do rzeczy. Pooglądałem sobie sylwestrowe fotki i żal mi ścisnął ..........., no wiadomo co. Niestety dojechać nie mogłem (choć Baba proponowała a jakże) ale 2 stycznia musiałem meldować się w Gdańsku. Tak więc dla całej Iponkowej BANDY z lekka spóźnione ale najszczersze życzenia NOWOROCZNE w połączeniu z soczystymi całuskami (dla płci przepięknej oczywiście - ta uwaga to dlatego że Marder sie chciał no tego ..........no???). A która chce buziaka osobiście odebrać, a który chce Poznańskiej Gorzkiej Żołądkowej sie nachłeptać to zapraszam (zapraszamy oczywiście-sam tego nie szykuję) nad pyrlandzkie jezioro zwane Kiekrz w dniach 16-18 lutego na WALENTYKI PYRLANDIA SZOŁ. Szczegóły wkrótce na forumie. Z pyrlandzkim pozdrowieniem: KU CHWALE PYRY - Cześć.
  • 0
Pyrlandczyk


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych