Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Marzenia sie spełniają ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 24 wrzesień 2007 - 20:10

Mowie Wam warto marzyc ... kto wytrwale marzy o tym co chce miec i szuka sposobu aby to miec ... to na pewno to osiagnie :)
Ja marzyłam 2 lata , szukałam... az znalazlam ludzi dobrej woli :D
Moje marzenie sie spełniło i mam kolano C-leg :) :D :) :D :) :D :) :D
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#2 Malgorzata57

Malgorzata57

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 luty 2008 - 08:53

:-) Gratulacje, moje sie nie spełniają choć wytrwale marzę
  • 0
Trzeba chcieć istnieć dla drugiego człowieka, aby móc istnieć dla samego siebie.

#3 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 06 luty 2008 - 12:35

Droga jest dłuuuuga.....Ja muszę sobie wymyślić nowe marzenia :P bo ostatnio jakoś moje założenia się sprawdzają.......Osiągnąłem SZCZĘŚCIE.......ale włożyłem w to bardzo dużo pracy i nie raz, nie dwa się 'przejechałem i upadłem', jednak dzięki temu mam twardszy tyłek :P
Wszystko do czegoś prowadzi
  • 0
Bartosz

#4 magdan10

magdan10

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 452 postów

Napisano 11 luty 2008 - 12:29

A ja znów jak o czymś marzę lub pragnę czegoś - to nie osiągam tego.
Widać za bardzo mi zależy na pewnych sprawach, tych bardziej osobistych.
Nie wieje ode mnie pesymizmem, na ogół pozytywnie jestem nastawiona na świat, ale bywają chwilę że zastanawiam się dlaczego dostaję od życia co jakiś czas kopniaka.
  • 0
Jeżeli nie możesz mieć tego, co najlepsze, zrób użytek z tego co masz

#5 neo294

neo294

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 marzec 2008 - 12:40

Generalnie chyba jak każdy z na :)
  • 0

#6 Ewa 11

Ewa 11

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 12 marzec 2008 - 17:01

A ja już przestałam marzyć.Żadne moje marzenie się nie spełniło,więc po co się łudzić. Nauczyłam się po prostu przyjmować to,co niesie życie. Chociaż czasami jeszcze się buntuję.
Zaś złota rybka spełniająca marzenia była i pozostaje nadal tylko w bajce.
  • 0

#7 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 13 marzec 2008 - 08:54

A ja znów jak o czymś marzę lub pragnę czegoś - to nie osiągam tego.
Widać za bardzo mi zależy na pewnych sprawach, tych bardziej osobistych.
Nie wieje ode mnie pesymizmem, na ogół pozytywnie jestem nastawiona na świat, ale bywają chwilę że zastanawiam się dlaczego dostaję od życia co jakiś czas kopniaka.

Miałem podobnie, czekałem wiele lat i się udało :D
Jak pisał Zaraźliwy optymizm wytrwałość jest rozwiązaniem, a też mogłem brać 'co leci'..nie chciałem tak jednak.....
Kopniaki od życia to NORMA..trzeba mieć twardy tyłek i później już tak nie bolą ;)
  • 0
Bartosz

#8 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 luty 2010 - 21:50

zgodzę się z Martą S.
;p
  • 0

#9 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 07 marzec 2009 - 17:07

:)Potwierdzam,warto marzyć o ile te marzenia są realne,sa do spełnienia.Wchodząc poniekąd tu-marzyłam spotkać Człowieka,takiego "do pogadania"-o wszystkim i o niczym,który wesprze słowem a gdy potrzeba da kopa gdzie trzeba;).Znalazłam i za Chiny Ludowe nie chce Go zgubić.

Warto marzyć.
  • 0

#10 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 07 marzec 2009 - 18:23

Ewuś,to nie tak.Życie bez marzeń byłoby ubogie.Pewnie,że nie każde marzenia się spełniają.Ale nigdy nie wiadomo kiedy mogą się ziścić. Ja po wypadku zostałam sama,zagubiona,przerażona swoim stanem i tym,iż zwiał ode mnie ktoś o kim myślałam,że jest na dobre i złe.Okazało się,że był tylko na dobre.Marzyłam wówczas,iż do mnie też uśmiechnie się szczęście i kiedyś może pojawi się ktoś w moim życiu.Marzyłam i traciłam wiarę w te marzenia.Oj,długo musiałam czekać,bo ponad 10 lat.Ale teraz nie jestem sama,jest ktoś,kto sprawdził się najpierw na złe ... Tak więc nie trać wiary w marzenia,a złotych rybek jest wokół nas wiele.One istnieją realnie,nie tylko w bajkach.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#11 makowa pannienka

makowa pannienka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 10 kwiecień 2009 - 22:17

Kochana Zlota RYBKO!!!
Proszę chce porady i pomocy
Moja droga zyciowa była trudna i miałam dużo zakretów po drodze i upadków. (to była samotna droga) Od kilku miesiecy jestem z kimś na odległość spotykamy się czesto. Ktoś jest przeciwny i ciosze mi kołki na głowie i nie tylko tak mnie chce wpłynąc zebym zerwała tą znajomość. On jest cieply przyjacielski rozumiemy się bez słow i możemy rozmawiac godzinami.jeszcze jedno pierwszy raz po modernizacji weszlam na forum to sukces bo juz zwatpilam zekiedykolwiek mi sie uda coś tu napisać
pozdrawiam Ciebie i iponkow
  • 0

#12 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 11 kwiecień 2009 - 09:09

Gratuluje wam zrealizowanych marzeń bo wiem ile trzeba włożyć wysiłku żeby się spełniły. Swoje marzenia utopiłem w studni zapomnienia bo nie umiem żyć złudzeniami! Dawno przestałem marzyć a szkoda, bo tylko marzenia pchają człowieka do przodu.
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#13 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 11 kwiecień 2009 - 15:18

Nadziejo,nie trać nadziei-mimo wszystko,trzeba wierzyć,ufać,ze "cuda sie zdarzają",każdy kłopot,każdy węzeł można rozwiązać,jeżeli samemu jest trudno,powierz swoje problemy Przyjacielowi-"co dwie głowy,to nie jedna".Czy widzisz,ile tu,w IPON-kach optymizmu-a uwierz mi,nie wszyscy mają łatwo.Pozdrawiam i radosnych swiąt!
  • 0

#14 Ocalony

Ocalony

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 11 kwiecień 2009 - 18:58

Być może makowa panienka to wlaśnie Ty Aguś :* ja tez jestem wdzieczny złotej rybce za to ..
Radzio :*
  • 0

#15 makowa pannienka

makowa pannienka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 11 kwiecień 2009 - 20:26

Ocalony naprawde chciala bym byc Twoja Agą. Chciałabym ocalic swoje serce a potem czyjes.
Pozdrawiam Cie ocalony i pozostałe iponki

Dodano ndz 12 kwi 21:37:26 2009 :
Złota Rybko prosze ??????????
  • 0

#16 mira zapamietaj

mira zapamietaj

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 14 październik 2009 - 20:13

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.
[Paolo Coelho]
  • 0
Ja tylko dlatego nie pójdę do nieba,bo mam lęk wysokości.

#17 konwalia 45

konwalia 45

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 02 listopad 2009 - 10:06

nadzieja i marzenia to sa rzeczy kturymi zyje bo jak dotej pory nic mi nie wychodzi bym dostała to oczym marze
  • 0

#18 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 28 grudzień 2009 - 17:30

Ja wole nie marzyć, bo wpadam przez to w depresje, ale że trochę mi to nie wychodzi to od rana do wieczora jestem ponury
  • 0

#19 Rozowy mis

Rozowy mis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 07:44

Duzo czadu i uroku niech spelnia sie marzenia krok po kroku w tym nadchodzacym Nowym Roku
  • 0

#20 dzwoneczek22

dzwoneczek22

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 11:44

Pomarzyć dobra rzecz, raz na jakiś czas można się urwać z choinki i chociaż w wyobraźni zrobić coś szalonego.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych