Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

czy ktoś z was leczy się u doktora Tomasza Karskiego lub Jacka Karskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 04 październik 2007 - 22:19

Witam wszystkich iponków!!!

Mam porażenie mózgowe po domu chodzę przy ścianach , a na dwór mam wózek inwalidzki.Akurat moje stadium choroby jest dość łagodne bo górne część i ciała są w porządku.
Niedawno rehabilitantka na turnusie rehab. stwierdziła że w moim przypadku można jeszcze poprawić jakośc chodzenia, może na kule mnie postawić.
Trafiłam do doktora Tomasza Karskiego, który potwierdził tą opinię . Skierował mnie na zabieg operacyjny do swojego syna Jacka. Jeszcze nie podjełam ostatecznej decyzji o operacji, jutro wieczorem jade po szczegółowe informacje.
Nigdzie nie mogłam znaleźć obiektywnych opinii o tych lekarzach, może ktoś z was leczy się u nich?W specjalizacji maja tez inne wady wrodzone narzadu ruchu, skoliozę a nie tylko porażenie.
Znalazłam ich str.internetowe ale tam wqiadomo że są ylko plusy bo to są ich strony. Opinie więc nie są obiektywne.
Proszę o wszelkie informacje na gg-4762113 albo na ipon.
Dziękuję:)
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#2 marcin_33zamosc

marcin_33zamosc

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 grudzień 2011 - 23:17

Witam wszystkich iponków!!!

Mam porażenie mózgowe po domu chodzę przy ścianach , a na dwór mam wózek inwalidzki.Akurat moje stadium choroby jest dość łagodne bo górne część i ciała są w porządku.
Niedawno rehabilitantka na turnusie rehab. stwierdziła że w moim przypadku można jeszcze poprawić jakośc chodzenia, może na kule mnie postawić.
Trafiłam do doktora Tomasza Karskiego, który potwierdził tą opinię . Skierował mnie na zabieg operacyjny do swojego syna Jacka. Jeszcze nie podjełam ostatecznej decyzji o operacji, jutro wieczorem jade po szczegółowe informacje.
Nigdzie nie mogłam znaleźć obiektywnych opinii o tych lekarzach, może ktoś z was leczy się u nich?W specjalizacji maja tez inne wady wrodzone narzadu ruchu, skoliozę a nie tylko porażenie.
Znalazłam ich str.internetowe ale tam wqiadomo że są ylko plusy bo to są ich strony. Opinie więc nie są obiektywne.
Proszę o wszelkie informacje na gg-4762113 albo na ipon.
Dziękuję:)

 
Witam.mam na imie marcin,LECZYŁEM SIE U doktora tomasza karskiego w lublinie ,robił mi operacje na ściegnach(był przykurcz)chodze samodzielnie,mam niepełnospawnosc niewidoczną,to był i jest dobry lekarz.od 4 roku życia jeżdzilem do lublina do kontroli do szpitala na ulicy staszica w lublinie,jestem zadowolony z leczenia u doktora karskiego.nic nie trzeba poprawiac.
  • 0

#3 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 09 lipiec 2012 - 13:19

Jestem 5 lat po tej operacji i jest super. Wózka już nie używam w ogóle. oczywiście trzeba dbać o rehabilitację i stosować się do zaleceń ale jestem już na kulach w stu procentach
Nawet autobusami jeżdżę . Ostatnio uczę się też jeździć rowerem 3 kołowym
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych