Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Poddąbie - ośrodek "Słowiniec" lub "Korsarz"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 dorkas

dorkas

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 13:20

Bardzo proszę jeśli ktoś z Was tam był o opinie:
- jakie warunki w pokojach
- czy da się tam wypocząć-
- jakie wyżywienie itd.

Bardzo dziękuję!:):;)
  • 0

#2 ewaaaa

ewaaaa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 08 sierpień 2008 - 13:46

po pierwsze plaza w Poddabiu absolutnie nie jest dostosowana dla osob na wozkach - wysokie wybrzeze klifowe.
Slowiniec - pokoje hotelowe na pietrze bez windy po stromych schodach, pomieszczenia nadzwyczaj ciasne, ledwie mieszcza sie dwa lozka obok siebie. domki rozsypujace sie, z grzybem, pachnace nieprzyjemnie wilgocia, wspolna lazianka dla roznych kuracjuszy. Jest tylko jeden fajniutki domek (nowy) numer 38 i 39, dwa osobne wejscia, osobne lazienki, + podjazd.
wyzywienie fatalne!!! na pierwszy obiad byly zoladki, ktorych zapach rozchodzil sie po calym osrodku :// fuu! stol szwecki - jak ktos spoznil sie 5 min na posilek juz brakowalo jedzenia poza tym wybor pomiedzy salcesonem a pasztetowa jest raczej sredni :/
obsluga osrodka opryskliwa, wrecz chamska, wyjatkiem p. pielegniarka, ktora zawsze sluzyla pomoca :)
rehablitacja i zabiegi obywaly sie w blaszaku , takim jakie widuje sie na budowach, okropne wrazenie.
jedynym godnym polecenia jest p. Fizjoterapeuta Adam, jeszcze na zadnym turnusie nie spotkalam tak dobrego specjalisty !!!
ale wrazenie po calym Slowincu bardzo zle.
  • 0

#3 ewaaaa

ewaaaa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 08 sierpień 2008 - 14:00

w Korsarzu nie goscilam na turnusie, ale bacznie sie przyjrzalam i wypytalam kuracjuszy. Osrodek polozony jest w lesie, nie ma chodnikow ani wybetonowanych sciezek, wiec dla osob na wozkach nie bedzie lekko. za to wszedzie sa podjazdy. duze domki, z kilkoma pokojami dla roznych gosci Osrodka, wada jest tutaj wspolna lazienka, za to podobno doskonale dostosowa dla osob na wozkach. wyzywienie wspaniale - sama widzialam - kilka rodzajow sera, wybor roznych wedlin dobrej jakosc i bufet salatkowy do kazdego posilku :) bardzo mila pani wlascicielka osroda i uczciwie przyznala, ze do plazy w Poddabiu niepredko powstanie jakies rozsadne zejsce na plaze.
jest chodzi o rehabilitacje w Korsarzu, to lepiej sie na nia nie nastawiac ;) wszyscy zapytani przeze kuracjusze krecili glowami.
  • 0

#4 ewaaaa

ewaaaa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 08 sierpień 2008 - 14:07

a samo Poddabie jest sliczna, mala miejscowoscia, szczegolnie urokliwa przed i po sezonie, kiedy nie ma wielu turystow. duzo lasow, czyste powietrze, bezposredni dojazd busem (nie niskopodlogowym, niestety) do ustki i Slupska jak ktos nagle zateskni za miastem ;)
pozdrawiam i milych wakacji !
  • 0

#5 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 08 sierpień 2008 - 21:30

Ja zachęcam was na turnus do ORW POMORZE w Ustce oraz sanatorium PANORAMA MORSKA w JAROSŁAWCU
  • 0

#6 profi

profi

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 sierpień 2009 - 19:44

To już przeminęło z wiatrem....

Jestem po powrocie ze "Słowińca". Na terenie został wybudowany piękny nowy hotel, na którego parterze znajduje się cała baza rehabilitacyjna, osobne gabinety do różnych zabiegów i basen rehabilitacyjny. Do głównego wejścia jest podjazd z poręczą a w samym hotelu na pierwszym i na drugim piętrze znajduą się pokoje mieszkalne. Jest zainstalowana winda, a korytarze są bardzo szerokie. Osobiście na obsługę nie narzekałam, bo była bardzo miła, młoda i sympatyczna (fizjoterapeuci, kelnerzy, recepcjoniści, masażyści) - a to bardzo ważny plus, gdyż to właśnie z nimi najczęściej się człowiek widuje i przebywa. Wszystko mile i sympatycznie ;)
Lecz niestety co racja to racja, wybrzeże klifowe strasznie nie sprzyja osobom niepełnosprawnym, gdyż jest dużo schodów do zejścia na samą plażę. Słyszałam jednak, że są plany odnośnie wybudowania porządnego zjazdu na plażę.

Pozdrawiam wszystkich.
  • 0

#7 sanderka

sanderka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 wrzesień 2009 - 12:41

Witam! jestem po turnusie w "Słowińcu"-koszmar!!!!Osrodek rzeczywiście ma wpis,że przyjmuje osoby poruszające się na wózkach,ale domki nie sa przystosowane do osób na wózkach ,nie można swobodnie wozkiem wjechać ani do łazienki ani do pokoju,po za tym uciążliwe jest korzystanie ze wspólokatorami ze wspólnej łazienki,wilgoć w domkach tez jest zmorą.Oprócz tego z basenu nie mogą korzystać osoby na wózkach bo ani szatnia ani sam basen nie sa przystosowane do niepełnosprawnych,nie ma odpowiedniego zejscia do basenu.Nie wiem też jak osrodek mógł uzyskać wpis na wózki, skoro nie ma zjazdu na plażę, schody do wyboru 73,85 lub 112 stromych w dół, bo jest to wybrzeże klifowe,obsługa bardzo apatyczna i wręcz wredna poczynając od biura.Jedynym plusem jast przepiękna okolica mnóstwo lasów i te unikatowe wybrzeża klifowe-bajka,no niestety osoby na wózkach mogą oglądać je tylko z góry.Nie polecam tego osrodka.
  • 0

#8 matt2000

matt2000

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 wrzesień 2009 - 13:53

Witam, też jestem po turnusie w Słowińcu i całkowicie zgadzam się z Sanderką. Hotel może i nowy, ale domki, w których my mieszkaliśmy na pewno pamiętają lata 70-te. Mojemu dziecku podczas deszczu dosłownie lało się na plecy i głowę kiedy spał. Obsługa rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia. Począwszy od lekarza, rehabilitantów, a na stołówce skończywszy. Wszyscy robili nam wielką łaskę, że z nami rozmawiali. Wyjątkiem była Pani o rudych włosach na stołówce, zawsze uśmiechnięta i sympatyczna. Piękne wybrzeże klifowe było zmorą dla osób niesprawnych ruchowo, brak zjazdów dla wózków, a zamiast tego duża liczba schodów, uniemożliwiał korzystanie z plaży.
NIE POLECAM SŁOWIŃCA !!!
  • 0

#9 jancio34

jancio34

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 maj 2011 - 07:24

Witam! jestem po turnusie w "Słowińcu"-koszmar!!!!Osrodek rzeczywiście ma wpis,że przyjmuje osoby poruszające się na wózkach,ale domki nie sa przystosowane do osób na wózkach ,nie można swobodnie wozkiem wjechać ani do łazienki ani do pokoju,po za tym uciążliwe jest korzystanie ze wspólokatorami ze wspólnej łazienki,wilgoć w domkach tez jest zmorą.Oprócz tego z basenu nie mogą korzystać osoby na wózkach bo ani szatnia ani sam basen nie sa przystosowane do niepełnosprawnych,nie ma odpowiedniego zejscia do basenu.Nie wiem też jak osrodek mógł uzyskać wpis na wózki, skoro nie ma zjazdu na plażę, schody do wyboru 73,85 lub 112 stromych w dół, bo jest to wybrzeże klifowe,obsługa bardzo apatyczna i wręcz wredna poczynając od biura.Jedynym plusem jast przepiękna okolica mnóstwo lasów i te unikatowe wybrzeża klifowe-bajka,no niestety osoby na wózkach mogą oglądać je tylko z góry.Nie polecam tego osrodka.


Co prawda to prawda. Ale samo Poddąbie i okolice naprawdę warte zobaczenia. To zupełnie co innego niż typowe kurorty nadmorskie.
  • 0

#10 kris.

kris.

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 30 maj 2011 - 10:21

Witam! Ja w Poddąbiu byłem dwa lata temu prywatnie i mieszkałem w nowo wybudowanym ośrodku. Muszę powiedzieć, że warunki były super. Podjazdy z poręczami, duże przystosowane łazienki w pokojach, szerokie korytarze. A największym plusem jak dla mnie to piękna miejscowość położona w środku lasu. Natomiast największym minusem niestety brak dostępu na plaże dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Aczkolwiek jeśli ktoś chciałby wybrać się własnym środkiem transportu, myślę że nie byłby to aż tak duży kłopot, gdyż można podjechać do Ustki na plaże ( ok 15km) gdzie są podjazdy dla wózków i toalety przy plaży. Byłem bardzo zachwycony miejscowością Poddąbie i chyba dla niej warto tam się wybrać:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych