Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

osobisty asytetent :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 08 sierpień 2006 - 19:05

Popieram panta rei i wszyskich z wielkopolski jutro w nocy wyruszam do mojej kochanej pyrlandi szkoda że spotkanko jest zaplanowane na 12 bo mam wtedy wesele kuzynki gdyby było dzien puźniej było by ok
  • 0
karol

#2 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 07 sierpień 2006 - 20:58

Pan Jan Kowalski nie jest ograniczony umysłowo jak sugeruje Kar27.
To zdaje się jest zwykła prowokacja taka jaka jest np. na Onecie wiecznie za sprawą jasia śmietany;D
Nawet podejrzewam czyja to sprawka, ave:D

Chyba Ci się coś z Burdelem pomyliło



No tak jest bodajże w Holandii. Nikomu się z burdlem nie pomyliło, tam panienki przeszkolone na pielęgniarki, opiekunki chorych, idą z takimi chorymi panami do łożka.
Wiadać, że w Polsce też by się niektórym przydało:D:D:D

Ale po ch ... a !!!! się rozwodzicie nad tym ??Nie lepij pogadać, o tym ha będę królikiem doświadczalnym i spróbuję ?? :))
Pozatym głodnemu to i Holandia na myśli :P :))
Pozdrawiam
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#3 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 08 sierpień 2006 - 16:14

kiedy asystenci zaczną działać w wielkopolsce na takiej samej zasadzie jak w Warszawie? Czy coś na ten temat wiadomo?
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#4 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 08 sierpień 2006 - 16:39

No właśnie?? co z WLKP??:/
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#5 Majka_Cz

Majka_Cz

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 08 sierpień 2006 - 17:05

Dołaczam się do pytania powyższego dziewczyn
  • 0
Majka_Cz

#6 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 07 sierpień 2006 - 20:18

To u nas z asystentami będzie tak jak w Holandi?
Chyba tak bo to wszystko jeden PGR.
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#7 LUBAWA

LUBAWA

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 07 sierpień 2006 - 19:51

Widać Janie Kowalski że jesteś troche ograniczony w myśleniu asystent jest potrzebny osobie takiej ktura ma problemy w poruszaniu miedzy

która? hehe
  • 0

#8 ewaaaa

ewaaaa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 08 sierpień 2006 - 14:41

nie jest tak źle ;) niestety, na wieś nie dotrze jeszcze, ale z opiekunka socjalna przynajmniej w projekcie, nie ma miec asystent nic wspolnego. np. chcesz isc na zakupy i nie masz z kim. zamawiasz asystetna i klopot z glowy, bo pojdzie razem z Toba. albo chcesz wieczorkiem wyjsc do pubu poznac kogos, a nie ma kto pomoc ci tam dotrzec wtedy rowniez na osobistego mozesz liczyc :) dokadkolwiek chcesz dotrzec i potrzebujesz pomocy. albo w domu zwyczajnie potrzebujesz, zeby ktos z Toba zostal, spedzil czas razem.
mi sie wydaje, ze pomysl jest ok., nareszcie nie trzeba nikogo sie prosic ani narzuc sie, tylko pomoc jest jakby ustawowa :) w centrum dowodzenia staramy sie bardzo, by byli to fajni ludzi, z ktorymi przebywanie to przyjemnosc. na razie wystarczy zamawiac z dnia na dzien, a nawet tego samego dnia (choc nie obiecuje tego)
dalej czekam na pytania :) idea jest naprawde w porzadku i wiem, co mowie ;)
  • 0

#9 ewaaaa

ewaaaa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 04 sierpień 2006 - 10:54

hej ! witam wszystkich :) jestem ewka. spiesze z dobrym newsem. od poniedzialku rusza program osobisty asystent. kazdy z orzeczeniem o niepelnosprawnosci zamieszkaly na terenie wawy moze zadryndac i zamowic osobe do pomocy. koszt tego w sumie niewielki, bo 4 zl za 3,5 godziny przebywania razem i za kazda nastepna po zlociszu. nie ma spraw idealnych, ale mysle, ze jak na poczatek stawka jest mala, a poznie moze w ogole zniknie. osobisty pomaga w zakupach razem, dojazdach (nietylko na terenie miasta), poruszaniu sie, lub spedza czas z nami w domku. mozemy isc z osobistym do kina, teatru, pubu. osobisci dzialaja w godzinach 8 - 22. fajnie jak na start :) tak w szybkim skrocie to wyglada. pytajcie, a ja z radoscia odpowiem na wszelkie pytanka. albo dzwoncie pod nr: 022 887 33 20 tam wszelkie info uzyskacie. mam nadzieje, ze to dobra wiadomosc, bo ja sie bardzo ucieszylam. i podajcie ja dalej, prosie ;)

pozdowiona :)
  • 0

#10 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 08 sierpień 2006 - 09:38

Janie Kowalski jak ty mieszkasz na wsi to jaki asystent nie dotrze do ciebie.
W dużym mieście to tak a na wsi to prowincja kto pojedzie kilkanascie kilometrów bo Pan Jan w potrzebie masz pecha. Zresztą tam jest napisane na terenie wa-wy a nie wsi.

Dodano wto 08 sie 2006 10:40:07 CEST :
Na wsi jedynie możesz zamówić flaszke u listonosza na otarcie łez. No i teraz będziesz mógł pooglądać sobie bilbordy działaczy Samoobrony będą na polach. Miłego dnia.
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#11 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 06 sierpień 2006 - 00:15

Posłuchajcie Jej Dobrze prawi :)) :evil:
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#12 Jan Kowalski

Jan Kowalski

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 07 sierpień 2006 - 22:57

i dalej nic niepojmuje
  • 0

#13 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 07 sierpień 2006 - 22:58

:D:D:o:D:D:D:):):D:lol::lol::P:P:lol::lol::rolleyes:
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#14 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 07 sierpień 2006 - 22:33

Pozatym głodnemu to i Holandia na myśli

tak, piękna puenta:D
Dla niektórych zgromadzonych....

A Janie Kowalski jak pan taki ograniczony, to asystent to nowa nazwa starego fachu- opiekuna.
Tak jak księgowy - Manager:D

Piękna prowokacja
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#15 Jan Kowalski

Jan Kowalski

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 07 sierpień 2006 - 21:39

To w końcu da mi ktoś sensowną odpowiedz poco ten asystent a lepiej asystentka, bo ja człowiek ograniczony i na wsi chowany ni za cholerne nie pojmuje tego. Proszę o konkretne odpowiedzi a nie brednie w stylu pomoc w dotarciu do pracy czy na uczelnie, bo jeżeli chodzi żeby następna grupa mogła pasożytować na moim kalekim ciele ( a i umyśle bym zapomniał) to ja to rozumnie, ale czy oto twórcom projektu chodziło.
Ps. A czy ten asystent będzie pracował za najniższą krajową, bo jak tak to niech się za 650zł. męczy
  • 0

#16 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 07 sierpień 2006 - 18:31

A młodą ładną do ł... można zamówić za taką kase

Chyba Ci się coś z Burdelem pomyliło
  • 0

#17 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 07 sierpień 2006 - 18:22

Widać Janie Kowalski że jesteś troche ograniczony w myśleniu asystent jest potrzebny osobie takiej która ma problemy w poruszaniu miedzy innymi w robieniu zakupów dotarciu do pracy czy na uczelnie


  • 0
karol

#18 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 07 sierpień 2006 - 19:28

Pan Jan Kowalski nie jest ograniczony umysłowo jak sugeruje Kar27.
To zdaje się jest zwykła prowokacja taka jaka jest np. na Onecie wiecznie za sprawą jasia śmietany;D
Nawet podejrzewam czyja to sprawka, ave:D

Chyba Ci się coś z Burdelem pomyliło



No tak jest bodajże w Holandii. Nikomu się z burdlem nie pomyliło, tam panienki przeszkolone na pielęgniarki, opiekunki chorych, idą z takimi chorymi panami do łożka.
Wiadać, że w Polsce też by się niektórym przydało:D:D:D
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#19 Jan Kowalski

Jan Kowalski

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 07 sierpień 2006 - 17:18

A młodą ładną do ł... można zamówić za taką kase
  • 0

#20 Jan Kowalski

Jan Kowalski

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 11 sierpień 2006 - 22:51

Droga ewaaaa to był by dobry pomysł gdyby nasze państwo zapewniało godziwy standard dla wszystkich niepełnosprawnych bez względu na to czy mieszkają w mieście czy na wsi., Bo tak to mamy do czynienia z fanaberią, wygląda na to, że jednemu chcecie dać kawior z szampanem a drugiemu suchy chleb. I proszę szczerze ilu z nas załapie się na kawior a ilu na suchy chleb
PS i ciągle czekam na odpowiedz w sprawie zarobków tych pożal się boże asystentów, bo jeżeli będą zarabiali w granicach rety socjalnej to ja mogę się na nich z wielkim trudem zgodzić.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych