Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jestem załamany...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 tadeuszx

tadeuszx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 19:12

Głównie psychicznie, ale fizycznie również z tego powodu czuję się chory, słaby.
Rrrrrrr r r r r ybbbbko! Pomóż... wiesz o co chodzi :(
  • 0

#2 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 19:27

Tadeuszux! Słaby nie jesteś, Ty tak jak my wszyscy masz tę wewnętrzną IPONowską siłę!!
Powtórzę się... co nas nie zabije to nas wzmocni!
Trzymaj się, złe dni mijają!
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#3 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 21:03

Będzie dobrze Tadeuszu.
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#4 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 21:11

Tadziu, trzymam kciuki, by było jak njalepiej :)
I pozdrawiam, bo masz na imię tak samo, jak mój ukochany Dziadek.
  • 0
Hakuna Matata

#5 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 lipiec 2006 - 04:31

Jasne jest to że wszyscy trzymamy za ciebie kciuki :) nie poddawaj się :)
  • 0

#6 anina

anina

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 21 lipiec 2006 - 08:27

Głowa do góry! Po burzy zawsze świeci słońce.
  • 0
Anina.

#7 Madzia

Madzia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 345 postów

Napisano 21 lipiec 2006 - 11:11

Będzie dobrze!
  • 0

#8 tadeuszx

tadeuszx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 21 lipiec 2006 - 13:58

Oj Rrybko... niewłaściwa diagnoza :( Ponieważ wlaśnie na IPONIE zostałem trafiony. Tu właśnie wykazano moją słabość, chorobę? Wskutek czego wpadłem w ten dziwny, depresyjny, śmieszny w moim wieku i sytuacji, stan. Powiem więcej, gdybym nie wszedł do IPON-u, to dzisiaj byłbym takim jak wcześniej, wesołym, nonszalanckim i zarozumiałym facetem. Ha! A wiecie jak mi z tym było dobrze? Ech, ale już nie jest. :(
Za słowa otuchy dziękuję Małej, Kornelii i Tymkowi za trzymanie kciuków (fajne, od dawna nikt za mnie nie musiał trzymać kciuków), Aninie i Madzi dziękuję za słowa optymizmu i wiary, że będzie dobrze. Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich.
  • 0

#9 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 21 lipiec 2006 - 16:11

Tadeuszu, widocznie trafiłeś na kogoś, kto miał rownie ciężkie dni, jak każdy z nas czasem...
Zarozumiałość zarozumiałości nierówna według mnie. Czasem jest to po prostu pewność siebie. Taka zdrowa. Ja się jej ciągle uczę. I staram się odganiać od siebie ludzi, którzy próbują mnie sprowadzić do parteru. Dośc już tego. Zbyt długo byłam życiowym, nieasertywnym cieciem.
Egoizm czasem też jest potrzebny.
A moje wybory są coraz lepsze :)
  • 0
Hakuna Matata

#10 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 21 lipiec 2006 - 20:55

Tadeuszu każdy z nas jest jedynym w swoim rodzaju. Na IPONie są tacy sami ludzie jak gdzie indziej – nie ma ludzi bez wad. Większość z nas to wspaniali, delikatni, wyrozumiali LUDZIE. Ale oczywiście i tym wspaniałym zdarzają się zachowania niewłaściwe – przyczyny tych zachowań są bardzo różne. Konflikty przeżywamy boleśnie, może boleśniej niż ludzie całkiem zdrowi a najbardziej dotyka nas, jeśli doznajemy zranień wśród osób podobnie jak my, dotkliwie doświadczanych przez los. Ktoś nas zranił, błędnie ocenił, nie zrozumiał naszych intencji, sprowadził nas do parteru, w brzydki sposób pokazał naszą marność – to bardzo boli, ale życie toczy się dalej. Nie od razu o doznawanych przykrościach się zapomina, może nawet nigdy o nich nie da się zapomnieć, ale można postarać się nie przywiązywac do nich zbyt dużego znaczenia. Niektórych konfliktów nie da się wyjaśnić i zrozumieć – (może i dobrze) bo każdy z nas jest indywidualnością i każdy kieruje się innymi racjami. Kiedyś pisałam, że warto nauczyć się przebaczać sobie samym błędy, dzisiaj dodam, że warto też nauczyć się przebaczać innym i starać się zapomnieć.

Czas leczy rany…

Człowiek wesoły takim pozostanie (ja w to wierzę) – a złe dni mijają. Popatrz ilu dobrze życzących Ci ludzi zyskałeś – czyż to nie piękne?:D
PS.
"Oj Rrybko... niewłaściwa diagnoza " - tak napisałeś Tadeuszu. Wyjaśniam więc, diagnozy nie wystawiam nie mam do tego ani prawa, ani kwalifikacji. Cóż jestem małą, marną rrybką, która tylko próbuje czarować co by ludzikom było raźniej znosić cięzkie chwile.
Trzymaj się Tadeuszux:)
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#11 babcia danusia

babcia danusia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 21 lipiec 2006 - 21:01

Spoko luzik , nie rób smutnej miny . .... Wejdź na stronkę o dowcipach i będzie z chumorkiem :) Bądź niepoprawnym optymistą !!!!!!! ;) ;) ;)
:cool:
  • 0

#12 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 22 lipiec 2006 - 11:51

głowa do góry będzie ok
  • 0

#13 Wiktoriabis

Wiktoriabis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 22 lipiec 2006 - 14:20

Rybko kochana to co napisałaś jest takie prawdziwe. Dziekuje Ci za te slowa jak je się czyta świat staje się piękniejszy. Ja ównież doznałam w życiu wielu przykrości i załamań ,ale tu na iponie znalazłam ludzi którzy są gotowi zawsze pogadać służyc poradą .Proszę Tadeusz x nie miesz wszystkich taka sama miara bo to nie jest ok. Tak jak Rybka powiedziała na iponie są rozni ludzie. Trzeba tą wyciągnieta dlon pochwycic.
Trzymaj się cieplutko Tadeuszku x Rybciu kochana pozdrawiam Ciebie i Twoich bliskich.
  • 0
Nadzieja jest najceniejszą towarzyszką życia.

#14 tadeuszx

tadeuszx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 22 lipiec 2006 - 19:25

Uuuuu-u, ale dużo ludzi interesuje się co Tadziowi dolega. Zaryzykuję twierdzenie: Nie należy zadawać się z silnymi osobowościami. Oczywiście w moim przypadku. To jest główna nauczka, którą otrzymałem. Niestety, skrzywdziłem również drugą osobę, o tak samo silnym charakterze. Kryzysy różnego typu, są nieodłącznym elementem ludzkiej egzystencji. Z logicznego punktu widzenia, to, że one są, to dobrze. Bez nich byłoby nudno. Pozbieram się, obiecuję, więcej powiem, życzę aby wiadomo osoba zachowała o mnie wspomnienia dobrych chwil. Najdziwniejsze i najgłupsze w tym wszystkim jest to, że mimo pozorów, okazało się, że jeden incydent może zburzyć wszystko?! Wniosek ... wyciągniecie sami. Stąd, zapewne przesadzam z tymi rozpaczami. Trudno, Tadziu nie jest z kamienia. Fakt, że będę jeszcze twardszy i chyba niestety nie lepszy. Zadra w psychice (mówi się w sercu) pozostanie. Reasumując: Serdecznie dziękuję za wsparcie psychiczne i słowa otuchy Kornelii, rrybce, babci Danusi, Ozmo i Makowej Panience. Naprawdę szczerze i serdecznie Wam dziękuję. Przyznam, że mam wątpliwości, czy zasługuję na tyle ciepłych słów i serdeczności. Ponieważ oświadczam publicznie, wskutek pewnych nadinterpretacji, sam sprowokowałem wspomniany incydent, którego skutki okazały się aż tak brzemienne. Jesteście wspaniali! Proszę, może zakończmy już ten wątek, jeszcze trochę i odzyskam równowagę psychiczną i ... no coż, mogę na forum IPON-u sporo narozrabiać (w pozytywnym sensie). Bo powiem Wam w tajemnicy, łobuz trochę jestem ;)
  • 0

#15 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 24 lipiec 2006 - 12:58

cha cha cha Rozrabiaj, rozrabiaj :D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#16 Wiktoriabis

Wiktoriabis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 25 lipiec 2006 - 11:22

Tadeusz x to i dobrze i o to chodzi zebys z ego wyszedl a rozrabiac mozesz tak Rybko zlota i kochana Rybciu.
  • 0
Nadzieja jest najceniejszą towarzyszką życia.

#17 tadeuszx

tadeuszx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 25 lipiec 2006 - 20:26

O! Takie podejście, jakie reprezentujecie - Rrybka i Makowa Panienka, bardzo mi pasuje ;)
Ale, ale, mam tu pytanie dosyć krępujące... no, może zobaczcie sami i powiedzcie czyje to? I dla kogo jest tak unikalna przesyłka od bociana. Słuchaj rrybka, a Ty przypadkiem nie maczałeś w ty jakiejćś płetwy? ;)
Dołączona grafika
  • 0

#18 tadeuszx

tadeuszx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 27 lipiec 2006 - 13:32

Widzę, że tej nieco oryginalnej "przesyłki" nikt nie komentuje? Więc może coś w temacie "przyjaźń"? Podobno niemożliwa u "odwiecznych wrogów"?
Dołączona grafika
  • 0

#19 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 27 lipiec 2006 - 14:03

I cóż dziwnego, że nikt nie komentuje? To jest dział życzeń do naszej kochanej Rrybki... Żarty i takie ciekawostki umieszcza się w dziale "Na wesoło"
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#20 tadeuszx

tadeuszx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 27 lipiec 2006 - 17:16

Dzięki Ewito... ale mnie to nie przeszkaaaadza, nieee. No chyba, że Wam, funcyjnym, to se wywalajcie? :(
;) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych