Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

jak nie zwariować w świecie słodkości - czyli #loża szyderców#


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
81 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 lipiec 2006 - 08:16

Ty wredna małpo:D:D:D:evil

jak ja się po tym pozbieram?

ma ktoś namiar na Eichelbergera?
  • 0

#22 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 26 lipiec 2006 - 09:36

hueh hueh hueh
  • 0

#23 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 26 lipiec 2006 - 20:23

Jak to mówi moja Babcia: Wszyscyśmy po jednych piniondzach :lol:
  • 0
Hakuna Matata

#24 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 lipiec 2006 - 20:29

O Bolku fajny avart a o do tego z wąsami to wiem kto to :) A spoko nie wsypie Cię w tej delikatnej kwesti :P
  • 0

#25 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 26 lipiec 2006 - 20:30

I wszystkim nam w dzieciństwie matki wieszały na szyi kawałek kiełbasy, żeby chociaż psy, chciały się z nami bawić... :lol: :P:evil: :evil1: :icon_evil:
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#26 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 lipiec 2006 - 20:38

[quote name='marder]I wszystkim nam w dzieciństwie matki wieszały na szyi kawałek kiełbasy' date=' żeby chociaż psy, chciały się z nami bawić... :lol: :P:evil: :evil1: :icon_evil:[/quote']
taa...bujasz marder
w PRl-u kiełbasa ?!
  • 0

#27 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 26 lipiec 2006 - 20:50

Wlasnie Marder, ci kolesie z av.. to pierwsza liga kermita, gdyby nie oni to moznaby sie pozygac reszta, a tu kolesie zawsze mieli trafne wrzutki.

A teraz pokpie sobie z calego tego czasem wylewajacego sie miodu na iponie. Wszyscy sie kochaja, wspieraja, przepraszaja, itd. brrrr.......... okropienstwo. Nie ma jak wywalic z pelna odpowiedzialnoscia za swoje slowa co sie ma na watrobie. Oczywiscie jak to w zyciu bywa wszystko zgodne z dobrym wychowaniem i uprzejmoscia:)
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#28 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 26 lipiec 2006 - 20:54

Natalio, a jednak - to była zwyczajna, dostępna na kartki, zamiast wołowiny z kością :P :lol: :cool:
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#29 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 26 lipiec 2006 - 21:01

[quote name='marder]Natalio' date=' a jednak - to była zwyczajna, dostępna na kartki, zamiast wołowiny z kością :P :lol: :cool:[/quote']
Zwyczajna, ale za to gdzie dzis te smaki z tamtych lat:) wtedy ze 100kg miesa bylo 80kg wedlin, dzis ze 100kg jest 120kg wyrobu:)
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#30 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 lipiec 2006 - 21:09

Hehehe a skoro to loża szyderców nie nacieszycie sie ani podwawelska ani zwyczajna bo za pare postów wbije sie tu jakies vege i zasunie o cholerstocośtam..... trudne slowo :P
  • 0

#31 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 26 lipiec 2006 - 21:12

co sie czepiasz:)
Daje jej chwilunie i zmyknie z podwinieta kita,tak z sniej zaczna szydzic:)
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#32 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 lipiec 2006 - 21:40

Ależ skąd Pedro nawet bym się nie śmiał czepnąć Ciebie :cool:
  • 0

#33 loczek

loczek

    Podpowiadacz

  • Oczekujący
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Napisano 27 lipiec 2006 - 23:41

hmm... przeczytałam wszystko i... No comment :(
  • 0
Wczoraj jest historią Jutro jest zagadką. Dziś jest darem

#34 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 28 lipiec 2006 - 08:35

O jak milo, jakas pierwsza zbulwersowana :)
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#35 Bear

Bear

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 29 lipiec 2006 - 18:15

Fajny topic i w związku z tym zapytam:
Pedro, pamiętasz jak swego niemiłego czasu obsmarowałeś mnie psycholem, świrem itp. i chciałeś zamknąć w celi bez klucza?Nie znałeś mnie, nadal nie znasz, więc przemyśl faze nt. szykan i bycia szydercą, u mnie i tak jesteś człowieku spalony na zawsze i naprawde źle mi z tym.Aberade, święta racja.

Boluś, apropos avatara:
1.The question is, what is mana manam?
2.The question is, who cares?
:):):):):):):):):):):):):)
  • 0
"W rzeczywistości problem nie polega już na tym, by się dowiedzieć, czy Aniołowie istnieją, lecz raczej na tym, czy archanioł Gabriel jest lepszym trębaczem od Milesa Davisa"

Pierre Jovanovich

#36 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 29 lipiec 2006 - 18:36

[quote name='Bear]Pedro' date=' pamiętasz jak swego niemiłego czasu obsmarowałeś mnie psycholem, świrem itp. i chciałeś zamknąć w celi bez klucza?Nie znałeś mnie, nadal nie znasz, więc przemyśl faze nt. szykan i bycia szydercą, u mnie i tak jesteś człowieku spalony na zawsze i naprawde źle mi z tym.[/quote']
Oczywiście, że pamiętam i nadal tak twierdzę. Trzeba być niezłym "popaprańcem" aby wypisywać, grozić, itp. zresztą m.in. dla Ciebie ujawniłem swoje dane na gg i skypie, masz mój nr komórki, więc nadal zapraszam do konfrontacji.

Nie znałem, nie znam i mam nadzieję nie poznać. Znam Cię tylko z relacji osób wobec których byłeś "przemiły", dla mnie również jesteś spalony:) Tak więc drogi Misiu sympatią do siebie nie zapałamy. A poza wszystkim pozdrownienia dla dziewczyny.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#37 Bear

Bear

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 29 lipiec 2006 - 21:46

Nie znałem, nie znam i mam nadzieję nie poznać. Znam Cię tylko z relacji osób wobec których byłeś "przemiły", dla mnie również jesteś spalony:) Tak więc drogi Misiu sympatią do siebie nie zapałamy. A poza wszystkim pozdrownienia dla dziewczyny.

Dwie rzeczy:

1. Pytanie
Dlaczego to nie ja zostałem zbanowany za to "grożenie, wypisywanie i bycie przemiłym", tylko ta druga (oszczercza) strona??

Odpowiedź, bo oliwa jest sprawiedliwa i zawsze na wierzch wypływa.

2.Dziękuję za pozdrowienia dla mojej dziewczyny.

Pokój z Tobą człowieku:)
  • 0
"W rzeczywistości problem nie polega już na tym, by się dowiedzieć, czy Aniołowie istnieją, lecz raczej na tym, czy archanioł Gabriel jest lepszym trębaczem od Milesa Davisa"

Pierre Jovanovich

#38 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 29 lipiec 2006 - 22:07

[quote name='pedro]Nie znałem' date=' nie znam i mam nadzieję nie poznać. Znam Cię tylko z relacji osób wobec których byłeś "przemiły", dla mnie również jesteś spalony:)[/quote']
No właśnie... drogi pedro... Jak można kogoś nie znać i wyzywać go różnymi epitetami (których nie przytoczę, bo to bez sensu)?
Trzeba być niezwykle łatwowiernym, aby wierzyć we wszystko, co się słyszy (czyta), ale pedro, nie jesteś łatwowierny... Pedro, jesteś wygodny - bo uwierzyłeś w to, co Ci pasowało.
Jestem pewna, że "życzliwych", którzy "obdarzyli" Cię tymi "rewelacjami" również nie znałeś osobiście, a te rzekome dowody, to ja sama (po kursie administratora sieci wewnetrznej), potrafiłabym spreparować - nawet z numerem IP prawie każdego... Tylko nie mam zamiaru nikomu szkodzić, ani nikogo oczerniać - nie po to robiłam ten kurs. Hackerstwem nie będę się zajmować.

[quote=pedro]Tak więc drogi Misiu sympatią do siebie nie zapałamy. A poza wszystkim pozdrownienia dla dziewczyny.[/quote]
Bardzo dziękuję za pozdrowienia i powiem szczerze, że biorąc pod uwagę nasze długie rozmowy na gg i przez telefon, w których dałes się poznać z zupełnie innej strony... rozczarowałam się Twoją mocno subiektywną reakcją.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#39 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 30 lipiec 2006 - 08:49

Coz Misiu i Kiciu, wy wiecie najlepiej. Ja juz napisalem co mysle o czlowieku czy ludziach, ktorzy sa zdolni do takich zachowan. Wogole trzeba miec w glowie niezle namieszane aby tak robic. Coz Kiciu wlasnie biorac pod uwage osobisty kontakt z Toba, moglem sie w pewnych sprawach utwierdzic. Ale ta sprawa byla i jak dla Was tak i dla mnie kiedys, dzis to malo istotne. Wiec jak chcecie cos odkopywac to prywatnie, bo znowu temat zamkna:)
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#40 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 31 lipiec 2006 - 10:48

To miala byc loza szydercow a nie ring...
Z czego teraz poszydzimy? (mozemy ze mnie jesli brak tematow) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych