Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Dziadku.......


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 niunia125

niunia125

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 17 czerwiec 2006 - 09:44

To już peawie rok jak nie ma ciebie ze mną, a ja mam wrażenie jakby to bylo wczoraj. Każdego dnia prunuje sobie przypomiec co sie dzialo danego dnia wtedy kiedy btles z nami ......Myslw ze ty soobie ze wszystkiego zdawaleś sprawe tylko nic nie muwiles, bo wiedziałes jaka będzie nasza reakcja ... Ty zawsze mialeś na wszystko czas . zawsze kupowałes słodycze byles mom najlepszym przyjacielem prubowałes mnie zatrzymac w swiecie dziecka które nic nie wie o życiu . Nie zaznalo w nim żadnej krzywdy ale tak sie nie da .. Niezla filozwka ze mnie sie teraz zrobila wydoroslalan z tobą to wszystko bylo latwiejsze nawet nie masz pojecia jak mi ciebie brakuje....
twoja Buba
  • 0
tak mnir skrusz tak mnie złam tak mnie wypal Jezu byś został tylko ty

#2 mors

mors

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 17:36

Otrzyj łzy "niunia"-twój dziadek był , jest i będzie z Tobą na zawsze .Przeżywa twoje radości i smutki , cieszy się z każdego twojego zwycięstwa i czuwa nad Tobą.On jest z tobą każdego dnia-On jest w Twoim SERCU.
  • 0

#3 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 21 lipiec 2006 - 16:54

NIUNIA jak poczytałam twój post to mi się zrobiło smutno.NIUNIA teraz wiem że mój i twój dziadek patrzy z nieba i napewno nas widzi i czuwa nad nami.
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#4 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 26 lipiec 2006 - 18:20

Nie ma tak co było kiedyś
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#5 MartynaS

MartynaS

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 lipiec 2006 - 22:53

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(2 lipca 2006r.minął rok i 9 miesięcy od śmierci dziadka a ja czuje się tak jakby ktoś odrobał lewy przedsionek serca.Nie potrafię normalnie żyć, juz nigdy nie będę soba!!!!!!!!!!!!!!!! Tej wiezi nie da się opisać nikt nie może tego wiedzieć tylko ja i on!!!!!!!!!Nigdy nikogo tak nie pokocham!!!!!!!!!!!!!!!nic już nie ma takiego sensu,żyje bo żyje!!!!!!!! kwiatuszek

moje serce to jest muzyk,który sfrunął z orkiestry!!!!
  • 0
Marta Siejka


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych