Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Oferta nie do odrzucenia, chcesz być zdrowy więc napisz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 08 kwiecień 2003 - 21:28

Jeśli chcesz wiedzieć wszystko na temat swojego zdrowia, oraz jeśli masz problemy ze zdrowiem swoim i swoich bliskich to nie czekaj , postaram ci sie pomóc. Nic nie obiecuję, ale każdy z nas ma problem zdrowotny tylko nie wie co jest tym problemem i jak mu zaradzić. Nic w tym nie ma fałszu to szma prawda, sam przeżyłem i wiem co dalej mam robić by muc sobie pomóc i moim bliskim. jestem niepełnosprawny, od urodzenia. Choroba moja to genetycznie rodzona wada skóry zw. Epidermolisis Bullosa(Pęcherzyca). Już czuję poprawę, narazie duchową, ale fizyczną też juz odczówam, pomogło mi badanie które przeszdłem, a następnie to co mi zalecono bym stosował. Polecam każdemu.
Jesli chcecie poznać swoja chorobę lub jej dolegliwości to proszę o kontakt, pomogę, jak tylko bedę mógł, ale mówię odrazu nic na szybko, wszystko powoli, reszta przydzie sama i to po kilku miesiacac, sam odczujesz rużnicę, a po dwóch tygodniach polepszy ci się samopoczucie.
Zapraszam na badania. Kontakt ze mną pod mailem Przemek127@gazeta.pl, lub telefonicznie 0504-262-871. Czekam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych