Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

poszukuję google do audio wideo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 28 maj 2006 - 07:59

już to oprogramowanie miałem kiedyś, ale miałem nie tak dawno trochę przeboi z własnym komputerem i to gdzieś mi przepadło, dlatego zwracam się z gorącą prosbą o pomoc w poszukaniu mi tego programu, a może to tylo jakieś narzędzie do odbioru audio.

Poza tym mam kłopoty z wklejaniem screenów do forum, które już dlstalem taką propozycję od was, a oto on

http://imageshack.us/

Jest dość dobry, ale pasuje jedynie do Internetu Explorera, a nie do Mozilli Firefox, podczas ładowania zdjęcia coś mi wyskakuje jakiś komunikat, ale to wszystko jest w angielskiem, także nie umiem opisac tego komunikatu, ale wiem, że ta strona jest dobra ale do Internetu Explorera, a nie do Firefoxa, tu jest problem.
Wszelkie ustawienia z IE zostały już przestawione na Firefoxa, także powinno być ok, a, jednak tak nie jest
  • 0

#2 Bear

Bear

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 28 maj 2006 - 14:13

Ja osobiście nie mam pojęcia o co Ci chodzi z tym "google do audio wideo" . opisz sprawe bardziej czytelnie to zobazcymy co da sie zrobić:)
  • 0
"W rzeczywistości problem nie polega już na tym, by się dowiedzieć, czy Aniołowie istnieją, lecz raczej na tym, czy archanioł Gabriel jest lepszym trębaczem od Milesa Davisa"

Pierre Jovanovich


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych