Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ośrodek Mira-Mar w Pogorzelicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 migotka

migotka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 sierpień 2006 - 19:15

do ALL!wróciłam dopiero co z turnusu reh. w MIRA-MAR!Więc moje odczucia są takie : jedzenie bardzo dobre- podwieczorki, przystawki, nowoczesnie podane!mozna wybrac sobie dogodne godziny posiłków!rehabilitacja na wysokim poziomie!cała odnowa biologicza, masaze wodne i suche (tu ukłony dla P.Mirka :-)). SUPER!co do szefostwa też nie mam nic do zarzucenia: mili i pomocni - można sie z nimi dogadac!Pan Edziu z kawiarni robi bardzo dobre mixy trunkowe :-)). NAPRAWDE POLECAM!Pzdr!
  • 0

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 23 maj 2006 - 17:22

Witam serdecznie!
Czy był ktoś z Was w tym Ośrodku? Bardzo proszę o jakieś opinie.
Będę ogromnie wdzięczna ...
Pozdrawiam :-D
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 anianka

anianka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 lipiec 2006 - 11:55

nie polecam,fatalna obsluga z wyjatkiem pan sprzataczek i pana Edzia dozorcy,wlascicielka okropna baba,lasa na pieniadze,traktuje swoich gosci w zaleznosci od zawartosci "portfela"
  • 0

#4 migotka

migotka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 lipiec 2006 - 19:48

byłam w tym ośrodku i wcale nie odczułam że szefowa "traktuje gosci w zaleznosci od zawartosci portfela". Szefowa miła i serdeczna, recepcja też o.k!nie mam nic do zarzucenia obsłudze i szefostwu ośrodka!
  • 0

#5 fruit

fruit

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 13 lipiec 2006 - 07:33

Do Anianki i Migotki.

Słuchajcie, opiszcie jak jest w tym ośrodku z punktu widzenia podstawowych potrzeb ON.

Czy są bariery? Czy są podjazdy, poręcze, dobre łazienki, windy? Czy nie oszukują na jedzeniu? Czy jest możliwe porozumienie z kuchnią w sprawie np. diety? Czy są fachowe zabiegi (ewentualnie)? Jak daleko jest do morzaa i jakie jest dojście na plażę?

Z uprzejmością albo nieuprzejmością personelu można sobie poradzić. Jako konsumenci mamy stosowne prawa i możemy je egzekwować.

Zresztą każdy z nas jest inny i każdy inaczej odbiera zachowanie drugiego człowieka.

:)
  • 0
Tak długo jak człowiek będzie zabijał i zjadał zwierzęta, ludzie będą zabijali się nawzajem. W istocie, ten kto zabija i zadaje ból, nie zazna radości i miłości.
- Pitagoras

#6 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 13 lipiec 2006 - 13:08

Ja natomiast byłam w tym ośrodku tylko pół dnia, aby się przekonać jak tam jest, czy będzie mi pasować i dlatego moja ocena może być nie do końca obiektywna...:rolleyes:
Z tego, co zdążyłam zobaczyć to pokoje są przystosowane, łazienki również. Co do kuchni i zabiegów nie mam pojęcia?! Do plaży natomiast jest bardzo daleko, jeśli się nie mylę ze 3 km, jak nie więcej.:mad:

Ostatecznie zrezygnowałam z pobytu w tym ośrodku nie tylko ze względu na ową plażę, ale i na atmosferę, jaka panowała, gdy chciałam się dowiedzieć czegoś więcej. Mam takie same odczucia jak anianka, ale nie chcę znowu robić tu jakiejś antyreklamy.
Jedną osobę jaką warto pochwalić to recepcjonista, życzliwy i serdeczny. I podkreślę, że to była jedyna mile nastawiona do nas osoba w tym ośrodku... :D
Ja poprostu nie byłam zadowolona i tyle. Nie polecam, a niech każdy zrobi, jak uważa, w końcu to jego prawo.
Pozdrawiam serdecznie :)
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#7 anianka

anianka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 lipiec 2006 - 17:15

dO MIGOTKI
szefowa mila,owszewm na pierewszy rzut oka,prosze mi uwierzyc bylam tam na turnusie ktory kosztowal niemala ilosc pieniedzy ale dla wlascicielki widocznie zbyt malo.

Dodano czw 13 lip 2006 18:23:58 CEST :
do friut
jesli chodzi o bariery to osrodet jest przystosowany do osob niepełnosprawnych,sa podjazdy,dwie łazienki w jednym domku(segmencie)z tym ze woda dziala jak na basenie ,wdusza sie przycisk i leci przez kilka sekund,nie mozna jej regulowac ciepło -zimno.jedzenie w zaleznosci od tego jaka kto płaci cene(podczas mojego turnusu zjadlam tyle mielonych tyle tylko ze roznych postaciach,średnio co 2 dzien mielone)Gdy byłam na rozmowach wstepnych co do turnusu,włascicielka była niesamowicie miła i uprzejma,kobieta do rany przyłóż,po przyjeździe jednak było już inaczej.Pozdrawiam
Szczerze nie polecam
  • 0

#8 urbannul

urbannul

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 16 październik 2008 - 08:39

Mam pytanko jestem wózkowiczem i nie wiem czy to jest ośrodek dla mnie proszę o jakieś rzetelne informacje na temat przystosowania dla kulawych.
  • 0

#9 urbannul

urbannul

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 16 październik 2008 - 08:39

Mam pytanko jestem wózkowiczem i nie wiem czy to jest ośrodek dla mnie proszę o jakieś rzetelne informacje na temat przystosowania dla kulawych.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych