Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nie będziemy przepraszać za Michała Wiśniewskiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 AisA

AisA

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 30 marzec 2003 - 16:02

Nie będziemy przepraszać za Michała Wiśniewskiego - stwierdził Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, w nawiązaniu do transparentu głoszącego ";Łódź przeprasza za Ich Troje"....

Tyle sie o tym dziś mówi powiedzcie jaki macie stosunek do niego jako osoby i jako gwiazdy.Czy wzięcie przez niego udziału w reality show zmienilo wasze zdnaie na jego temat - pozytywnie , czy negatwnie?

Jeżeli chodzi o moje zdanie uważam , że to jakim jest człowiekiem niech stwierdzą jego najbliźsi , a co do tego jakim jest artysta ... hmm nie wiem czemu ludzie mowia , że nie umie śpiewać .. może i nie umie , ale jako jedyny artysta wyrył ślad niczym Adam Małysz w ludzkiej historii. Zatanówny się lata 80 - wymieniamy obok siebie : Perfekt , Lady Pank , Bajm itd... wszytscy mierzeni jednakową miarkąspuścizny artystycznej .. a dziś ? Wiśniewski - dlaczego ? Potrafi dotrzeć , czy może doświadczenia życiowe spowodowały to , że zna mentalność ludzi i wie czego od niego oczekują ... a może prowokacja ?
  • 0
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie. George G. Vest

#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 01 kwiecień 2003 - 08:52

Witam serdecznie

Mam nadzieję, że nikt się na mnie nie obrazi jak powiem: Michał Wiśniewski nie potrafi śpiewać, poza tym on sam przed szeroką publicznością się do tego przyznał. Jest napewno szokującym, jak wojna w Iraku. Myślę, że pomimo sukcesów i wielkiej popularności jaką zyskał jest człowiekiem złym, łzy lecą mu z oczu ponieważ wie o tym, że nie może wrócić czasu i przeżyć swoje życie od nowa. Jak można powiedzieć, że kocha swoją matkę a jednocześnie nie chce się z nią kontaktować, nawet porozmawiać. Powiedział: może kiedyś się z nią spotkam. Kiedyś?
Zdobył popularność tylko dzięki temu, że szokował, pokazywał na scenie cierpienie, przemoc i wiele negatywów. I właśnie w tym momencie przestaję mieć do niego pretensje. Poprostu dał ludziom to czego potrzebowali, tutaj z przykrością stwierdzam, że nasze społeczeństwo potrzebuje takich facetów jak Wiśniewski i takich zachowań.
A nawiązując do jego programu w TVN to zrobił to dla większych pieniędzy. WIELKI BRAT PO POLSKU!
Wielka sensacja czy wielka kicha?
  • 0

#3 AisA

AisA

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 01 kwiecień 2003 - 11:14

Mam nadzieję, że nikt się na mnie nie obrazi jak powiem: Michał Wiśniewski nie potrafi śpiewać

Pewnie , że nie są gusta i guściki .Do niektórych trafiają proste słowa zaśpiewane rymowanką ( disco polo) a do innych buzgi, flugi i inne niepochlebne epitety (Eminem).Jestem prostą osobą i może dlatego właśnie on do mnie dotarł. NIe mówię że wszytko mi się podoba , ale jego piosenki potrafią wpaść w ucho ... a może stosuje jakiś chwyt uzależniający jak kofeina w Coli ?

Jak można powiedzieć, że kocha swoją matkę a jednocześnie nie chce się z nią kontaktować, nawet porozmawiać. Powiedział: może kiedyś się z nią spotkam. Kiedyś?

pomimo , że ja nie miałam takich doświadczeń to rozumię go dlaczego tak postępuje. Jest ona dla niego obcą osobą, może zdradził by swoją przybraną matkę w ten sposób -nie wiem, ale kocha ją , bo on jest częścią niej. NIektórzy noszą w sercu swoich rodziców , których nigdy nie znali i po latach starają się ich odnależć. a jeżeli to rodzice odnajdują po latach swoje dzieci , bądź jak w przypadku Michala wchodzą w życie za pomocą mediów to dzieci się buntują .... TAK odzywa się w nich opuszczony , skrzywdzony przed laty dzieciak , który pragnął mieć dom , rodziców, wspólne radości i smutki.

A nawiązując do jego programu w TVN to zrobił to dla większych pieniędzy

Masz świętą rację!!! .Ja dodatkowo może upatrywała bym w tym jeszcze jednego czynnika. Jest osobą publiczną jakby bardziej polularną z dnia na dzień .. może ubiegł ludzi , repotrerów i sam otworzył im drzwi , bo lepiej znosi sie takie rzeczy , gdy to jest Twój wybór a nie ludzi , którzy jakby mogli zajrzeli by mu nawet w kosz na bieliznę.Nawiążę tu do Diany - ona za wszelką cenę nie chciala i dlatego tak żywo się nią interesowano - a Michał trzyma rękę na pulsie może i o to również chodziło -
  • 0
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie. George G. Vest

#4 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 01 kwiecień 2003 - 17:40

Ja podzielam zdanie detektywa. Miałem kiedyś do czynienia z muzyką i wiem coś nie coś, na ten temat. Występując na deskach w różnych miejscowościach, widziałem różne reakcje i zachowania co do tego samego utworu, czy nawet w stosunku do nas grających. To wiąże się z wrażliwością na muzykę słuchających jej ludzi. Dla mnie ten cały zespół, a w szczególności Michał , to chała i tandeta. Jedynie teksty są coś tam warte. Muzycznie to dno. On już pamiętam w pierwszym programie TV, pokazywał się jako nadęty bufon. Jak można go porównywać do artysty , czy gwiazdy ? I to jeszcze takiego , który wyrył ślad ( chyba swojego antytalentu )w ludzkiej historii.
No nie... to naprawdę przesada. Wybacz Asiu, to tylko moje zdanie. Ale jak sama napisałaś, są gusta i guściki. To fakt. Większość ludzi niestety nie ma smaku i nie czuje muzyki. Większość tylko jej słucha bez zrozumienia . Tu jednak dodam zdanie, że każde pokolenie ma prawo do swojego idola. Jest nim jakiś piosenkarz, czy grupa muzyczna. Problem tkwi w tym, by wybrać tego właściwego i faktycznego artystę, kreując go na gwiazdę swoim aplauzem. Podoba mi się program kreujący młode talenty Wodeckiego. I powiem Wam, że jest w kraju wiele lepszych talentów muzycznych, niż kreujący się na gwiazdora Michał Wiśniewski. Byłem zszokowany ilością prawdziwych talentów. Długo czekałem na takich. Mają oni dzisiaj lepsze możliwości przebicia niż za moich czasów, ale to dobrze. To cieszy. Byle szybko się nie zmanierowali jak tytułowy bohater. A co do Michała reality show, to też podzielam zdanie kojaka. Tylko kasa się liczy . Nie apetyczne to wszystko.
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#5 AisA

AisA

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 01 kwiecień 2003 - 19:36

Wybacz Asiu, to tylko moje zdanie. Ale jak sama napisałaś, są gusta i guściki.

Skangurku nie bardzo rozumie co tak naprawdę mam Ci wybaczyć.Nie napisalam , że jest moim idolem , czy też gwiazą nie powiedziałam też , że umie śpiewać... ja tylko analizuję jego osobę jako osobę publiczną .Sama się czuję zdezorientowana i tak naprawde nie wiem jaką opinię mam wyrazić .Poprostu jedyne co powiedziałam to to , że pomimo tak wielu niepochlebnych uwag o nim jest kimś zauważalnym i to na wielką skale . Nikt podkreślam NIKT w całym swoim dorobku muzycznym nie sprzedał tyle płyt , nie zaistniał na arenie międzynarodowej i dlltego zastanawiam się nad tym co takiego w nim , w jego muzyce tkwi.
  • 0
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie. George G. Vest

#6 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 02 kwiecień 2003 - 09:22

Asiu, poruszyłaś temat najbardziej popularny, który jest na ustach większości Polaków- Michał Wiśniewski.

Sama się czuję zdezorientowana i tak naprawde nie wiem jaką opinię mam wyrazić .

Michałowi właśnie do jego popularności są potrzebni ludzie, którzy o nim rozmawiają, wyrażają swoje opinie na jego temat.
Pamiętam jak lider Lady Punk-Borysewicz w Dniu Dziecka na koncercie zdjął spodnie i nasikał na publiczność, przypominam, że był to koncert skierowany do młodej publiczności. Też swego czasu zaszokował i był na jezykach całej Polski.
Jeśli nie będziemy go osądzać i się nim zachwycać, przestaniemy rozmawiać na jego temat to on sam nic nie będzie mógł zrobić w kierunku swojej kariery. Przestanie być popularny.

ale jako jedyny artysta wyrył ślad niczym Adam Małysz w ludzkiej historii.

I tutaj się nie zgadzam z porównaniem, Adaś jest jedynym w swoim rodzaju mistrzem, Michał jest prowokatorem i nigdy nie powiem, że jest artystą bo nim nie jest.
  • 0

#7 AisA

AisA

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 02 kwiecień 2003 - 11:46

tutaj się nie zgadzam z porównaniem, Adaś jest jedynym w swoim rodzaju mistrzem, Michał jest prowokatorem i nigdy nie powiem, że jest artystą bo nim nie jest.


Chyba mnie nie zrozumiałeś .Nie chodzi mi o zestawienie tych dwóch osób obok siebie i porównanie zachowania , czy mentalności , ale o zapis w dziejach. Masz rację Adaś jest niepowtarzalnym człowiekiem , mistrzem , który przede wszystkim talentem , ale i niesamowitą osobowością , ciepłem zapiasł sie w naszej świadomości , ale zapisał!!!
Natomiast co do Michała pokaż mi drugą taką osobę ze świata muzyki , która zrobiła tak wiele , nie koniecznie dobrego , ale zrobiła wiele . Zostają zapraszanie co rusz to do innego kraju .... jest drugi taki zespół ? Tak jak wcześniej pisałam w latach obok siebie wymienia się różne zespoły , ale nawet Lady Pank po wyczynie Borysewicza nie sprzedało tyle płyt , owszem zainteresowanie , zbulwersowanie otoczenia wzrosło , ludzie szukali sensacji , ale to nic nie znaczyło w dorobku muzycznym. A dziś , czy jesteśmy w stanie pokazać drugie takie " ich troje" i porównać do dorobku innych wykonawców?
Tak jak wcześniej powiedziałam nie popieram tego co robi , ale obiektywnie analizuję - bynajmniej sie staram :-)))
  • 0
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie. George G. Vest

#8 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 02 kwiecień 2003 - 20:29

Witam! Moi drodzy znawcy i nieznawcy muzyki ... słuchając utworu muzycznego, czy jakiegokolwiek innego nie interesuje mnie osobowość wykonawcy. Faktem jest, że piosenki (szczególnie te pierwsze) zespołu Ich Troje wpadały w ucho, spiewały je dzieciaki i dorośli... chyba o to chodzi.
Osobiście nie lubię Wiśniewskiego i jest mi obojętne, w którą część ciała wepnie sobie te kolczyki, czy tez na jaki kolor pomaluje włosy; nie lubie takich osobowości ale piosenki lubię i nie dlatego, że nie znam się na muzyce... Piosenki Ich Troje mozna śpiewać i dobrze ich się słucha, zależy jakiej muzyki potrzebujemy w danym momencie. hihihihi przy wódeczce i ognisku pośpiewałabym Ich Troje i oczywiście o "sokołach" nie wspomnę, bo bez nich ani rusz, kiedy jest mi smutno mogę wybrać coś z muzyki powaznej, a do kochania się Garou.... hahahaha
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#9 AisA

AisA

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 03 kwiecień 2003 - 06:31

(cmok) Witaj Rrybciu .. widzę ,że po raz pierwszy się zgadzamy ... hmmm zwłaszcza w kwestii Garou :-)))))
  • 0
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie. George G. Vest

#10 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 03 kwiecień 2003 - 07:58

Asiu droga (cmok) zgadzamy się częściej, ja tak droczę się czasami dla zasady, co by zbyt szybko nie skonczyć dyskusji :-D :-D :-D :-D
A poza tym to cuś w sobie takiego mam, iz lubię spojrzeć na omawiane kwestie z różnych stron!!! :-D :-D :-D :-D

Pozdrawiam
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#11 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 04 kwiecień 2003 - 08:48

Rrybko, super że coraz więcej osób dołącza się do tej dyskusji.
Ale z całym dla Ciebie szacunkiem nie zmieniajmy tematu. Nie rozmawiamy o twórczości Michała tylko o jego osobie. Asia jasno nas zapytała o ocenę jego osobowości ponieważ miała niejasne na jego temat zdanie i chciała abyśmy jej pomogli.
A jeśli chodzi o marzenia o miłości to Garou?
Michał ma lepsze kawałki!!! :D :D :D :D
  • 0

#12 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 04 kwiecień 2003 - 09:41

kojak, jedno wynika z drugiego. jego twórczość z osobowości, więc musimy mówić o jednym i drugim.
Rrybka nie zmieniła tematu, tylko odpowiedziała Asiuni . A topik nie musi być w ściśle określonych ramach odpowiedzi na pytanie. Tu rozwija się i wypowiada myśli.
- to na marginesie tematu.
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#13 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 07 kwiecień 2003 - 11:18

Skangur, masz rację, przepraszam za arogancję, mam nadzieję, że mi wybaczycie. :D
  • 0

#14 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 07 kwiecień 2003 - 14:20

Kojaku nie uważam byś wykazał się arogancją... daj więc spokój :-D :-D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych