Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

morze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agutka

Agutka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 03 sierpień 2006 - 10:28

Ja też uwielbiam morze. Niesłyhanie mnie uspokaja. 5 razy byłam na turnusie w Mrzeżynie koło Kołobrzegu i nigdy nie zapomnę tych chwil. Z samego południa naszego kochanego kraju mam tam zbyt daleko, więc nie wiem kiedy uda mi się znów tam dotrzeć.
Friut - cudna fotka. A wszyscy którzy mieszkacie nad morzem pozdrówcie je ode mnie :)
  • 0

#2 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 03 sierpień 2006 - 09:40

Dzieciństwo i beztroskie chwile minęły bezpowrotnie... ale jutro... wybieram się ponownie nad morze...z bratem...być może ostatni raz...

Al taka smutna ta Twoja ''ostatnia ''wypowiedż,troszeczkę niepokojonca.Mam nadzieję ,że u Ciebie i u Twojej rodziny wszystko jest dobrze.

Chciałabym móc pojechać choć ostatni raz nad może,obojętnie do jakiego kraju:)Lubię malować nad morskie pejzaże. To chyba z tensknoty :rolleyes:
  • 0

#3 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 08 maj 2006 - 22:05

moją pasją jest spędzać lato nad morzem bo lubię pływać oraz się opalać, ja szybko się opalam bo mam ciemną karnację skóry
  • 0

#4 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 10 maj 2006 - 23:26

a ja sie kurde nie moge opalic , mam jasna karnacje i blekitna krew ;)
  • 0

#5 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 10 maj 2006 - 23:40

A ja mam brzoskwiniowy kolor skóry ,ale za diabła nie mogę się opalić. :twisted:
Też lubię morze,szum fal ,milusi piasek... (E)
  • 0

#6 loczek

loczek

    Podpowiadacz

  • Oczekujący
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Napisano 28 lipiec 2006 - 03:24

A ja to mam calkiem hopla na punkcie morza. :) Uwielbiam stać nad jego brzegiem i patrzec na tę olbrzymią falującą granatowo-niebieską przestrzeń.I samo patrzenie sprawia że czuję sie bardzo szczęsliwa. :) :) :)
  • 0
Wczoraj jest historią Jutro jest zagadką. Dziś jest darem

#7 katrina

katrina

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 28 lipiec 2006 - 07:42

;)Uwielbiam lato i jak żar leje się z nieba,oczywiście morze i zakręcone fale i tupot białych mew i morsy(ludziki) leżące na plaży i cały ten klimacik....a opaleniznę koloru czekoladowego uwielbiam....Asiu mamy tego samego hopla;)

pozdrawiam Katrina
  • 0

#8 fruit

fruit

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 28 lipiec 2006 - 10:16

Ocean, morze, woda. Fale, bryza. Zawsze inne chmury, Słońce, Księżyc, gwiazdy.
To wszystko pobudza do refleksji nad pięknem życia i swoją w tym świecie rolą.


Dołączona grafika
  • 0
Tak długo jak człowiek będzie zabijał i zjadał zwierzęta, ludzie będą zabijali się nawzajem. W istocie, ten kto zabija i zadaje ból, nie zazna radości i miłości.
- Pitagoras

#9 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 28 lipiec 2006 - 15:03

A Jaka ciepła woda w tym roku w Bałtyku:))))))
A co do opalania,to musze uwazac,bo mam jasna karnacje
wole spacerowac brzegiem morza niż wylegiwac sie na piasku
A widok sztormu to woguler ekstra sprawa:)))
ech..i te widoku na plazy hihihi
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#10 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 02 sierpień 2006 - 19:07

Bardzo lubię morze, widok i szum fal, spacery po wodzie i wzdłuż molo.
Mogłabym przesiadywać nad jego brzegiem długie godziny robiąc to co napisałam powyżej i na pewno mi się nie znudzi. Uspokajam się wtedy i wyciszam węwnętrznie, relaksuję psychicznie i fizycznie :)

Bardzo chętnie i zawsze z wielką radością nad nie wracam. Jeżdzę tam tak często jak tylko mam możliwość.

Uwielbiam wschody oraz zachody słońca, >kąpiele> w nadmorskim piasku i spacery po nim, a jako zapalony (od zawsze) miłośnik statków, okrętów, marynarzy, szant itp, wędrówki po portach w różnych nad morskich miejscowościach i podziwianie znajdujących się w nich obiektów. :D Dostarcza mi to wiele radości oraz miłych, niezapomnianych wrażeń.

Bardzo mi się podoba plaża oraz port w Łebie. Choć byłam tam (jak na razie) 2 x to zakochałam się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia i z pewnościią na zawsze :)
Plaża jest szeroka i czyściutka, a port duży i obfitujący w znaczną liczbę pojazdów morza. Jest gdzie spacerować i co podziwiac. Plaża od strony portu ukryta jest za drzewami co sprawia, że jest tam cichutko a gwar ludzkich głosów ustępuje miejsca szumowi fal. Bardzo lubię to miejsce i często, z wielką radością je odwiedzam będąc w Lebie, Jest to chyba jedno z moch ulubionych miejsc w tym mieście. Uważam je za doskonałe do odpoczynku, chwili refleksji nad sobą i swoim życiem. Bardzo dobrze i bezpiecznie się w nim czuję i teraz już wiem, że jak mówią słowa jednej z szant >wrócić chcę do mojego portu> :)
  • 0

#11 Al

Al

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 02 sierpień 2006 - 21:37

O tak :) ja także kocham morze :):):):)
Mieszkam prawie nad samym jego brzegiem. Często, podczas sztormu, słychać w naszym domu przeraźliwy szum fal... Gdy mieszkałam w domu rodzinnym, za każdym razem gdy był potężny wiatr, a co za tym idzie - sztorm na morzu, pędziłam na plażę i z zachwytem wpatrywałam się w ten żywioł.
Często też, w dzieciństwie, wraz ze starszym bratem wstawaliśmy wczesnie rano by podziwiać wschód słońca :) zachody były równie piękne :) Siadaliśmy na piasku i przy dźwiękach gitary śpiewaliśmy nasze ulubione piosenki podziwiając piękno stworzenia...

Dzieciństwo i beztroskie chwile minęły bezpowrotnie... ale jutro... wybieram się ponownie nad morze...z bratem...być może ostatni raz...
  • 0
Non si apprende niente di quanto ti viene raccontato, devi scoprirlo da solo.

#12 marina

marina

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 kwiecień 2008 - 17:49

Czesc!
A ja jestem znad morza i szukam ludzi ktorzy stamtad sa. Mam przyjaciol w calej polsce ale niestety nie na miejscu i to mnie boli. Zachęcam do pisania do mnie moje gg to 1473260. Uwielbiam poezję i futbol. Jesli jest ktos kto sie rowniez tym pasjonuje to Zapraszam
  • 0

#13 rzepałka3

rzepałka3

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 02 sierpień 2008 - 18:36

Witajcie ja też uwielbiam morze,może dlatego je lubię bo długie spacery to wspaniała rehabilitacja dla zdrowia.Obecnie mogę słuchać szum fal w telefonie komórkowym bo jest tam moja córka i codziennie zdaje mi relacje.A ja wyobrażam sobie jak bym to ja była.
  • 0

#14 Ewelina (Ewi)

Ewelina (Ewi)

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 04 sierpień 2008 - 11:58

Witajcie:)
Tak miło Was poczytać. Wasze wspomnienia, marzenia, opowiadania o morzu i górach.
Człowiek, przenosi się myślami w opisywane przez Was miejsca (fruit -cudowny widok)

Z natury jestem człowiekiem, który nie lubi krzyków, trzasków, pisków, wrzasków uwielbiam „ciszę” :)
Pochodzę z Podkarpacia z terenów górzystych, wiec w dzieciństwie upragniony spokój odnajdywałam właśnie w górach. Jednak..
Kilka lat temu zakocham się w naszym Bałtyku.. w jego wrześniowym wdzięku.

...uff przestało padać, ubrałam spodnie, koszulkę, polar zarzuciłam na plecy.. i na spacer.
Było chłodno, wiatr rzeźbił grzbiety na piasku.
Piasek wydawał się biały w stosunku do nieba - niesamowity wrażenie..
Fale były niespokojne i kiedy stawiałam nogę na granicy, gdzie woda już ostatnim tchem uderzała w bok mojej stopy, to brzeg usuwał się o kilkanaście centymetrów w dół
Do dziś pamiętam zapach wody i ilość piasku we włosach :)

(Al - mam nadzieje, że wszystko dobrze w Ciebie?)
  • 0
"Secundas res splendidiores facit amicitia et adversa partiens communicansque leviores(...)"

#15 toskanka

toskanka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 19 czerwiec 2010 - 20:32

Hej.Otrzymałam skierowanie na 3-tygodniowy turnus rehabilitacyjny nad morze do sanatorium-Perła w Ustce,bardzo proszę o informację o tym Ośrodku ,od kogoś kto tam przebywał-czekam na informacje.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych