Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czasem ... wstydze sie swojej niepełnosprawności !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
145 odpowiedzi w tym temacie

#141 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 26 luty 2008 - 23:45

Kaska23,
od ćwiczeń masz forum testowe. Ćwicząc tutaj zaśmiecasz wątek. Pozwolę sobie usunąć Twój ostatni wpis.
Pozdrawiam

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#142 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 27 luty 2008 - 11:14

Racja Difra przepraszam
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#143 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 27 luty 2008 - 12:40

Maskot myślę ze nie trzeba być "nafaszerowanym komplesami" żeby tak myśleć wystarczy mieć mnóstwo ograniczeń

No oki ale jak Ty w każdym poście powtarzasz, że jesteś niesamodzielna, niepełnosprawna w stopniu znacznym....To ja uważam, że to kompleks i to wielki.
  • 0

#144 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 27 luty 2008 - 19:40

fakt -to prawda
a tak swoją drogą to Ty mnie chyba nie lubisz maskot co? :) :P

Dodano czw 28 lut 2008 17:00:52 CET :
Maskot zastanawiałam sie czy pisac tego posta ale jednak napisze
Mówisz mi ze w kazdym poście pisze ze jestem niesamodzielna To prawda -pisze bo chce być uczciwa a nie dlatego że to mój kompleks bo ją mam i trudno Co nie znaczy że mi łatwo ale nikomu nie jest łatwo przecież Traktujesz mnie jak idiotkę i to mi przeszkadza Jasne w poście o Riedlu (chyba tak to sie pisze) popełniłam błąd fakt (zwłaszcza że zawsze myślałam że jestem dobra z polskiego) do czego sie z resztą uczciwie przyznałam A ty od tamtej pory traktujesz mnie jak.... Jest taka zasada-nie znasz nie oceniaj
PS Zmieniłam główny temat posta ale mój post odnosi sie bezpośrednio do tego powyżej więc chyba ok
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#145 zjjantar

zjjantar

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 10 kwiecień 2008 - 09:03

Myślę, że uczucie wstydu własnej niepełnosprawności, jest efektem okoliczności w jakich osobie niepełnosprawnej przyszło żyć. Ja nie wstydziłem się nigdy, własnej niepełnosprawności, lecz odczuwałem upokorzenie z jej powodu, gdy tylko cokolwiek załatwiałem w urzędach, fundacjach, organizacjach, do tego stworzonych. To właśnie drugoplanowe traktowanie istnienia osób niepełnosprawnych, jak i takie samo traktowanie ich problemów, stwarza anomalie psychiczne, typu: wstyd, krępacja, unikanie kontaktów, rezygnacja.
Każdy człowiek to inna historia, która ma swoje racje. Myślę, że samodzielność ściśle jest od tego zależna.
Pozdrawiam
  • 0
" Człowiek jest tylko człowiekiem gdy żyje dla Człowieka"


#146 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 10 kwiecień 2008 - 11:41

JA TEZ NIE [/b] podkreślam to bo tak naprawdę jest Ja chce tylko uświadomić ludziom że życie na poziomie internet telefon to szczęśliwe życie ja czuje sie szczęśliwa Jasne że zdarzają mi sie ciężkie dni ale to chyba każdemu
Każdy człowiek to inna historia, która ma swoje racje. Myślę, że samodzielność ściśle jest od tego zależna.-święte słowa

Zjjantar bardzo lubię twoje posty Pozdrawiam
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych