Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Gadu Gadu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 15 kwiecień 2006 - 07:53

Od dłuższego już czasu nie moge się pozbyć reklamami na gg, podczas otwierania gg na dzień dobry. Mam już aplikację ggkiller, ale otrzymuję komunikat, że nie ropoznaje tej mojej wersji gg, a przecież mam najowszą wersję, czyli 7.0.

Jak się tego pozbyć?

Dołączona grafika


Już próbowałem się skontaktować z autorem tej aplikacji, lecz podaje mi do wiadomości, że na jego stronie jest wiadomość na temat różnych wersji gg, czy tej aplikacji
  • 0

#2 DjBK

DjBK

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 16 kwiecień 2006 - 03:01

najlepszym sposobem bylo by zejsc na wersje 6... bo wersja 7... ma jeszcze wiele bledow i wlasnie masz przyklad ze bbiller malo dziala i bledy pojawiaja sie ... ogolnie moim zdaniem wersja 7 gg jest nieudana .. dlatego uzywam 6 i nie mam problemu z reklamami.....

a wlasnie mozecie sie wypowiedziec jakiej wersji uzywacie:)
  • 0

#3 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 16 kwiecień 2006 - 08:28

czyli propozycja jest taka, żeby odinstalowac wersję 7, a ponownie zainstalować wersję 6, a jak z kontaktami, czy pozostaną takie same?

ZApisałem je w pliku z na serwerze, czy to pozostanie?

DRuga sprawa, mam kłopoty z rozmową głosową, podobno nie ma z tym kłopotów, a jednak ja mam, podczas rozmów wszystkie funkcje mi nie działają, już pisałem w tej sprawie do pomocy technicznej.

Oni twierdzą,żę to sę odpowiedzialne porty za to, które mi podesłali, ale próbowałem to zrobić, lecz żadne z nich nie pasują.


To po co była ta wersja 7?
  • 0

#4 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 16 kwiecień 2006 - 19:39

Od dłuższego czasu używałam wersji 6.1 . Byłam zadowolona. Nigdy nie było żadnych kłopotów w funkcjonowaniu.

Po zainstalowaniu 7.0 i funkcjonowaniu jej przez kilka dni, komputer ciągle śię zawieszał i nieustannie powracał problem z reklamami :twisted:

Powróciłam ponownie do wersji 6.1 i wszelkie trudności zniknęły jak ręką odiął :-P

Zgadzam się z DjBuziakiem, iż wersja 7.0 jest niedopracowana i posiada wiele błędów oraz luk :twisted:

Po co powstała?

W założeniu producenta miała zapewne ulepszyć jego funkcjonowanie i dać radość jego użytkownikom ale...
  • 0

#5 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 16 kwiecień 2006 - 21:20

zgadzam sie z wami, przeinstalowałem sobie gg na 6.01, ale nadal mam niewielkie zawieszanie komputera, to zwłaszcza na rozruchu pulpitu, bo potem jest ok, samo gg jest ok, ale nie pokoji mnie rozruch pulpitu.


Natomiast do wspomnnianej rozmowy to nadal ten komunikat otrzymuję to co pokazałem, ale co do reklam to sioe przekonam na dzień dobry, bo głównie wtedy się pokazują.

Samo otwieranie się gadu gadu, chyba jest lepsze na starszej wersji, takie przynajmniej mam odczucia, ale przekonamy się co do reklam, bo już mam ich serdecznie dość

Wystarczają mi reklamy, kiedy serfuję po internecie, to już mam tego dość, próbowałem sobie ściągnąć taką aplikację, która jest dostępna w komputer świat, tam jest taka aplikacja, która blokuje między innymi reklamy z IE, ale jak narazie próbuję ją, i nic nie działa

Zobaczymy co z reklamami na gg
  • 0

#6 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 19 kwiecień 2006 - 12:30

Mam zainstalowaną wersję gg 7.0 i działa O.K. Płynność rozmowy jest bardzo dobra, świetnie przesyła nawet spore pliki (opcja - wyślij plik). Szkoda tylko, że jest zbudowany na innych zasadach, niż poprzednie wersje i niewiele mogę sama modyfikować w programie. W poprzednich wersjach przerabiałam sama programy do gg :-D Teraz trzeba będzie się trochę podszkolić (E)
Nie próbowałam używać programu do blokowania reklam, gdyż nie przeszkadzają mi.

Wyszedł też nowy, zintegrowany z gg i Tlenem, komunikator - Stefan :-D Zaczynam go testować, na razie jest ok
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#7 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 19 kwiecień 2006 - 16:01

dla mnie obydwa są ok, tylo szkoda , że nie mogę sobie zablokowć reklam, bo już mnie wkurzają, probowłem również zablokowac sobie Internet Explorer, ale niestety, nie tam takich możliwości jak np. na Mozilli Firefox.

Co do rozmów głosowych, to na tym starszym nie próbowałem, natomiast na tym nowszym, miałem kłopoty z tym.

Znowu znajoma z kontaktów z gg nie ma żadnych przeszkód rozmó głosowych na gg, chyba nawet na 7.0, a ja znów mam.

Pisałem w tej sprawie do pomocy technicznej, ale i chyba oni są bezradni, podyktowali mi kilka portów odpowiedzialnych za rozmowy głosowe.
Ale wszystkie są takie same, jednakowe, więc ciężko jest odróznić, któy jest lepszy.
Już to poruszyłem na stronach gg, a także na komunikatorach, ale jak narazie to żadnej odpowiedzi
  • 0

#8 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 21 kwiecień 2006 - 11:22

andrzej1 napisał:

probowłem również zablokowac sobie Internet Explorer,


W jakim celu chcesz blokować IE?? Nie prościej zwyczajnie nie używać go?? Przecież nic ci się z netu nie wpakuje, jeśli nie będziesz z niego korzystał.
Ponadto (niestety (E) ), czasem IE jest potrzebny - np do niektórych skanerów antywirusowych online i prawidłowego działania niektórych funkcji na stronach WWW (twórcy tych stron nie pomyśleli, aby przystosować je do innych przeglądarek).
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#9 manan

manan

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 43 postów

Napisano 21 kwiecień 2006 - 13:06

Reklamy można by zablokować poprzez plik Hosts tylko, że jest to robota dla bardziej zaawansowanych. Ja nie czuję się na siłach żeby wykryć z jakiego adresu pobierane są reklamy przez GG tym bardziej, że go nie używam. Może ktoś bardziej kumaty na to zerknie:
http://www.mvps.org/...p2002/hosts.htm
należy pobrać plik Hosts.zip http://www.mvps.org/...p2002/hosts.zip
rozpakować i uruchomić skrypt mvps.bat lub ręcznie skopiować plik HOSTS do katalogu windowssystem32driversetc tworząc wcześniej kopię oryginału. Plik ten blokuje niechciane strony z różnym badziewiem, U mnie zniknęly na niektórych stronach pływające flashe.
Znając niechciany adres można dopisać go do pliku gdyby podał mi ktoś adres pobierania reklam przez GG mogłbym się podjąć stworzenia pliku blokującego je.
  • 0

#10 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 kwiecień 2006 - 17:09

juz mam zainstlowaną Operę, tylo ktorochę musze się pouczyc na niej, ale myślę, że przy odrobinie czasu to chyba wyjdzie, natomiast co do gg, to trudna dla mnie będzie sprawa, otóz nigdy czegoś takiego noie robiłem, trochę uciążliwe jak dla mnie, chyba że ktoś by się podjął pomocy, to byłbym bardzo wdzięczny
  • 0

#11 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 28 kwiecień 2006 - 07:05

jesli chodzi o reklamy na gg, to już moge komuś pomóc, bo mam link do niego. To jest uniwersalny killerbanner, także zainteresowanych proszę się zgłaszać po ten link

A oto on http://www.emoty.com...du,programy.htm

On jest uniwersalny, także nie wiem czy nie będzie dzlałą pod gg 7.0, ale nie jestem tego pewny.

Ja mam 6 i oczywiście pomogło, ludzi i także pomagali w różnych problemach związanych z komputerem, także ja to samo ym chciał komuś w czymś pomóc, ale czy trafiłem?????????


Powodzenia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych