Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ratunku!!!!!!!!!!- potrzebna Java


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Katarzyna

Katarzyna

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 11 marzec 2003 - 12:00

Skąd mam wziąść ten program, czy co to jest?
Wysiadł mi komp i teraz nie mogę wejśc na czat, a nie chce mi sciągnąc programu z zaproponowanej strony (gdy się wchodzi na czat).
Nie jestem wogóle obeznana z tym dziwnym światem komputerów więc wytłumaczcie mi jak głupimu co mam po kolei zrobić.
Juz sie tu kiedys nademna zlitowała jedna dusza jak mi coś nawalało, więc walę do Was po radę jak w dym.
Będę baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzięczna. :D :D :D
  • 0
Jasmina

#2 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 11 marzec 2003 - 14:13

tu możesz ją pobrać :-D


www.czat.ipon.pl/(virtual machine)msjavx86.exe
  • 0

#3 Katarzyna

Katarzyna

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 11 marzec 2003 - 15:59

Dziękuje za odzew, własnie udało mi się sciągnąc z innego miejsca :D za szybka podpowiedzią Kooonika (za co serdecznie mu dziękuje) i zainstalowac jeszcze inne więc powinny się skończyc moje problemy z XP.
Dziekuję Wam :-D :-D :-D :-D :-D :-D
  • 0
Jasmina

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 02 kwiecień 2003 - 17:54

Javę można ściągnąć ze strony

www.java.sun.com

w końcu to oni to wymyślili. Nie ma to jak oryginał
a nie wersja microsoftu :-)
  • 0

#5 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 12 kwiecień 2003 - 11:49

Prosze bardzo :D:D:D

http://republika.pl/...s14/galeri3.jpg

http://republika.pl/...14/galeri17.jpg

http://www.motorower...e350/jvn001.jpg
tu były zdjęcie obecnie są aktywne linki żeby je zobaczyć należy na nie kliknąć

mam nadzieje że się przyda ;-)
całuje i pozdrawiam

PS
uwagi odnośnie mojej osoby proszę kierować na PW bądź na EMAIL a nie umieszczać je na forum publicznym
Z góry dziękuję

  • 0

#6 Marla

Marla

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 12 kwiecień 2003 - 13:47

:D :D :D -he he he
  • 0
,,Zyskał wiele-mało dobrze mu się działo''

#7 Centuś

Centuś

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 07 wrzesień 2003 - 21:03

Witam wszystkich iponków. Jestem tu poraz pierwszy i bardzo mi się podoba, chciałam wejść na czat ale mój komputer nie chce ściągnąć jawy, mam windowsa XP co robić :?: Może ktoś mi pomóc :(
  • 0
" Nie ma szlachetniejszej radości, niż ta,
która sieje radość wsród innych "
/Phil Bosmans/

#8 Rufi

Rufi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 07 wrzesień 2003 - 21:27

http://www.java.com/en/index.jsp

z tej strony mozecie pobrac jave aby wejsc na czata i ogladac inne strony na ktorych jest stosowany ten applet.

Jeżeli na stronie nie widzicie czasami przycisków, to prawie na pewno Wasza przeglądarka nie obsługuje języka Java!
Jeżeli używacie najnowszego Internet Explorera (np. dostarczanego z systemem Windows XP) to najprawdopodobniej padliscie ofiarą psikusa spłatanego przez Microsoft: aktualny Internet Explorer (IE) nie zawiera JVM (Java Virtual Machine) obecnej we wcześniejszych wersjach IE. Należy zatem dodatkowo pobrać JVM.

RobertD mam taka prosbe, otoz wrzuciles na strone pliki graficzne, tak duze, ze rozwalaja konstrukcje strony. Pozmniejszam te pliki, ale prosze na przyszlosc zrob miniaturki jak bedziesz wklejal na forum (laduja sie przy tym szybciej niz takie slonie) a jezeli nie potrafisz to daj mi znac zmniejsze zdjecia, wrzuce na serwer i podam Ci jaki wpisac adres.

Pozdrawiam
  • 0
Pozdrawiam

#9 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 08 wrzesień 2003 - 00:14

Jestem tu poraz pierwszy i bardzo mi się podoba, chciałam wejść na czat ale mój komputer nie chce ściągnąć jawy, mam windowsa XP co robić :?:

Po 1
muszisz być zalogowany na swoim komputerze jako administrator bądź na innym koncie z prawami które pozwolą ci ściągać i instalować
Po 2
musisz znaleźć działający link (adres) np podany niżej przezemnie
Po 3
jeśli link przestanie działać skorzystaj z wyszukiwarki internetowej np Google Wpisując JVM download celem odnalezienia innej lokalizacji pliku instlalcyjnego
Dołączona grafika

" Jak pewnie słyszeliście, Microsoft nie wbudował w Windows XP obsługi aplikacji w Javie. Java Virtual Machine
(JVM) to oprogramowanie umożliwiające uruchamianie apletów w Javie , zdaniem firmy Sun Microsystems Microsoft rozpowszechniał JVM, które nie było kompatybilne z jej wersją JVM. Po dojściu do ugody z Sun poza sądem w styczniu tego roku Microsoft postanowił zrezygnować ze swojego JVM. "

DOWNLOAD

Java Virtual Machine firmy SUN dla środowiska windows Dołączona grafika

Posiadacze innych systemów operacyjnych powinni odwiedzić TĄ !! bądź TĄ !! strone
Posiadacze Windows XP znajdą ją też w pełnej wersji SP1
Oprucz posiadania JVM oczywiście zostaje jeszcze sprawa przeglądarki internetowej Osobiście używam Opery i niestety z stronką Ipon.pl mam problemy , chodź czat działa mi bez problemu to menu kontekstowe z przycisków nie wysówa mi się i muszę poruszać się przy pomocy bezpośrednich linków Jest to spowodowane wyżej cytowaną niezgodnością JVM wypuszczanej przez firmę Microsoft z produktem firmy SUN (poprostu aplet na stronie Ipon i nie tylko został napisany pod JVM Microsoftu)
Pozostaje tu rozważyć czy chcemy wolną przeglądarkę czy szybszą niestety z problemami Naszczęście jest w czym wybierać
Niom cóż zapędziłem się z tym pisaniem przepraszam że przynudzam Myślę że pomogłem odnośnie javy a temat przeglądarek to już temat na inny topik :-)
PS
dla nie wtajemniczonych tekst w tej wypowiedzi o innym kolorze niż czarny to skruty po kliknięciu na nie albo zacznie się ściągać JVM albo też otworzy się inna strona
PS2 :-)
Drogi Rufi zdjęcia wywaliłem
Niestety nie mogłem ich zmniejszyć ponieważ nie ja je wrzucałem na serwer i nie mam wpływu na ich wielkość Nie wiem w jakiej rozdzielczości oglądasz stronę u mnie 1152x864 i nie "rozwala konstrukcji strony" Słonie mają razem 92 kb lekkie jak na słonie i proszę zerknij na PS w mojej poprzedniej wypowiedzi

Pozdrawiam serdecznie RobertD
  • 0

#10 Centuś

Centuś

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 14 wrzesień 2003 - 16:09

Dziękuję za pomoc, niestety podczas instalowania jawy rozłożyłam
windowsa no i trzeba było wszystko instalować i konfigurować od nowa :(
ale już jest OK i mam nadzieję, że nie będę miała nowych problemów
z moim komputerem.
Jeszcze raz dziękuję za tak dokładne odpowiedzi dla kogoś kto z
komputrerem nie jest za pan brat są bardzo pomocne.
Pozdrawiam. :)
  • 0
" Nie ma szlachetniejszej radości, niż ta,
która sieje radość wsród innych "
/Phil Bosmans/

#11 Rufi

Rufi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 18 wrzesień 2003 - 19:59

PS
uwagi odnośnie mojej osoby proszę kierować na PW bądź na EMAIL a nie umieszczać je na forum publicznym
Z góry dziękuję


RobertoD jak moze zauwazyles jestem na tym forum moderatorem i dbanie o jego wyglad nalezy do moich obowiazkow.

Po pierwsze byla to prosba, a nie uwaga a miedzy tami slowami jest dosyc znaczny roznica.

Po drugie prosba dotyczyla forum, ktorego konstrukcja zostala zburzona.

Po trzecie nie prosilem zebys wywalal zdjecia tylko je zmniejszyl, a jezeli tego nie potrafisz zaproponowalem pomoc.

Zatem

PS
http://republika.pl/...s14/galeri3.jpg

http://republika.pl/...14/galeri17.jpg

http://www.motorower...e350/jvn001.jpg

tu były zdjęcie obecnie są aktywne linki żeby je zobaczyć należy na nie kliknąć


wstawiles linki z ktorych dwa sa slepe, a jak sam widzisz napis bije po oczach.

Strone ogladam w rozdzielczosci 1024x768, ktora od wielu lat lat jest standardem tak jak 800x600 i pod te rozdzielczosci byla pisana stronka.
Natomiast w rozdzielczosci 1152x864 nie wiem jak wygladala poniewaz jej nie uzywam.

Jesli chodzi o przegladarki to w czterech, ktore mam zainstalowane IE, NN i w T-online menu wysuwa sie dobrze, natomiast na Linuxie mam przegladrke tekstowa a to zupelnie inna para kaloszy. Zgadza sie ze Opera go nie otworzy, ale niestety nie jest sie w stanie napisac stronki tak aby chodzilo wszystko w kazdej przegladarce. Jesli interesujesz sie webmasterka to pewnie o tym wiesz.

Pozdrawiam
  • 0
Pozdrawiam


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych