Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zlot w Chróścinie 15-18 czerwca 2006


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
83 odpowiedzi w tym temacie

#1 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 09 marzec 2006 - 20:41

W tym roku również będzie możliwość spotkania się nad Prosną w Chróścinie, w Gospodarstwie Agroturystycznym „Bocianie Gniazdo” znanym nam pod roboczą nazwą OBORA :-D

Termin zlotu: 15-18 czerwca /czwartek, piątek, sobota, niedziela/
Można już przyjechać w czwartek po poludniu /osoby, które przyjadą w czwartek powinny posiadać własny prowiant na ten dzien/


Wyżywienie mamy zapewnione od śniadania w piątek do niedzielnego obiadu, czyli pełne wyżywienie przez te trzy dni.

Wśród atrakcji, które zapewnia nam Gospodarz są: jazdy konne i przejażdżki bryczką, przejazd baną z przewodnikiem, pieczony prosiak, piwo, wędzonki, muzykant i wiele, wiele innych ...... Za te atrakcje już nie płacimy, są one gratis (BB) :-D :!:

Miejsca noclegowe: 75 miejsc


Wszystkich chętnych proszę o wpłaty do 15 maja na konto:

INTELIGO PKO BP
nr rachunku: 50 10205558 1111 152418700048
Waldemar Kościan
95-100 Zgierz
ul. Parzęczewska 24a/21


Jeśli posiadasz drukarkę możesz skorzystać z tego formularza Wydrukuj przelew

W przypadku rezygnacji ze zlotu po dokonaniu wpłaty, nie ma możliwości zwrotu wpłaconych pieniędzy.

W tytule przelewu proszę wpisywać "zlot w Chróścinie" oraz proszę podawać własny nick.



Przypominam, iż liczba miejsc jest ograniczona i nie wszystkie prośby będę w stanie spełnić :!: :!: :!:


Cały Ośrodek jest jednopoziomowy i nie stanowi kłopotów przy przemieszczaniu się.

Dojazd do Chróścina
Dołączona grafika
Gospodarstwo Agroturystyczne
Tuz Ryszard
98 - 430 Bolesławiec
Chróścin 2
woj.łódzkie

Tych, którzy nie byli, a chcieliby zobaczyć jak to w „Oborze” było zapraszam do galerii IPON:

http://galeria.ipon....s.php?cat_id=47



Pozdrawiam
Difra


Poniżej znajduje się lista osób, które już dokonały wpłaty i zjawią się na zlocie: :D

1.Daffy - obora
2.Ula - obora
3.Majonez - pokój
4.Difra - pokój
5.Belfiore - pokój
6.Amelo - pokój
7.Marder - obora
8.Pestka/Ania/ - pokój
9.Kornelia z Dorotką-obora
10.Yellow- pokój
11.Figaro- pokój
12.Nicka_brak- pokój
13.Oski- pokój
14.Marufiko- pokój
15.Ewka77-pokój
16.Lu-pokój
17.Jackson-pokój
18.Cwietowa-pokój
19.Izunia-pokój
20.Pyrlandczyk-pokój
21.Baba-pokój
22.Katrina-pokój
23.Ewula-obora
24.Kinia-pokój
25.Werta-pokój
26.Rafaello-pokój
27.Włodek-pokój
28.Verselle-pokój
29.Macin-obora
30.Tomasz-pokój
31.os.tow. Tomaszowi-pokój
32.Novika_33-pokój




W związku z ponawianymi przez Was pytaniami, dotyczącymi możliwości odwiedzenia nas na jeden dzień w Oborze, zapytaliśmy gospodarza, czy istnieje taka możliwość.  Gospodarz poinformował nas, iż od osób które przyjadą tylko na jeden dzień (w piątek lub sobotę, bez noclegu), na imprezę, pobierze opłatę w wysokości 100 zł od osoby - opłata obejmuje wyżywienie oraz pozostałe sobotnie atrakcje. Jednocześnie gospodarz, zastrzegł sobie prawo do weryfikacji, czy osoba która przybyła figuruje w imiennym spisie uczestników imprezy. W związku z powyższym, aby uniknąć wszelkiego rodzaju nieporozumień i niezręcznych sytuacji osoby chętne na przyjazd na jeden dzień bez noclegu, proszone są o zadeklarowanie się do poniedziałku do godziny 20 u Difry
.....

  • 0
Roma locuta, causa finita.

#2 dariusz200

dariusz200

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 kwiecień 2006 - 16:42

Jak przbiegajš takie zloty i dlaczego tak drogo ;)

Added after 3 minutes:

ucieło mój poprzedni wpis. Chciałem sie dowiedzieć kto jeszcze planuje wyjazd na zlot. Jak taki zlot wygląda. Czy te atrakcje typu jazda koniem itp są bez ograniczeń. Wogóle może ktoś by mógł jakieś dodatkowe informacje dorzucić.
  • 0

#3 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 05 kwiecień 2006 - 14:13

O przebiegu zlotów można się dowiedzieć czytając dział "zloty" na naszym forum oraz oglądając zdjęcia w galerii.

A dlaczego jest tak drogo? No cóż... Życie po prostu jest drogie, no i nikt nie sponsoruje naszych wyjazdów.
Dariusz200, a może znasz jakiegoś sponsora, który zechciałby wspomóc wyjazd do Chróścina lub na jakiś inny zlot?

Co do możliwości jazdy konnej... owszem ograniczenia są, bo właściciel nie puści nikogo "samopas" na koniu, gdyż umiejętność jazdy konnej nie wszystkim jest dana i nie wszyscy mają umiejętności oraz uprawnienia do woltyżerki.

Dariusz200, proponuję byś wszedł od czasu do czasu na http://czat.ipon.pl Pogadaj z Iponkami, a wtedy będziesz bardziej w temacie i zlotów i ludzi, którzy jeżdżą na zloty. Zapraszam

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#4 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 05 kwiecień 2006 - 18:41

Dariusz! Cena jest zawsze wielkością względną...
Nie byłam jeszcze w Oborze, ale cuuuda słyszałam na temat niepowtarzalnej atmosfery i atrakcji, serwowanych przez gospodarzy :lol: (o wspaniałym żarciu bez ograniczeń praktycznie - już nie wspominam)...
Jeśli dodamy do tego obecność wspaniałych ludzi, możliwość bycia z nimi, spotkań z tymi, których już tak długo nie widziałam... cóż... niebogato ci u mnie, ale wysupłałam pieniążki i ... teraz spłacam mozolnie dziurę w budżecie, ale w Chróścinie się odliczę, bo uważam, że warto... :P
Ale, oczywiście - to zawsze jest kwestia wyboru! Pozdrawiam!
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#5 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2006 - 16:31

a ja wam powiem ze kurcze nie moge sie doczekac tych nocnych pogawedek i rannego piania kogutow i chyba na 2 dni przed wyjazdem przestane jesc by pozniej wiecej sie zmiescilo :D Ci co byli poprednio wiedza ze nie da rady przejsc wszystkiego co jest serwowane z tego co wiem to ma byc rowniez jagniecina a nigdy nie jadlem i chetnie sprobuje a wiec do zobaczyska w oborze (ble)
  • 0

#6 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 06 kwiecień 2006 - 20:11

Dobrze, że uprzedzasz, Szefie! :lol:
To ja też zrobię sobie niejakie oszczędności na żarciu, hi,hi... :D
Jagnięcinę jadałam - za studenckich jeszcze czasów - nad Soliną. Oj, chętnie sobie jej smak przypomnę, chętnie...
A poza tym to przecież będzie parę dni przed Kupałą! Może by tak uczcić tę słowiańską tradycję jakoś? Co wy na to?
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#7 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 07 kwiecień 2006 - 18:19

A poza tym to przecież będzie parę dni przed Kupałą! Może by tak uczcić tę słowiańską tradycję jakoś? Co wy na to?

Chętnie :twisted: :twisted: Możemy np. puszczać wianki plecione z Maskotów :twisted: ;) :twisted: ;)

Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#8 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 07 kwiecień 2006 - 20:00

Marder! Jak możesz??? :evil:
Ja tu poważnie pytam, a Ty co? I dlaczego z Maskotów?? Powiniem być mieszany ten wianuszek - "dwupłciowy" :lol:
A poza tym... można choćby kwiatu paproci szukać, no nie? O skakaniu przez ognisko i korowodach dzieweczek już nie wspomnę...
;)
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#9 annick

annick

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 08 kwiecień 2006 - 21:43

Hmmm kwiat paproci... Intrygująco brzmi :P A wianek upleść z Maskota - nie ma problemu , za to ze twierdzi że mnie kupił :P ;)
  • 0

...każde skrzydlate stworzenie potrzebuje przestrzeni...

#10 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 09 kwiecień 2006 - 09:00

Profani! Ot, co! :evil:
To nie wiecie, że Maskoty szybują nad ziemią... jak nie pada... :lol: ??
A jak pada - to piją trunki szlachetne :lol:
Do zobaczenia w Oborze!!!
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#11 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 09 kwiecień 2006 - 12:20

Wszystko fajnie, byle Maskot nie stał się ofiarą jakiegoś myśliwego, bo w oborze chyba spadochronów nie rozdają ?
Pzdr!
  • 0

#12 annick

annick

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 09 kwiecień 2006 - 13:54

A co to, jakiś sezon polowań na Maskoty, które w tym roku się zaczną zachowywać jak kaczki? Maskotowy śrut trzeba załatwić w takim razie :P A spadochrony trzeba przywieźć we własnym zakresie :D
  • 0

...każde skrzydlate stworzenie potrzebuje przestrzeni...

#13 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 09 kwiecień 2006 - 14:07

Śrut? Toż to anachronizm! Lepiej zabrać ze sobą 9K310 Igła-1 :twisted: :twisted: A tak poważnie, to nie mogę się doczekać, kiedy znów spotkam Was wszystkich :D :D
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#14 Agutka

Agutka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 09 kwiecień 2006 - 14:55

Buuu...:( Zazdroszczę Wam. Jeszcze jak nie miałam netu, słyszałam o Waszych zlotach i miałam straszliwą na nie chrapkę:) Pomyślałam, że jak tylko będzie niezbyt daleko ode mnie to się załapię. Teraz mam już do Was dostęp, ale zaklepałam wcześniej na lipiec dwa wyjazdy, więc kaski brak. Mam jednak nadzieję, że będzie mi jeszcze dane poznać Iponkową "brygadę" ludków i kiedyś w końcu załapię się na jakiś wyjazd.
Pozdrawiam :)
  • 0

#15 annick

annick

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 09 kwiecień 2006 - 15:08

Marderku drogi, chyba raczej chciałbyś raczej chyba nas wystrzelać wszystkich :P atkim sprzętem... :P Jak proponujecie Kupałę... To czemu by nie śrut..... :P :twisted: Śrut byłby o tyle intrygujący, że ma duży rozrzut :P
A tak namrginesie, to przynajmniej jak o mnie chodzi to chyba raczej się nie mozesz doczekać, żeby mnie poznać :P Ja też sie nie mogę doczekać - żeby Ci dokłądnie powiedzieć, co myślę o tych 17% prowizji :P :D

Agutka, Psssyyykkkrrroo , że Cię nie będzie :(

  • 0

...każde skrzydlate stworzenie potrzebuje przestrzeni...

#16 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 09 kwiecień 2006 - 15:19

ja też nie mogę się doczekać... 8)

Pomysł na urządzenie nocy świętojańskiej jest wg. mnie przepyszny :!: :!:

Co Wy na to by faktycznie w nocy pójść nad Prosnę i puszczać uplecione wcześniej wianki? A może zrobimy też symoliczny kwiat paproci i tak jak to w czasach harcersko- dziecięcych było w pewnego rodzaju podchody się zabawimy? Skarbem może być właśnie kwiat paproci.

Kiedyś wierzono też, iż osoby biorące czynny udział w sobótkowych uroczystościach przez cały rok będą żyły w szczęściu i dostatku. Dlatego jestem całkowicie za zorganizowaniem tego typu szaleństw w Chróścinie, zwłaszcza, że teren jest bardzo "proludzki", tzn. nie stwarza ograniczeń nikomu i można fajnie się pobawić i przy ognisku, i w terenie pod gołym niebem i w pomieszczeniu zwanym "szopa", w którym to będzie serwowany np. ten wyczekiwany już prosiak czule określany przeze mnie mianem kabana. :lol:

A swoją drogą jagnięcina jest przepyszna... O rety... I niech szlag trafi wszelkie diety :twisted: zwłaszcza, że aktywności ruchowej też nie zabraknie- wszak tańce wymagają energii sporej, więc i te paskudne kilokalorie będzie można utłuc całkowicie.

To taka luźna sugestia... może Ktoś ma jeszcze inne pomysły? A myślę, że Ewita znów jakieś wróżby przygotuje... Prawda Ewitko? W końcu noc kupały to nasze słowiańskie święto miłości :-D

Agutko, no żal że Cię z nami nie będzie, w tak niesamowicie atrakcyjnym miejscu. W zeszłym roku furorę zrobił pan przewodnik- Piotr... Późnym, ciemnym wieczorem opowiadał nam przy chróścińskiej cerkwii niesamite historie tego miejsca. Groza, miłość... kompilacja i strachu, i honoru, i miłości... A że przy okazji mieliśmy okazję jechać baną i pić grzańca sporządzonego wg. dawnych receptur, to już tylko drobne uzupełnienie.

I oby do czerwca... To już tuż tuż :!:
Pozdrawiam
Asia

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#17 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 09 kwiecień 2006 - 15:41

Pewnie, pewnie... :lol:
No! Nareszcie jakieś zrozumienie znałazłam! Toż o to idzie, Diferko moja, żebyśmy się bawili, bawili, bawili... A... jeśli ktoś się przy okazji ciut pomoczy - to go przy ognisku (i pomocniczych akcesoriach) do świata żywych przywrócimy!!!
Jakieś wróżby - koniecznie! I tych świętojańskich kilka znam, i karty wezmę, i poczytam sobie z co poniektórych dłoni "małe conieco"... ;)
Szczególnie niejaki Marder mnie intryguje, bo... nijak nie rozumiem, za co ja go tak lubię???
Przy okazji: Bolek! Stanę sobie ja z boku i (niepedagogicznie) będę chichotać, kiedy moja córka zacznie Cię rozliczać z... nieszczęsnej prowizji, hi,hi,hi... :lol: :lol: :lol:
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#18 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 09 kwiecień 2006 - 16:17

To ja proponuje żeby "kwiatem paproci" była odziana w zielsko żubróweczka, którą później spożytkujemy nad Prosną puszczając wianki, albo co innego... :P
  • 0

#19 Diablo_30

Diablo_30

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 12 kwiecień 2006 - 11:41

:twisted: Kochani zazdroszcze Wam.Tak bardzo chcielismy tam byc lecz niestety fundusze :( Ale zycze Wam niezapomnianych chwil i myslami bede z Wami :( :evil:
  • 0
Żyj szybko i giń....

#20 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 18 kwiecień 2006 - 12:06

no Artur... pomysł z "żuberkiem" wart poparcia :lol:

Tak myślę i myślę... w czerwcu to mleczyki już są, prawda?

Marzy mi się taki gruby wianek z mleczyków na łeb zasadzić i fotę w tym czymś strzelić. A najlepiej jeszcze w jakieś zgrzebnej białej koszulinie... no ale mogę i bez ;) byle wianek był zasadzony 8)

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych