Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

TUrnusy artystyczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 m_m

m_m

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 03 marzec 2006 - 22:27

Turnusy dla osób artystycznie uzdolnionych : http://wielspin.pl/files/167.pdf :-D
  • 0

#2 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 04 marzec 2006 - 11:46

Zainteresowało mnie... Co z tego, jak otwiera mi się ... szarość? Po kliknięciu Acrobat otwiera i... nic, pusta, szara strona... :cry:
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#3 elola

elola

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 04 marzec 2006 - 12:16

Pewnie musisz poczekać parę minut. U mnie te 1,21 MB wgrywało się dłuższą chwilę.
  • 0

#4 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 04 marzec 2006 - 13:36

No, fakt... Poczekałam i się wgrało. Dzięki. Szkoda, że tak mało informacji. Na przykład koszt pobytu... I tylko telefon do Poznania... Ale ciekawa propozycja - jakby tak naszych iponkowych wierszo- i prozo-twórców się parę osób spiknęło, ho, ho! Ale by to był turnus!!! :lol:
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#5 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 04 marzec 2006 - 20:56

Byłam W Wągrowcu [Wielspin]na wczasach 10 lat temu.Piękny ośrodek. (ok) Położony krok od jeziora i lasu.Faktycznie są w nim organizowane turnusy artystyczne.Byłam zainteresowana plastycznym ,ale gdy zobaczyłam,że taki jest organizowany póżną jesienią :evil: :cry: to zrezygnowałam.
  • 0

#6 tagera

tagera

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 20 marzec 2006 - 20:09

Turnusy artystyczne w Wągrowcu w "Wielspinie" Są organizowane już od wielu wielu lat i zawsze w maju, są to turnusy i malarskie i były literackie, teraz poetów jakby mniej, więcej bywa malarzy(mozliwość zabawy w glinie), Turnus jest w dobrze dostosowanym ośrodku, łazienki przystosowane, nigdzie schodów, zjazd do jeziora, komfort, do wyboru domki campingowe z łazienkami albo hotel. Plener prowadzony jest przez zawodowego artystę plastyka pedagoga p. Andrzeja Grzelachowskiego-Agi z Poznania. Obsada kogoś do literatury zalezna pewnie jest od ilości poetów. Można naprawdę dobrze podciągnąć sobie warsztat plastyczny, i rozwiać różne wątpliwości twórcze, można spróbować coś robić nowego. Zaplecze rehabilitacyjne pełne razem z nowoczesnym basenem. Ośrodek jest po gruntownym remoncie. Widziałam, byłam i wiem. Drogi, ale można wziąć opcję w domku równie dobrą, pokoje w hotelu dwu-osobowe, w domkach też. Na miejscu parking.
  • 0
każda chwila zła która odchodzi daje radość

#7 saga

saga

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 marzec 2006 - 21:21

Witam, mogę polecić turnus artystyczny w Wągrowcu jak i prowadzącego go artystę plastyka pedagoga Andrzeja Grzelachowskiego AGA, którego jestem asystentką ds ceramiki. Mówi się, że "malarstwo to milcząca poezja, a poezja to mówiące malarstwo..." więc śmialo można to na tym jednym turnusie polączyć. Aga na plenerach udziela się od rana do nocy i na pewno nikt nie wyjedzie rozczarowany, a wielu uznanych dzisiaj artystów malujących ustami i nogami twierdzi że zaczęli tworzyć we Wągrowcu pod wplywem nauki Agi. Jeśli ktoś ma szersze pytania to proszę pytać - odpowiem ;)
  • 0

#8 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 07 kwiecień 2006 - 20:54

ja już kiedyś słyszałem o takich turnusach ale ja akurat na nie się nie piszę bo nie mam zdolności artystycznych
  • 0

#9 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 08 kwiecień 2006 - 12:11

Ja mam podobno :P zdolności artystyczne,ale też nie jeżdzę na takie turnusy,bo malowanie w plenerze jest dla mnie niemożliwe.No i maj jest jeszcze nie zawsze ciepły. Więc sama muszę rozwijać swój talent :)
  • 0

#10 zija

zija

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 21 maj 2006 - 18:02

:P chce dowiedzieć się więcej prosze o konkretne informacje prosze skontaktujcie się ze mą
  • 0
Kamila (avatar) 22l porażenie mózgowe dziecięce i epilepsja wygasła


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych